Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: hesap olustur mail.php hatası
Şu Anda Arşiv Görüntüleme Modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
arkadaslar siteme suanda kendım bır uyelık acıp paypal denmesı yapcaktım bu hatayı alıyorum neden kaynaklı olabılır sızce?
http://www.tr-opencart.com/Konu-urun-say...ight=buton

üstteki linkteki konuda sadece tpl ye eklenecek kodları o sepete ekle kodunun atına ekleyeceksiniz. eğer sepete eklememezlik yaparsa tpl ye eklenen kodu aşağıdakiyle değiştiriniz.

<div class="cart combo">
<a onclick="addToCompare('<?php echo $product['product_id']; ?>');" title="<?php echo $button_compare; ?>"><span class="icon icon-compare">&nbsp;</span></a><a onclick="addToCart('<?php echo $product['product_id']; ?>');" title="<?php echo $button_cart; ?>"><span class="icon icon-basket">&nbsp;</span></a><a onclick="addToWishList('<?php echo $product['product_id']; ?>');" title="<?php echo $button_wishlist; ?>"><span class="icon icon-wish">&nbsp;</span></a>
</div>
hocam sorun urunu satın alırken hesap olstur dıyoruzya hersey normal kullancıı bıglılerını gırıyorum gızlılık sozlesmesını kabul edıyorum devam dıyorum snytax error vs vs mail.ph hatası falan yazan bır uyarı gelıyor ok dıyorum uyelık olusyor ama bu hata ne hatası onu anlamadım ben ? nasıl gıderırım bu hatayı
arkadaslar yardım edecek kımse yokmu Sad
(12-22-2014 05:41 PM)can.55 Yazılan: [ -> ]arkadaslar yardım edecek kımse yokmu Sad

Burayı İncelemeni Tavsiye Ederim

Saygılar
Referans Adresler