Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: Hesabım sayfasında değişiklik hakkında
Şu Anda Arşiv Görüntüleme Modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Öncelikle Kadir Geceniz mübarek olsun forum üyeleri. İlk yardım isteyişim olacak daha taze üyenizim zaten Smile.

üye girişi yapıldıktan sonra hesabım sayfasına yönlenince gişinin tekrar alışverişe geçmesi için alışverişe başla gibi bir puton koymayı istiyorum ama bir türlü hangi dosyada hangi alana ekliyecem çıkamadım işim içinden.

resimde ne demek istediğim daha iyi anlaşılır Smile

yardımlarınızı bekliyorum.
Resim görüntüleyici
Saolasın senin ve arkadaşlarında Kadir Gecesi mübarek olsun.

eklemeyi catalog/view/theme/default/template/account/account.tpl dosyasından yapabilirsin. defaulttan olmaz ise kullandığın temada değişiklik yapabilirsin.

ipucu: dosya bulmakta zorlanıyorsan adres barında "index.php?route=" sonraki adres dosya yolunu gösterir. bikaç dosya hariç
(08-03-2013 11:15 PM)adsl Yazılan: [ -> ]Saolasın senin ve arkadaşlarında Kadir Gecesi mübarek olsun.

eklemeyi catalog/view/theme/default/template/account/account.tpl dosyasından yapabilirsin. defaulttan olmaz ise kullandığın temada değişiklik yapabilirsin.

ipucu: dosya bulmakta zorlanıyorsan adres barında "index.php?route=" sonraki adres dosya yolunu gösterir. bikaç dosya hariç

Teşekkürler Hocam.
Referans Adresler