Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: Mp3 player arıyorum
Şu Anda Arşiv Görüntüleme Modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Merhaba bu benim ilk mesjaım. 1.5 için aşağıdaki konuda mp3 player var fakat ben 2 kullanıyorum ve isteğim admin falan değii..

isteğim : ürün içersine girildiğinde görülen "sepetim" üzerindeki adet ksımını yok edip yerine beliriediğim farklı bir sunucudan mp3 link koydugum mp3 un çalması.

extra olarakta kuş bakışı ürünlere bkaıldıgında yani ürüne girmedende mini bir mp3 player olması ve play denip dinlenebilmesi. 2 yerdeki mp3 aynı farklı olmıcak tabi.

size minnetar olurmum ne kadar zor bilmiyorum.ben DLE kullanıyorum ve bir kaç saniyede isteğimi yapabiliyorum ama opencart baya zor geldi bana hareket dahi edemiyorum.
teşekkürler
Hocam istedıgın ozellıkler benım ıcın bıraz maşakatli geldi bence pm den bu işin ustası olan kişilere ulasman daha mantıklı.
Resim görüntüleyici

Resim görüntüleyici

http://www.opencart.com/index.php?route=...n_id=12148

(03-15-2015 04:12 AM)myweb Yazılan: [ -> ]Merhaba bu benim ilk mesjaım. 1.5 için aşağıdaki konuda mp3 player var fakat ben 2 kullanıyorum ve isteğim admin falan değii..

isteğim : ürün içersine girildiğinde görülen "sepetim" üzerindeki adet ksımını yok edip yerine beliriediğim farklı bir sunucudan mp3 link koydugum mp3 un çalması.

extra olarakta kuş bakışı ürünlere bkaıldıgında yani ürüne girmedende mini bir mp3 player olması ve play denip dinlenebilmesi. 2 yerdeki mp3 aynı farklı olmıcak tabi.

size minnetar olurmum ne kadar zor bilmiyorum.ben DLE kullanıyorum ve bir kaç saniyede isteğimi yapabiliyorum ama opencart baya zor geldi bana hareket dahi edemiyorum.
teşekkürler

(03-15-2015 01:22 PM)can.55 Yazılan: [ -> ]Hocam istedıgın ozellıkler benım ıcın bıraz maşakatli geldi bence pm den bu işin ustası olan kişilere ulasman daha mantıklı.
(03-15-2015 03:32 PM)Gökhan TAYLAN Yazılan: [ -> ]Resim görüntüleyici

Resim görüntüleyici

(03-15-2015 04:12 AM)myweb Yazılan: [ -> ]Merhaba bu benim ilk mesjaım. 1.5 için aşağıdaki konuda mp3 player var fakat ben 2 kullanıyorum ve isteğim admin falan değii..

teşekkürler

(03-15-2015 01:22 PM)can.55 Yazılan: [ -> ]Hocam istedıgın ozellıkler benım ıcın bıraz maşakatli geldi bence pm den bu işin ustası olan kişilere ulasman daha mantıklı.

Teşekkür ederim ücretli eklenti öneriniz için evet benzer bişe arıyorum.amaç yani verigi girilen yerler gibi url girebilmek bu alanı yaratmak.

şimdi ben url ekleyebilecğeim bir alan yaratamıyormuyum bu kadar ücretli olmasına biraz şaşırdımda.

mesela vergi girilen kısmı yok etmek istesem yerine embed kodu koysam ve vergi kısmınada embedi girsem yada url okuyacak bir kod..bunun sonucudnda vergi yerine mp3 playerim görünmez mi ?
Osman Beyin cevabını inceleyin.

http://www.tr-opencart.com/Konu-opencart...9#pid13079

(03-15-2015 08:20 PM)myweb Yazılan: [ -> ]
(03-15-2015 03:32 PM)Gökhan TAYLAN Yazılan: [ -> ]Resim görüntüleyici

Resim görüntüleyici

teşekkürler

Teşekkür ederim ücretli eklenti öneriniz için evet benzer bişe arıyorum.amaç yani verigi girilen yerler gibi url girebilmek bu alanı yaratmak.

şimdi ben url ekleyebilecğeim bir alan yaratamıyormuyum bu kadar ücretli olmasına biraz şaşırdımda.

mesela vergi girilen kısmı yok etmek istesem yerine embed kodu koysam ve vergi kısmınada embedi girsem yada url okuyacak bir kod..bunun sonucudnda vergi yerine mp3 playerim görünmez mi ?
(03-15-2015 08:38 PM)Gökhan TAYLAN Yazılan: [ -> ]Osman Beyin cevabını inceleyin.

http://www.tr-opencart.com/Konu-opencart...9#pid13079

inceledim fakat hostunuza yüklemeniz gerek diyor Sad hemen hemen hiç bir host mp3 kabul etmiyor mp3leri.
acaba farklı yerden link vererek dinletme yapılabilir mi ?
Referans Adresler