Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: calm teması şehir seç sorunu
Şu Anda Arşiv Görüntüleme Modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Arkadaşlar 1.5.4 versiyonlu siteme 1.5.2 tema yükledim herşey sorunsuz çalışıyor fakat üye olurken türkiye seçimi çıkıyor fakat iller çıkmıyor yani seçim çubuğu çıkıyor fakat içi boş bunu nasıl düzeltebilirim tema hoşuma gitti çünkü...

Aslında asıl sorum şu bunu çözebilen biri varsa çok işime yarayacak
-Anasayfada veya kategorilerde ürün listelerken yan yana diziliş sayısını girmek istiyorum yani 3 er 3 er dizilsin veya 4 er 4 er dizilsin ona göre resim boyutlarını büyültmek istiyorum...

Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...
(12-11-2012 05:12 AM)drumtoens Yazılan: [ -> ]Arkadaşlar 1.5.4 versiyonlu siteme 1.5.2 tema yükledim herşey sorunsuz çalışıyor fakat üye olurken türkiye seçimi çıkıyor fakat iller çıkmıyor yani seçim çubuğu çıkıyor fakat içi boş bunu nasıl düzeltebilirim tema hoşuma gitti çünkü...

Aslında asıl sorum şu bunu çözebilen biri varsa çok işime yarayacak
-Anasayfada veya kategorilerde ürün listelerken yan yana diziliş sayısını girmek istiyorum yani 3 er 3 er dizilsin veya 4 er 4 er dizilsin ona göre resim boyutlarını büyültmek istiyorum...

Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...

merhabalar;

1. sorunuzun cevabı register.tpl dosyasının alt taraflarında bulunan javascript kodlarıyla çözülebilecek bir sorun.

2. sorununuz ise, tamamen CSS'den geçmekte.
Merhaba 1.5.2. ile 1.5.4. temalar arsında bazı ufak tefek farklılıklar var 1.5.2. temasını bu düzeltmeleri yapmadan 1.5.4. de kullanamazsınız bunlardan biriside account klasörü 1.5.4. opencartın default temasının içindeki account ve checkout klasörlerini sizin temanızın içine kopyalayıp degiştirin ama genede cateory ve product tpl lerde de hata ablabilirsiniz.. bunu yapmadan temanızın yedeginizi almayı unutmayın
diğer konuda ITECHINN kardeşimizin dedigi gibi CSS ile temanızın stylesheet.css içerisinde box-product div tagında ki width değeri ile oynayarak düzenleyebilirsiniz... selametle..
Referans Adresler