Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: yardıma ihtiyaç var ****
Şu Anda Arşiv Görüntüleme Modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
s.a opencart hakkında takıldığım bir mevzu oldu. yardım ederseniz memnun kalacağım sorunum yan kategorilerin asıl kategori başlığını 3-5 space sağa kaydırmak istiyorum text yazısını nasıl ve nerden yapmam gerekiyor resim ayrıntılı olarak bakarsanız sevinirim
(01-15-2013 12:51 AM)canalan Yazılan: [ -> ]s.a opencart hakkında takıldığım bir mevzu oldu. yardım ederseniz memnun kalacağım sorunum yan kategorilerin asıl kategori başlığını 3-5 space sağa kaydırmak istiyorum text yazısını nasıl ve nerden yapmam gerekiyor resim ayrıntılı olarak bakarsanız sevinirim

firefox kullan oradan firebug eklentisini sonra istediğin bölüme gel ilk önce buradan css le dene neler yapabiliyorsun padding gibi sonra siteni bozmuyorsa stlyecss inden ayarlarını yap

birde sorunu site başlığına yazarsan başkalarıda yararlanır
(01-15-2013 01:00 AM)mailadresilazim Yazılan: [ -> ]
(01-15-2013 12:51 AM)canalan Yazılan: [ -> ]s.a opencart hakkında takıldığım bir mevzu oldu. yardım ederseniz memnun kalacağım sorunum yan kategorilerin asıl kategori başlığını 3-5 space sağa kaydırmak istiyorum text yazısını nasıl ve nerden yapmam gerekiyor resim ayrıntılı olarak bakarsanız sevinirim

firefox kullan oradan firebug eklentisini sonra istediğin bölüme gel ilk önce buradan css le dene neler yapabiliyorsun padding gibi sonra siteni bozmuyorsa stlyecss inden ayarlarını yap

birde sorunu site başlığına yazarsan başkalarıda yararlanır

kardeşim Allah razı olsun dediğin gibi eklentiyi indirdim oldu sağol ya makbüle geçti
Referans Adresler