Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: Günün Ürünü - Slide
Şu Anda Arşiv Görüntüleme Modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4
Merhaba arkadaşlar,

Bazı sitelerde günün fırsatı, bazı sitelerde günün ürünü olarak geçen, slide şeklinde kayarak ürünlerin gösterimini sağlayan bir modüldür.

Dün gün içerisinde @osdem66 paylaşılan üstadım tarafından paylaşılan "günün kitabı" modülü geliştirilerek ve hataları giderilerek tarafımdan hazır hale getirilmiştir.

Düzeltilen Hatalar:

Admin panelde ürün eklerken arama kutucuğu çalışmama sorunu giderildi.
Ön tarafta Slide işlevi çalışmıyordu, ön alan TPL dosyası yeniden kodlandı.

Kısacası modül, tr-opencart.com sitesine ait bir modül oldu Smile

Resim görüntüleyici

Admin panelden bir görüntü

Resim görüntüleyici

Herkese kolay gelsin.
Sevgili Aytekin harika olmuş sorunsuz çalışmakta.
Emeklerine sağlık.
Ellerine sağlık aytekin abi
Aytekin kardeşim eline sağlık gecenlerde açılan bir konu vardı benim paylaşıtığım onuda silelim kafa karıştırmasın hiç olmazsa...
aytekin kardeşim ellerine sağlık.1.5.3.1 de test ettim 10 ürün seçmeme rağmen 1 adet ürünü gösteriyor diğerlerini göstermiyor.yanlardada denedim alt ve üst bloktada denedim 1 üründen başka göstermiyor.sürüm uyumsuzluğu olabilirmi acaba.
(09-21-2012 02:44 PM)yusuf_07 Yazılan: [ -> ]aytekin kardeşim ellerine sağlık.1.5.3.1 de test ettim 10 ürün seçmeme rağmen 1 adet ürünü gösteriyor diğerlerini göstermiyor.yanlardada denedim alt ve üst bloktada denedim 1 üründen başka göstermiyor.sürüm uyumsuzluğu olabilirmi acaba.

@Yusuf_07; üstad şu an yeni kurulum 1.5.3.1 'de test ettim. 5 ürün seçtim hepsini gösterdi. JS çakışması olabilir mi ya da JS dosyasını atmayı unutmuş olabilir misin ?
Merhba; bu modül sitesinde newslettersubcrips modülü kurulu olanlarda sıkıntı yearatabiliyor bu sekilde..newsletter subcrips admin header.tpl üstüne yazdıgı için dosyayı degiştiriyor ve js calışmıyor böyle bir durum varsa kontrol edin..
(09-21-2012 02:52 PM)ITECHINN Yazılan: [ -> ]
(09-21-2012 02:44 PM)yusuf_07 Yazılan: [ -> ]aytekin kardeşim ellerine sağlık.1.5.3.1 de test ettim 10 ürün seçmeme rağmen 1 adet ürünü gösteriyor diğerlerini göstermiyor.yanlardada denedim alt ve üst bloktada denedim 1 üründen başka göstermiyor.sürüm uyumsuzluğu olabilirmi acaba.

@Yusuf_07; üstad şu an yeni kurulum 1.5.3.1 'de test ettim. 5 ürün seçtim hepsini gösterdi. JS çakışması olabilir mi ya da JS dosyasını atmayı unutmuş olabilir misin ?

attım kardeşim hatta aynı js vardı bende onuda sildim bunu attım içine.slayt çalışmasa çakışma var diyecem ama ana sayfada göster dediğimde farkettim tek ürün gösteriyor yanları boş ürün resimleri gelmiyor sadece tek ürün gösteriyor anlamadım.

(09-21-2012 02:54 PM)osdem66 Yazılan: [ -> ]Merhba; bu modül sitesinde newslettersubcrips modülü kurulu olanlarda sıkıntı yearatabiliyor bu sekilde..newsletter subcrips admin header.tpl üstüne yazdıgı için dosyayı degiştiriyor ve js calışmıyor böyle bir durum varsa kontrol edin..

teşekkür ederim üstadım deneyecem olabilir sağolasın.
Merhaba. Eklentiyi kurdum ve denedim 5-6 urun ekledim ve sorunsuz çalıştı. Sorularım olacak. Eklenti de bazı ürün isimlerim uzun. Böyle olunca Sepete At yazısı alta kaıyor ve yarısı yada tamamı gözükmüyor. Resim küçültünce kısmen sorun çözülse de görüntü olarak iyi durmuyor. Eklentinin çerçeve boyunu büyütsek nasıl olur. Veya ürün ismini sığacak kadar gösterse. Nasıl olur bilmiyorum ama yine de paylaşıma Teşekkürler.
(11-18-2012 10:40 PM)AVON.SF Yazılan: [ -> ]Merhaba. Eklentiyi kurdum ve denedim 5-6 urun ekledim ve sorunsuz çalıştı. Sorularım olacak. Eklenti de bazı ürün isimlerim uzun. Böyle olunca Sepete At yazısı alta kaıyor ve yarısı yada tamamı gözükmüyor. Resim küçültünce kısmen sorun çözülse de görüntü olarak iyi durmuyor. Eklentinin çerçeve boyunu büyütsek nasıl olur. Veya ürün ismini sığacak kadar gösterse. Nasıl olur bilmiyorum ama yine de paylaşıma Teşekkürler.
Öncelikle, geri bildirim için teşekkür ederim.

Yarın ilk müsait olduğumda isim alanına el atacağım.

Teşekkürler
Sayfalar: 1 2 3 4
Referans Adresler