Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: Boş Modüller
Şu Anda Arşiv Görüntüleme Modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Tam doğru yeremi yazıyorum bilmiyorum ama yanlışsa kusura bakmayın.
Bazı modüllerde sorun yaşıyorum ;
Örneğin bu modülü http://www.opencart.com/index.php?route=...order=DESC yükledim herşey mükemmel ama site bomboş yükleniyor. Aynı sorun birkaç modülde de oldu. VQMOD içeriğini düzenlerken /theme/*/ olan yere kendi temamı yazıyorum ondan olabilirmi acaba?

Yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu arada 1.5.6 kullanıyorum.
yokmu yardımcı olacak ?
/theme/*/ yüklü olan her tema için düzenleme yapması için * eklenmiştir. kullandığınız temayı yazmanız doğru bir davranış fakat kullandığınız tema default yapı değil ise vqmod içindeki kodlar sizin temanız ile uyumlu olmayabilir çünki vqmod veya genel modüller opencart sürüme uygun default yapılarda çıkarılır.

- ilk yapmanız gereken default opencart sürümlerinde modülün çalışıp çalışmadığıdır.
- eğer çalışıyorsa ; sonraki aşama /theme/SizinTemanız/ yapılarak kontroldür. eğer çalışmıyorsa vqmod xml kodlarını düzenlemeniz gerektiğidir.
Gökhan Bey,
teşekkür ederim.
Peki * olan yeri yazmadanda denedim ama yine sayfa bomboş geliyor. Bunun nedeni nedir ?
Bir önceki cevabı tekrar okumanızı tavsiye ederim.
eğer yapılan işlemlere rağmen modül çalışmıyorsa modülünüzdeki kodlarda hata olduğu anlamına gelir veya vqmod işlevi ile çalışmıyordur (farklı vqmod modülleri deneyin onlardada çalışmıyorsa)

(10-10-2013 05:59 PM)t.ozcan Yazılan: [ -> ]Gökhan Bey,
teşekkür ederim.
Peki * olan yeri yazmadanda denedim ama yine sayfa bomboş geliyor. Bunun nedeni nedir ?
tekrar teşekkür ederim ilginiz için.
Referans Adresler