Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: Opencart 1.5.5.1 Sürüm için Özel Tab (Featured Tabs) Modülü
Şu Anda Arşiv Görüntüleme Modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
Opencart 1.5.5.1 Sürüm için Özel Tab (Featured Tabs) Modülü
Opencart Eski versiyonlar için kullandığımız Özel tab modlü, Opencart 1.5.5.1 Sürümde kullanacak sekilde düzenlenmiştir arkadaşlar güle güle kullanın...

Ekteki rar lı dosyayı indirip rardan çıkarttıktan sonra ana dizine atıp admin eklentiler modüllerden aktif ederek kullanabilirsiniz..
teşekkürler.
Teşekkürler Tam Aradığım Modüldü
Çok teşekkürler
teşekkürler
indiremedim. neden çünkü üye olmam gerekiyormuş. üye oldum ama yine indiremedim. neden çünkü mesaj sayım yetersizmiş. şimdi buraya saçma sapan bir şeyler yazmam gerekiyor. bunu yazınca kime ne faydası olacak bakalım. ayrıca bi şey diyeyim size; parmaklara japon yapıştırıcısı yapışırsa asetonla hemen çıkabiliyor. alın size faydalı bir bilgi de paylaşmış oldum. hadi yine iyisiniz köfteler siziii...
Merhaba; istediğini alabilmek için sacma sapan mesajı yazan siz ve sizin gibiler değilmi.. amaç hedefe ulaşmak ; bir insan kendi yaptıı yanlışı ancak bu kadar güzel anlatabilir..işte yurdum insanındaki bilinç seviyesi...
temayı nerden bulabilirim demo e ticaretteki inanılmaz güzel bir tema kardeşim
bu modül ürün resim boyutlarını nereden alıyor bulamadım da
Merhabalar hocam. 1.5.6 için bunu kullanabilir miyiz? benim sürüm 1.5.6 yardımlarınızı bekliyorum. kolay gelsin.
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler