Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: Ürün detayında Özellik ekleme
Şu Anda Arşiv Görüntüleme Modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Merhaba. Son birkaç aydır opencart ile ilgileniyorum gerçekten harika bir sistem. Buradan da emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Çünkü paylaşılan birçok bilgiden faydalandım. EMEĞİ GEÇENLERDEN ALLAH RAZI OLSUN.

Benim sorunum şu. Ürün detay sayfasında, ürün resminin hemen sağında duran 4 adet özellik var.

Üretici : MARKA ADI
Ürün Kodu : VERDİĞİMİZ KOD
Ödül Puanı : DENEME
Stok Durumu: Stokta var

Ben bu bölüme ilave başka özellik eklemek istiyorum. Ancak bu özelliklerin admin de de olması gerekiyor ki, adminden doldurunca ürün detayında çıksın. Mesela ÜRÜN KODU nun hemen altında BARKOD yazabileceğim bir yer olsun. Mesela ÖDÜL PUANI nın hemen altında AMBALAJ ÖLÇÜLERİ yazan bir yer olsun.

Bunları düzenleyeceğim yeri buldum fakat veritabanına da entegre etmek gerekiyorki adminden ekleyince ÜRÜN DETAY SAYFASINDA da çıksın. Kodlama konusunda pek bilgim olmadığı için sizlerden yardım rica ediyorum.

Emeği geçecek olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Resimde daha ayrıntılı gösterdim.

Resim görüntüleyici
sku kısmı vardır onun dil dosyasından adını değiştirip kullanabilirsin.
aynı şekilde UPC: onada ölcüleri ekleyebilirsin. ve bunları ürün detayında görünür yapabilmen için

aku yu eklemek için aşağıdaki vqmod dosyasını kjullanabilirsin birazcık oynayarak aynı şekilde upc nin de ürün sayfasında gözükmesini sağlayabilirsin.
(04-09-2015 12:22 PM)kazakcii Yazılan: [ -> ]sku kısmı vardır onun dil dosyasından adını değiştirip kullanabilirsin.
aynı şekilde UPC: onada ölcüleri ekleyebilirsin. ve bunları ürün detayında görünür yapabilmen için

aku yu eklemek için aşağıdaki vqmod dosyasını kjullanabilirsin birazcık oynayarak aynı şekilde upc nin de ürün sayfasında gözükmesini sağlayabilirsin.

Teşekkür ederim. Verdiğiniz dosyayı vqmod içindeki XML klasörüne ekledim. Ancak adminden ürün sayfasına gelip SKU, UPC, EAN gibi listedeki tümüne aynı değeri girmeme rağmen ürün detay sayfasında hiçbiri görünmüyor. Kullandığım versiyon 1.5.6.4 dür vqmod kuruludur.
(04-09-2015 12:50 PM)dorukan67 Yazılan: [ -> ]
(04-09-2015 12:22 PM)kazakcii Yazılan: [ -> ]sku kısmı vardır onun dil dosyasından adını değiştirip kullanabilirsin.

Teşekkür ederim. Verdiğiniz dosyayı vqmod içindeki XML klasörüne ekledim. Ancak adminden ürün sayfasına gelip SKU, UPC, EAN gibi listedeki tümüne aynı değeri girmeme rağmen ürün detay sayfasında hiçbiri görünmüyor. Kullandığım versiyon 1.5.6.4 dür vqmod kuruludur.

hocam birde manuel eklemeyı denermisiniz.
Alıntı:hocam birde manuel eklemeyı denermisiniz.

Hocam zaten tüm bunları manuel yapmıştım. Başka nasıl ekleyecektim bilmiyorum.
konuyu hortlatıyor gibi olmayim ama default temada link çıkmasına karşın kullandığım temada çıkmıyor ne yapmalıyım
onu hallettimde o girişe bi html editörü nasıl koyabiliriz ?
Referans Adresler