Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: Katagori Problemi
Şu Anda Arşiv Görüntüleme Modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Merhaba arkadaşlar benım katagorilerle ilgili bi sorunum var osdem66 temasını kullanıyorum opencart versıyonum 1.5.5.1 sayfanın üst kısmına tum ürünler diye bı katagöri oluşturdum aynı zamanda sitenin sol tarafınada katagoriler kısmını ekledım sorunun ürünlerimi tün ürünler kısmına alt katagori olarak ekleyınce mause ile uzerine geldığim zaman aşağı doğru liste şeklinde uzuyo fakat sol tarafa eklediğim katagoriler kısmında sadece tek bi başlık görünüyo tüm ürünler diye ona tıklamadan alt baslıklar listelenmiyo benim yapmak istediğim hem mause ile sayfanın üst kısmındaki tüm urunlere gelınce liste olarak cıksın hemde soldaki katagori blogunda bu urunler ana karagori gibi çıksın cıksın nasıl yapabılırım

örnek site http://www.paketkamera.com/ hem tum urunlerın uzerine gelınce lıste cıkıyo hemde sol tarafta görunuyo bu şekilde yapmak istiyorum
Açılır Kategori modulü forumda mevcut. odsem66 nın paylaşımıdır. link vermiyorum arama yaparak bulabilirsiniz iyiakşamlar
Referans Adresler