tr-opencart

     
avatar Şuanki Zaman: 06-22-2018, 05:42 PMHoşgeldin Misafir !
  Şifremi Hatırlat   kayıt ol
opencart temaları

2.0.x Uzak Mesafeli Satış Sozleşmesi

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
 
Değerlendir:
  • 1 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
%
Cevapla  Gönder 
v  v
Yazar  filmseverr - Görüntüleme - Okunma  7508 - Yorum  14

filmseverrv
Üye
***
Üye user avatar
Çevrimdışı

Mesajlar: 56
Konular: 2
Katılma Tarihi: Apr 2014
Rep Puanı: 3
Teşekkürler: 1
13 Mesajına, 21 Teşekkür edildi.Kişisel Bilgileri: v
Konu Tarihi: 09-22-2015 01:40 PM

Kıroğlumarket çalışma yaptığı için sormadan paylaşmak istemedim işimizi görebilcek bir şekilde forumdaki daha önceki dökümanlardan oluşturulmuş ve çalışır şekilde kullanabileceğimiz eklentiyi hazırladım izin verilirse paylaşımını yaparım.
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
 Teşekkür Edenler: admira , Kıroğlumarket
Kıroğlumarketv
Osmanlı Torunu
******
Süper Moderator user avatar
Çevrimdışı

Mesajlar: 3,147
Konular: 506
Katılma Tarihi: Jan 2012
Rep Puanı: 97
Teşekkürler: 1142
1021 Mesajına, 2068 Teşekkür edildi.Kişisel Bilgileri: v
Konu Tarihi: 09-22-2015 04:55 PM
Olur ne demek urunler Cektigi kisim var onu halledemedigimden paylasmadim.sizde calisan varsa. memnun olurum
Kıroğlumarket
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
filmseverrv
Üye
***
Üye user avatar
Çevrimdışı

Mesajlar: 56
Konular: 2
Katılma Tarihi: Apr 2014
Rep Puanı: 3
Teşekkürler: 1
13 Mesajına, 21 Teşekkür edildi.Kişisel Bilgileri: v
Konu Tarihi: 09-23-2015 08:26 AM
Şuanki Ayarlar ile şimdilik sorunumuzu kısmen çözmüş oluruz eksik yada hatalı yerlerim olabilir onları bana iletirseniz gerekli düzenlemeleri yaparım.
Öncelikle admin panelimizden katalog bilgi sayfaları kısmına bir kısım açıyoruz. (Uzak Mesafeli Satış Sozleşmesi) İçine aşağıdaki bilgileri yazıcaz SATICI kısmını düzenlemeyi unutmayın Smile ALICI kısmı ***** olarak kalsada sorun teşkil etmez çünkü amaç kişiyi bilgilendirmek ve bu bilgilendirme sayfası.

Kod:
SÖZLEŞMEYİ ONAYLADIĞINIZ ZAMAN EKSİK OLAN ALANLAR SİSTEM TARAFINDAN OTOMATİK DOLDURULCAKTIR.
2 NÜSHA OLARAK BİRİ SİZE BİRİ BİZE SİPARİŞ EMAİLİ İLE BİRLİKTE GÖNDERİLECEKTİR.

Mesafeli Satışlar Yönetmeliği
6 Mart 2011 PAZAR Sayı: 27866
Resmî Gazete
YÖNETMELİK
Sanayi ve Ticaret Bakanlığından:
MESAFELİ SÖZLEŞMELERE DAİR YÖNETMELİK
BİRİNCİ BÖLÜM
Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar
Amaç
MADDE 1- TARAFLAR

(1) Bu Yönetmeliğin amacı; mesafeli sözleşmelere ilişkin uygulama usul ve esaslarını belirlemektir.
Kapsam

1.1- SATICI
Ünvanı : FİRMA ADINIZ
Adresi : FİRMA ADRESİNİZ
Telefon : FİRMA TELEFONUNUZ
E-posta : FİRMA EMAİLİNİZ
1.2- ALICI
E-Posta: **********
Telefon: **********
IP Adresiniz: *********
Ad Soyad  ******
Adres  ********
Adres Devamı ********


MADDE 2- SÖZLEŞMENİN KONUSU:
(1) Bu Yönetmelik; yazılı, görsel ve elektronik ortamda veya diğer iletişim araçları kullanılarak ve tüketicilerle karşı karşıya gelinmeksizin yapılan, malın veya hizmetin tüketiciye anında veya sonradan teslimi ya da ifası kararlaştırılan sözleşmelere uygulanır.
(2) Bu Yönetmelik hükümleri;
a) Bankacılık ve sigortacılık ile ilgili,
b) Otomatik makineler aracılığıyla yapılan satışlar ile ilgili,
c) Halka açık telefon kullanımı suretiyle telekomünikasyon hizmeti verenlerle akdedilen,
ç) Taşınmaz satış, kiralama ve taşınmaza ilişkin diğer haklarla ilgili,
d) Artırma veya eksiltme yoluyla akdedilen,
sözleşmelere uygulanmaz.
(3) 5 inci, 6 ncı, 7 nci ve 8 inci maddeler ile 9 uncu maddenin birinci fıkrası;
a) Gıda maddelerinin, içeceklerin ya da diğer günlük tüketim maddelerinin, satıcının düzenli teslimatları çerçevesinde tüketicinin meskenine veya işyerine götürülmesine ilişkin, b) Seyahat, konaklama, lokantacılık, eğlence sektörü gibi alanlarda hizmet veren sağlayıcılarla kurulan ve sağlayıcının belirli bir tarihte veya zaman dilimi içinde sözleşme konusu hizmet edimini sunma yükümlülüğü altına girdiği,
sözleşmelere uygulanmaz.

Dayanak

MADDE 3- ÜRÜN BİLGİLERİ:
(1) Bu Yönetmelik, 23/2/1995 tarihli ve 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun 9/A ve 31 inci maddelerine dayanılarak hazırlanmıştır.
Tanımlar
MADDE 4 -
(1) Bu Yönetmelikte geçen;
a) Bakan: Sanayi ve Ticaret Bakanını,
b) Bakanlık: Sanayi ve Ticaret Bakanlığını,
c) Hizmet: Bir ücret veya menfaat karşılığında yapılan mal sağlama dışındaki her türlü faaliyeti,
ç) Kredi veren: İlgili mevzuat gereği tüketicilere nakit kredi vermeye yetkili olan banka, özel finans kuruluşu ve finansman şirketlerini,
d) Mal: Alışverişe konu olan taşınır eşyayı ve elektronik ortamda kullanılmak üzere hazırlanan yazılım, ses, görüntü ve benzeri gayri maddi malları,
e) Mesafeli sözleşme: Yazılı, görsel, telefon ve elektronik ortamda veya diğer iletişim araçları kullanılarak ve tüketicilerle karşı karşıya gelinmeksizin yapılan ve malın veya hizmetin tüketiciye anında veya sonradan teslimi ya da ifası kararlaştırılan sözleşmeleri,
f) Sağlayıcı: Kamu tüzel kişileri de dâhil olmak üzere ticari veya mesleki faaliyetleri kapsamında tüketiciye hizmet sunan gerçek veya tüzel kişileri,
g) Satıcı: Kamu tüzel kişileri de dâhil olmak üzere ticari veya mesleki faaliyetleri kapsamında tüketiciye mal sunan gerçek veya tüzel kişileri,
ğ) Sürekli veri taşıyıcısı: Tüketicinin, kendisine kişisel olarak gönderilen bilgiyi, bu bilginin amacına uygun olarak makul bir süre incelemesine elverecek şekilde kaydedilmesini sağlayan ve kaydedilen bilgiye aynen ulaşılmasına imkân veren her türlü araç veya ortamı,
h) Tüketici: Bir mal veya hizmeti ticari veya mesleki olmayan amaçlarla edinen, kullanan veya yararlanan gerçek ya da tüzel kişiyi,
ı) Uzaktan iletişim aracı: Mektup, katalog, telefon, faks, radyo, televizyon, elektronik posta mesajı, internet gibi fiziksel olarak karşı karşıya gelinmeksizin sözleşme kurulmasına imkân veren her türlü araç veya ortamı, ifade eder.

İKİNCİ BÖLÜM
Mesafeli Sözleşmelere İlişkin Genel Düzenlemeler
Ön bilgiler ve bilgilendirme formu

MADDE 5 -
(1) Tüketici, mesafeli sözleşmenin kurulmasından önce aşağıdaki bilgilerin tamamını içerecek şekilde açık, anlaşılır ve kullanılan uzaktan iletişim aracına uygun bir şekilde satıcı veya sağlayıcı tarafından bilgilendirilir.
a) Satıcı veya sağlayıcının isim, unvan, açık adres, telefon ve varsa diğer erişim bilgileri.
b) Sözleşme konusu mal veya hizmetin temel nitelikleri.
c) Tüm vergiler dâhil olmak üzere mal veya hizmetin Türk Lirası olarak satış fiyatı.
ç) Varsa teslim masrafları.
d) Ödeme ve teslim veya ifa ile ilgili bilgiler.
e) Cayma hakkının kullanılmasının şartları ve bu hakkın nasıl kullanılacağı.
f) Uzaktan iletişim aracının kullanım bedelinin olağan ücret tarifesi üzerinden hesaplanmadığı durumlarda, bu iletişim aracının kullanılması nedeniyle tüketicilere yüklenen ilave maliyeti.
g) Mal veya hizmete ilişkin fiyat dâhil taahhütlerin geçerlik süresi.
ğ) Sözleşme konusunu, sürekli veya dönemsel olarak ifa edilen bir mal veya hizmet ediminin oluşturduğu hâllerde söz konusu sözleşmenin asgari süresi.
h) Belirsiz süreli veya süresi bir yıldan fazla olan borç ilişkilerinin feshedilme şartları.
ı) Tüketicilerin şikâyet ve itirazları konusunda başvuruların, Bakanlıkça her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dâhilinde tüketicinin mal veya hizmeti satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapılabileceğine ilişkin bilgi.
(2) Satıcı veya sağlayıcı, mallar için sözleşme konusu mal tüketiciye ulaşmadan, hizmetler için de sözleşmenin ifasından önce makul bir sürede, birinci fıkrada yer alan bilgilerin tamamını içeren bilgilendirme formunu yazılı olarak veya bir sürekli veri taşıyıcısı vasıtasıyla tüketiciye ulaştırmak zorundadır. Telefon gibi sözlü uzaktan iletişim araçlarının kullanıldığı durumlarda, satıcı birinci fıkrada yer alan bilgilerin tamamını içeren bilgilendirme formunu en geç mal teslimi sırasında tüketiciye teslim etmek zorundadır.
(3) Birinci fıkrada belirtilen bilgilerin, kullanılan uzaktan iletişim araçlarına uygun olarak ve iyiniyet ilkeleri çerçevesinde ergin olmayanlar ile ayırtım gücünden yoksun veya kısıtlı erginleri koruyacak şekilde ticari amaçlarla verildiğinin belirtilmesi zorunludur.
(4) Telefon gibi sözlü uzaktan iletişim araçlarının kullanılması durumunda, ayrıca her görüşmenin başında satıcı veya sağlayıcının kimliğinin ve görüşmenin ticari amacının tüketiciye açık bir şekilde bildirmesi zorunludur.

Ön bilgilerin teyidi

MADDE 6 - (1) Tüketici, 5 inci maddede belirtilen ön bilgileri edindiğini yazılı olarak teyit etmedikçe satıcı veya sağlayıcı tarafından sözleşme akdedilemez. Elektronik ortamda yapılan sözleşmelerde teyit işlemi, yine elektronik ortamda yapılır.

Cayma hakkı

MADDE 7 -
(1) Mesafeli sözleşmelerde tüketici, yedi gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanıldığına dair bildirimin bu süre içinde yazılı olarak veya bir sürekli veri taşıyıcısıyla bildirilmesi yeterlidir.

(2) Cayma hakkı süresi, malın teslimine ilişkin sözleşmelerde, tüketicinin malı teslim aldığı günden itibaren, diğer sözleşmelerde ise sözleşmenin akdedildiği günden itibaren işlemeye başlar.

(3) Satıcı veya sağlayıcının 5 inci ve 6 ncı maddelerde belirtilen yükümlülüklerini yerine getirmemesi hâlinde, cayma hakkı süresi üç aydır. Bu süre, malın teslimine ilişkin sözleşmelerde, tüketicinin malı teslim aldığı günden itibaren, diğer sözleşmelerde ise sözleşmenin akdedildiği günden itibaren işlemeye başlar. Ancak 5 inci ve 6 ncı maddelerde belirtilen yükümlülüklerin, üç aylık süre içerisinde yerine getirilmesi hâlinde, birinci fıkrada belirtilen yedi günlük cayma hakkı süresi, söz konusu yükümlülüklerin yerine getirildiği günden itibaren işlemeye başlar. Cayma hakkının kullanıldığına dair irade beyanının bu süre içinde yazılı olarak veya bir sürekli veri taşıyıcısıyla bildirilmesi yeterlidir.

(4) Taraflarca aksi kararlaştırılmadıkça tüketici, aşağıdaki sözleşmelerde cayma hakkını kullanamaz.
a) Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmeleri.
b) Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen mallara ilişkin sözleşmeler.
c) Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmeler.
ç) Tüketici tarafından ambalajının açılmış olması şartıyla, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.
d) Gazete, dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler.
e) Bahis ve piyangoya ilişkin hizmetlerin ifasına ilişkin sözleşmeler.
f) Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler.
(5) Tüketiciye, borcunun tamamen veya kısmen ifası için, satıcı veya sağlayıcı veya onunla işbirliği içinde olan bir üçüncü kişi tarafından kredi verildiği mesafeli sözleşmelerde, tüketicinin bu maddedeki hükümler dâhilinde cayma hakkını kullanması durumunda kredi sözleşmesi de herhangi bir tazminat veya cezai şart ödeme yükümlülüğü söz konusu olmaksızın sona erer. Ancak bunun için cayma bildiriminin kredi verene de yazılı olarak iletilmesi gerekir. Tarafların karşılıklı iade yükümlülükleri saklıdır.

Cayma hakkının kullanılmasının sonuçları

MADDE 8 -
(1) Tüketicinin cayma hakkını kullanması hâlinde satıcı veya sağlayıcı, cayma bildiriminin kendisine ulaştığı tarihten itibaren en geç on gün içerisinde almış olduğu toplam bedeli ve tüketiciyi borç altına sokan her türlü belgeyi tüketiciye hiçbir masraf yüklemeksizin iade etmek ve yirmi gün içerisinde de malı geri almakla yükümlüdür.

(2) Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa satıcıya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmesi gerekir. Malın mutat kullanımı sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalar değer azalması sayılmaz.

Sözleşmenin ifası

MADDE 9 -
(1) Taraflarca aksi kararlaştırılmadıkça, satıcı veya sağlayıcı, tüketici tarafından kendisine siparişin iletildiği günden itibaren en geç otuz gün içinde sipariş konusunu ifa eder. Bu süre tüketiciye daha önceden yazılı olarak veya bir sürekli veri taşıyıcısıyla bildirilmek koşuluyla en fazla on gün uzatılabilir.

(2) Sipariş konusu mal ya da hizmet ediminin yerine getirilmesinin imkânsızlaştığı hâllerde tüketicinin bu durumdan haberdar edilmesi ve ödemiş olduğu toplam bedelin ve onu borç altına sokan her türlü belgenin en geç on gün içinde kendisine iade edilmesi gerekir. Malın stokta bulunmaması durumu, mal ediminin yerine getirilmesinin imkânsızlaşması olarak kabul edilmez.

(3) Satıcı veya sağlayıcı, aşağıdaki şartları sağlaması hâlinde tüketiciye eşit kalite ve fiyatta başka bir mal veya hizmet tedarik edebilir.
a) Sözleşmede kararlaştırılmış olması.
b) Haklı bir nedenle sözleşme konusu mal veya hizmetin tedarik edilemeyeceğinin anlaşılması.
c) Tüketicileri açık ve anlaşılabilir bir şekilde bilgilendirerek onaylarını alması.

Sipariş edilmeyen mal ve hizmetler

MADDE 10 -
(1) Sipariş edilmeyen malın teslimi veya hizmetin sunulması durumunda; mal veya hizmetin kullanılması veya tüketilmesi hariç olmak üzere satıcı veya sağlayıcı tüketiciye karşı herhangi bir hak ileri süremez. Bu hâllerde tüketicinin sessiz kalması, sözleşmenin kurulmasına yönelik bir kabul beyanı olarak yorumlanamaz ve tüketicinin malı geri göndermek veya muhafaza etmek gibi bir yükümlülüğü yoktur.

Kartla ödeme

MADDE 11 -
(1) Mesafeli sözleşmelerde ödemenin kredi kartı, banka kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile harcama belgesi düzenlenmeksizin yapıldığı durumlarda, kartın bir başkası tarafından hukuka aykırı şekilde kullanılması hâlinde; 23/2/2006 tarihli 5464 sayılı Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanunu ve 10/3/2007 tarihli ve 26458 sayılı Resmî Gazete'de yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre işlem yapılır.

Bilgilerin saklanması ve ispat yükümlülüğü

MADDE 12 -
(1) Satıcı veya sağlayıcı, tüketicinin bilgilendirilmesine ve cayma hakkını kullanabilmesine ilişkin sistemi kurmak ve yazılı, sesli veya elektronik ortamdaki bu bilgileri üç yıl boyunca saklamakla yükümlüdür.

(2) Satıcı veya sağlayıcı elektronik ortamda tüketiciye teslim edilen gayri maddi malların veya sunulan hizmetlerin teslimatının ayıpsız olarak yapıldığını ispatla yükümlüdür.

ÜÇÜNCÜ BÖLÜM

Çeşitli ve Son Hükümler

Yürürlükten kaldırılan yönetmelik

MADDE 13 -
(1) 13/6/2003 tarihli ve 25137 sayılı Resmî Gazete'de yayımlanan Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik yürürlükten kaldırılmıştır.

Yürürlük

MADDE 14 -
(1) Bu Yönetmelik yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

Yürütme

MADDE 15 -
(1) Bu Yönetmelik hükümlerini Sanayi ve Ticaret Bakanı yürütür.

Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

Şimdi ayarlarına devam ediyoruz meta tagını vs kısımları zaten doldurursunuz onu yazmıyorum bile Smile Veri kısmında sıralamasını belirleyin durumunu açık olarak yapıyoruz hemen orada Altta Göster seçeneği var onu TIKLAMIYORUZ ve kaydediyoruz.

Şimdi sistem mağazalar düzenle diyerek mağaza ayarlarımıza gelip seçenekler kısmında Kasaya Git bölümünde alt tarafda bulunan Satın Alma Koşulları kısmında demin oluşturduğumuz bilgi sayfasını(Uzak Mesafeli Satış Sozleşmesi) seçiyoruz gene o kısmın en alt seçeneği olan Yeni Sipariş Uyarısı kısmınıda evet yapıp kaydet diyoruz.

En son olarakta dosyalarımızı sitemizdekilerin yedeğini alarak uplıyoruz \catalog\view\theme\default\template\mail dosyamızda satıcı kısmını düzenlemeyi unutmayınız ve sorunumuz kısmı bir şekilde çözüme kavuşmuş oluyor Smile

SATIŞ EKRANI ONAY
Resim görüntüleyici

SÖZLEŞME GÖRÜNTÜ EKRANI
(Benim tema ile yazı karakterleri uymadığından seçerek gösterdim defaultta sorunsuz gözüküyor hepsi)
Resim görüntüleyici

MÜŞTERİ GELEN EMAİL
Resim görüntüleyici

FİRMA GELEN EMAİL
Resim görüntüleyici

NOT:Forumdan bir arkadaşımız rica etti bir kaç saat bakabildim vede geçmiş konulardada bulabildiğim veriler ve yapılan işlemlerle şimdilik bu kadarını yaptım ama eklencek yada yanlış kısımlar varsa konuyu düzenli bir şekilde tam sorunsuz hale getirip kullanabiliriz inşallah işinize yarar.


Ekli Dosya(lar)
.rar Uzak Mesafeli Satış Sozleşmesi.rar Eklentiyi indir...
Boyut: 13.18 KB İndirme: 462
Telif Hakkı için Rapor Edin...
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
 Teşekkür Edenler: admira , Kıroğlumarket , cesm-i_asik , sasasa , alicankalem
cesm-i_asikv
Üye
***
Üye user avatar
Çevrimdışı

Mesajlar: 62
Konular: 11
Katılma Tarihi: Mar 2012
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 48
7 Mesajına, 7 Teşekkür edildi.Kişisel Bilgileri: v
Konu Tarihi: 09-23-2015 10:44 AM
1.5.5.1 için nasıl uygulayabiliriz ?
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
filmseverrv
Üye
***
Üye user avatar
Çevrimdışı

Mesajlar: 56
Konular: 2
Katılma Tarihi: Apr 2014
Rep Puanı: 3
Teşekkürler: 1
13 Mesajına, 21 Teşekkür edildi.Kişisel Bilgileri: v
Konu Tarihi: 09-23-2015 11:01 AM
1.5.x için zaten forumda arkadaşlar daha önceden paylaşım yapmışlar bende o paylaşımdan yararlanarak 2.0.x uyarlama yaptım forumda aratırsanız bulursunuz.

1.5.X LİNK
Uzak Mesafeli Satış Sözleşmesi Son Nokta
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
cesm-i_asikv
Üye
***
Üye user avatar
Çevrimdışı

Mesajlar: 62
Konular: 11
Katılma Tarihi: Mar 2012
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 48
7 Mesajına, 7 Teşekkür edildi.Kişisel Bilgileri: v
Konu Tarihi: 09-23-2015 11:18 AM
cevabınız için teşekkürler. osman abinin düzenlemesini biliyorum lakin ben yanlış soru sormuşum aslında;
tek sayfada ödeme modülü aktif hale geldiğinde Uzaktan Satış Sözleşmesi gözükmüyor. nasıl bir düzenleme yapabiliriz ?
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
filmseverrv
Üye
***
Üye user avatar
Çevrimdışı

Mesajlar: 56
Konular: 2
Katılma Tarihi: Apr 2014
Rep Puanı: 3
Teşekkürler: 1
13 Mesajına, 21 Teşekkür edildi.Kişisel Bilgileri: v
Konu Tarihi: 09-23-2015 11:31 AM
(09-23-2015 11:18 AM)cesm-i_asik Yazılan:  cevabınız için teşekkürler. osman abinin düzenlemesini biliyorum lakin ben yanlış soru sormuşum aslında;
tek sayfada ödeme modülü aktif hale geldiğinde Uzaktan Satış Sözleşmesi gözükmüyor. nasıl bir düzenleme yapabiliriz ?

Şimdi birde tek sayfada ödeme metodumu kurdurcaksınız bana Big Grin bugün müsait olursam bakarım işimizi görecek bir çözüm bulursam paylaşırım dediğin modulün linklerini bana pm atarsan sevinirim birde onu aramim.
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
cesm-i_asikv
Üye
***
Üye user avatar
Çevrimdışı

Mesajlar: 62
Konular: 11
Katılma Tarihi: Mar 2012
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 48
7 Mesajına, 7 Teşekkür edildi.Kişisel Bilgileri: v
Konu Tarihi: 09-23-2015 01:50 PM
(09-23-2015 11:31 AM)filmseverr Yazılan:  
(09-23-2015 11:18 AM)cesm-i_asik Yazılan:  cevabınız için teşekkürler. osman abinin düzenlemesini biliyorum lakin ben yanlış soru sormuşum aslında;
tek sayfada ödeme modülü aktif hale geldiğinde Uzaktan Satış Sözleşmesi gözükmüyor. nasıl bir düzenleme yapabiliriz ?

Şimdi birde tek sayfada ödeme metodumu kurdurcaksınız bana Big Grin bugün müsait olursam bakarım işimizi görecek bir çözüm bulursam paylaşırım dediğin modulün linklerini bana pm atarsan sevinirim birde onu aramim.

osman abinin konusu altına tek sayfa ödemedeki sorunu yazan arkadaşların da işini görecek bir cözüm inşaallah şimdiden teşekkürler.
kullandığım tek sayfada ödeme modülü: Quick Checkout 1.5.x sürüm journal template
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
admirav
Üye
***
Üye user avatar
Çevrimdışı

Mesajlar: 61
Konular: 17
Katılma Tarihi: Apr 2012
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 17
2 Mesajına, 2 Teşekkür edildi.Kişisel Bilgileri: v
Konu Tarihi: 12-06-2015 11:56 PM
Arkadaşlar OC 2.1.0.1 sürümü ve Journa2 temada çalıştıramadım. Siparişi tamamla butonuna tıklayınca öylece kalıyor. Acaba ne gibi değişiklikler yapmalıyız. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
blackdesignv
Acemi Üye
**
Üye user avatar
Çevrimdışı

Mesajlar: 41
Konular: 8
Katılma Tarihi: Mar 2013
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 25
8 Mesajına, 16 Teşekkür edildi.Kişisel Bilgileri: v
Konu Tarihi: 01-06-2016 07:30 PM
Dostum ellerine sağlık teşekkür ederim. Ancak 2.1.0.1 'de çalışmadı. Sorun order.php 'den kaynaklı sanıyorum.

Siparişi onayla ekranında hata veriyordu. Verdiği hata şu;

PHP Kod:
PHP Notice:  ErrorCould not load model /var/www/vhosts/****/httpdocs/catalog/model/checkout/voucher.phpin /var/www/vhosts/****/httpdocs/system/storage/modification/system/engine/loader.php on line 74 

Yedeğini aldığın eski dosyayı yüklediğimde siparişi tamamlayabiliyorum. Ama bu sefer de mailde aşağıda mesafeli satış sözleşmesi çıkmıyor.

Ekte, orjinal 2.1.0.1 versiyonuna ait order.php 'yi görebilirsin.
.php order.php Eklentiyi indir...
Boyut: 48.11 KB İndirme: 32
Telif Hakkı için Rapor Edin...
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!

« Önceki | Sonraki »
Cevapla  Gönder 

2.0.x Uzak Mesafeli Satış Sozleşmesi Konusunun Linki Direk Link
2.0.x Uzak Mesafeli Satış Sozleşmesi Konusunun HTML Kodu HTML Link
2.0.x Uzak Mesafeli Satış Sozleşmesi Konusu BBCode Linki BBCode Link
2.0.x Uzak Mesafeli Satış Sozleşmesi Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  [Modifikasyon] Opencart 2 Mesafeli Satış Sözleşmesi Bitti Kıroğlumarket 28 5,461 06-11-2018 11:02 PM
Son Mesaj: Kıroğlumarket
  [Modifikasyon]  Opencart 2.3.x Mesafeli Satış Sözleşmesi Sayfası Ekleme Kıroğlumarket 13 5,393 02-21-2018 10:17 AM
Son Mesaj: atadincselim
  Ön Bilgilendirme Formu & Mesafeli Satış Sözleşmesi 2.3.0.2 ayhankesicioglu 13 2,871 08-11-2017 10:25 AM
Son Mesaj: ayhankesicioglu
  Asgari Satış Miktarı tarlak 14 4,035 02-23-2017 07:57 PM
Son Mesaj: ozgursfk
  Opencart 2.x Mesafeli Satış Sözleşmesi Yapımda Kıroğlumarket 10 4,095 11-11-2016 06:49 PM
Son Mesaj: xblue5
  [Modifikasyon] 1.5.6.4 için uzaktan mesafeli satış sözleşmesi nasıl eklerim. nahita 1 1,296 11-16-2015 12:42 AM
Son Mesaj: osdem66
  Mesafeli satış sözleşme sayfa hatası kan26 1 1,508 10-22-2015 12:41 PM
Son Mesaj: osdem66

2.0.x Uzak Mesafeli Satış Sozleşmesi indir, 2.0.x Uzak Mesafeli Satış Sozleşmesi Videosu, 2.0.x Uzak Mesafeli Satış Sozleşmesi online izle, 2.0.x Uzak Mesafeli Satış Sozleşmesi Bedava indir, 2.0.x Uzak Mesafeli Satış Sozleşmesi Yükle, 2.0.x Uzak Mesafeli Satış Sozleşmesi Hakkında, 2.0.x Uzak Mesafeli Satış Sozleşmesi nedir, 2.0.x Uzak Mesafeli Satış Sozleşmesi Free indir, 2.0.x Uzak Mesafeli Satış Sozleşmesi oyunu, 2.0.x Uzak Mesafeli Satış Sozleşmesi download


Forum Atla: