Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: Kapıda Ödeme İçin Ek Ücret Ödeme Toplamı Modülü
Şu Anda Arşiv Görüntüleme Modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Daha önce forumumuzda sorulmuş ve bir kaç arkadaşımız daha doğrudan istekte bulundular. Elimden geldiğince yapmaya çalıştım. Belki daha gelişmiş bir sisteme de çevirebilirim(herhangi bir ödeme sistemi için ayrı ayrı ek ücret seçilmesi olabilir.)
Forumumuza hayırlı uğurlu olsun.
Modülle alakalı fikir, görüş, eleştiri ve önerilerinizi çekinmeden paylaşınız.
- Ekteki arşiv içerisindeki tüm doayaları sitenizin ana dizinine yükleyiniz.
- Admin->Eklentiler->Sipariş Toplamları yolunu takip ederek "Kapıda Ödeme" modülünü kurun ve ardından düzenle seçeneğinden istediğiniz ayarları yapıp kaydedin.
- Bu Modül Kapıda ödeme Ödeme yönteminin etkin olmasını gerektirir.
- Modül yönetim panelinden belirlediğiniz ek ücret miktarını sipariş toplamına ekleyecektir.
Önemli Not: Sipariş toplamına mutlaka bir sayı giriniz. Sipariş toplamı eklentinin aktif olması için olması gereken minimum toplam sipariş miktarıdır. Belki bazı arkadaşlar atıyorum "250 tl üzeri alışverişlerde kapıda ödeme masrafı yok" diyebilirler. Eğer ki daima kapıda ödeme ek ücretinin eklenmesini istiyorsanız büyük bir sayı yazın 999999 gibi.
eklenti 1.5.4.x versiyonunda denenmiştir ve çalışmaktadır.

sabitertan arkadaşımıza teşekkür ediyoruz.
kurulumu yaptım gayet iyi çalışıyor.Sabit Beye Çok teşekkür ediyoruz.
(01-01-2013 05:46 PM)sabitertan Yazılan: [ -> ]Daha önce forumumuzda sorulmuş ve bir kaç arkadaşımız daha doğrudan istekte bulundular. Elimden geldiğince yapmaya çalıştım. Belki daha gelişmiş bir sisteme de çevirebilirim(herhangi bir ödeme sistemi için ayrı ayrı ek ücret seçilmesi olabilir.)
Forumumuza hayırlı uğurlu olsun.
Modülle alakalı fikir, görüş, eleştiri ve önerilerinizi çekinmeden paylaşınız.
- Ekteki arşiv içerisindeki tüm doayaları sitenizin ana dizinine yükleyiniz.
- Admin->Eklentiler->Sipariş Toplamları yolunu takip ederek "Kapıda Ödeme" modülünü kurun ve ardından düzenle seçeneğinden istediğiniz ayarları yapıp kaydedin.
- Bu Modül Kapıda ödeme Ödeme yönteminin etkin olmasını gerektirir.
- Modül yönetim panelinden belirlediğiniz ek ücret miktarını sipariş toplamına ekleyecektir.

Ellerinize sağlık 1.5.2.1 de denedim çalışıyor ama bir sorum olacak modülü düzenlerken sipariş toplamı diye bir alan var oraya da bişey yazmak lazım mı. o nedir.
@webmasterStudent : Sipariş toplamı eklentinin aktif olması için olması gereken minimum toplam sipariş miktarıdır. Belki bazı arkadaşlar atıyorum "250 tl üzeri alışverişlerde kapıda ödeme masrafı yok" diyebilirler. Eğer ki daima kapıda ödeme ek ücretinin eklenmesini istiyorsanız büyük bir sayı yazın 999999 gibi.
Minimum sipariş miktarını 0.01 yaptım ve kapıda ödemeyi seçtiğim zaman ek bir ücret koymuyor ayen denilen herşeyi yaptım kapıda ödeme eklentilerde çıktı düzenle dedim Hatta kur diyince

Çıkanlar

Toplam
Bu ödeme metodunun aktif olması için toplam sipariş miktarını giriniz : 0.01 Yaptım

Sipariş Durumu: Onay bekliyor Yaptım

Genel Bölge: Türkiye Yaptım

Durumu: Açık Yaptım

Sıralama: 3 Yaptım

Yanlış bişeymi var kapıda ödeme seçeneğini seçince mesela +10 tl artmasını istiyorum ama olmuyo
Bir yanlış anlaşılma var sanırım ilk mesajı dikkatlice okuyunuz. Bu modül Ödeme Metodu değildir. Bu opencart ile beraber gelen "Kapıda ödeme" "Ödeme yöntemi" için bir "Sipariş Toplamı" modülüdür.
(01-07-2013 07:29 PM)sabitertan Yazılan: [ -> ]Bir yanlış anlaşılma var sanırım ilk mesajı dikkatlice okuyunuz. Bu modül Ödeme Metodu değildir. Bu opencart ile beraber gelen "Kapıda ödeme" "Ödeme yöntemi" için bir "Sipariş Toplamı" modülüdür.

dediklerinizi aynen yaptım kapıda ödeme seçeneğini seçen kişi toplama geldiği zaman 10 tl daha fiyat eklemesi lazım ama eklemiyor
eyvallah çok iyi oldu teşekkürler
kargo metodu kısmına KAPIDA TESLİM şeklinde bir bölüm açmak gerekmiyormuydu ! sabit kargo fiyatınıda hesaplıyor. bir seçildimi diğer hesaplanmaması lazım.
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Referans Adresler