Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: Product Label veya benzeri modifikasyon isteği
Şu Anda Arşiv Görüntüleme Modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Arkadaşlar Product Label diye bir eklenti gördüm çokta güzel bir listeleme şekli yaratabiliyorsunuz...

Ancak bunun ücretsiz bir versiyonunu veya buna benzer bu kadar gelişmiş olmayan bir versiyonuna denk gelemedim... Elinde buna benzer bir modifikasyon olan varsa yardımcı olabilirmi?

Forumda aratıp bulamadım fakat yanlış da aramış olabilirim eğer var ise o konuya yönlendirebilirmisiniz?

Eklenti için resimler ektedir ... Ürün Listelemedeki ürün üzerine gelen stickerlardan bahsedilmektedir

Teşekkürler
Forumda bulunan bu başlıklardan faydalanıp istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz.

kampanyalı ürünler indirimde ikonu

Kazancınız x TL modifikasyonu

Kolay gelsin.
ilginiz için teşekkür ederim ancak bu iki konu başlığını da inceledim tam olarak istediğim şeyi karşılamadığı için yeni konu açtım ... Yani istediğimiz üründe istediğimiz stickerı yerleştirebileceğimiz bir modifikasyon tam olarak istediğim böyle birşey mevcut ise yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkürler..
(11-03-2012 12:10 AM)bbbalkisch Yazılan: [ -> ]ilginiz için teşekkür ederim ancak bu iki konu başlığını da inceledim tam olarak istediğim şeyi karşılamadığı için yeni konu açtım ... Yani istediğimiz üründe istediğimiz stickerı yerleştirebileceğimiz bir modifikasyon tam olarak istediğim böyle birşey mevcut ise yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkürler..

Bildiğim kadarı ile o tarz bir paylaşım yok sitemizde.
Belki geliştirici arkadaşlar el atabilirler konuya ama hepsi şu aralar malesef çok yoğun çalışıyorlar.
Evet sitemizde olmadığı gibi uzun bir araştırma ile de bulamadım ancak çok görsel bir modifikasyon aslında ücretli olmasına rağmen de o kadar uçuk bir ücreti yok ancak böyle bir dayanışmanın içindeyken bir eklentiye ücret ödemektense mevcut arkadaşlarımızın yardımlarına başvurmak tabii ki öncelikli tercihimiz oluyor... Geliştiren ve paylaşan olursa çok iyi olur gerçekten...
Referans Adresler