Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: Çocuklar Mutlu Olacak
Şu Anda Arşiv Görüntüleme Modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
Opencart 1.5.1.3.1 versiyonu kullanılarak tasarladım. temamız default tema düzenlenerek yapıldı. etik ahlak seviyesini aşmayacak şekilde yorumlarınızı beklerim arkadaşlar.

Sürpriz Oyuncak
Güzel Eline emğine sağlık araştırdımBig GrinBig Grin sen yapmışsın temayıBig GrinBig Grin
ayıpsın abi. çok şükür o tür son günlerdeki paylaşımlardan yapmıyoruz. Big Grin
footer ve header çok hoşuma gitti
menude hoş ama slider biraz resmi kalmış alakasız kalmış
onun dışında hoş bir site olmuş
Ben inanamıyorum nasıl yapıyorsunuz bu sitele
gerçekten güzel çalışma... bende çocuk etkinlik sitesi yapıyorum arayuzunu değiştirme sözüm içe temanı paylaşırmısın???? opencart ta daha yeniyim bir türlü sitemi sizin yaptığınız formata sokamadım...
slm arkadaşım eline sağlık güzel bir çalışma olmuş... benim de resim dersi malzemleri satacağım bir site düşüncem var çocuklar için olunca görsellikte sizin siteye göre bişi düşünüyorum.. hostumu ve alan adımı alıp opencart yukledim ama çok sade duruyor.. temanızın arayüzünde değişiklikler yaparak kullanmak istiyorum bu konu ile ilgili olarak görüşmek için orhancakmakli@hotmail.com eklermisiniz
sitenin sahibi özel, teması özel olunca paylaşmak pek mümkün olmuyor.

Saygılarımla

(08-12-2012 02:03 AM)orhancakmakli Yazılan: [ -> ]gerçekten güzel çalışma... bende çocuk etkinlik sitesi yapıyorum arayuzunu değiştirme sözüm içe temanı paylaşırmısın???? opencart ta daha yeniyim bir türlü sitemi sizin yaptığınız formata sokamadım...
slm arkadaşım eline sağlık güzel bir çalışma olmuş... benim de resim dersi malzemleri satacağım bir site düşüncem var çocuklar için olunca görsellikte sizin siteye göre bişi düşünüyorum.. hostumu ve alan adımı alıp opencart yukledim ama çok sade duruyor.. temanızın arayüzünde değişiklikler yaparak kullanmak istiyorum bu konu ile ilgili olarak görüşmek için orhancakmakli@hotmail.com eklermisiniz
tebrik ederim çok güzel olmuş
solda kayn destek özl değilse paylaşırmısın buna benzer birşey arıyorum da sağda filan olan
sürpriz oyuncak yeni arayüzü nasıl sizce?
sade hoş gözü yormuyor bence en iyiside bu
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler