Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: Sale Etiketi Yazısı Değiştirme
Şu Anda Arşiv Görüntüleme Modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
Merhabalar ;
Bir tema indirdim bu temada kampanyalı ürün modülü altında ürünün üzerinde sale etiketi çıkıyor ektede resmi var bu sale yazısını indirim olarak nasıl değiştirebilirim ?
(07-13-2015 02:40 PM)burak55 Yazılan: [ -> ]Merhabalar ;
Bir tema indirdim bu temada kampanyalı ürün modülü altında ürünün üzerinde sale etiketi çıkıyor ektede resmi var bu sale yazısını indirim olarak nasıl değiştirebilirim ?

Catalog language turkish dosyasında turkish.php düzenle deyin yazıyı bulup değiştirin.
(07-13-2015 02:55 PM)turkojen34 Yazılan: [ -> ]

Catalog language turkish dosyasında turkish.php düzenle deyin yazıyı bulup değiştirin.

dediğiniz yerde sale yazısı yok veya satış yazısı

Merhaba; kullandıgınız temanın modül tpl dosyaları içerisinde olabilir bu dosyalara nasıl ulaşacaksınız muhtemelen cok özel bir tema degilse
catalog/view/theme/sizintamnız/template/module içindeki tpl dosyalarındadır
(07-13-2015 04:01 PM)osdem66 Yazılan: [ -> ]

Merhaba; kullandıgınız temanın modül tpl dosyaları içerisinde olabilir bu dosyalara nasıl ulaşacaksınız muhtemelen cok özel bir tema degilse
catalog/view/theme/sizintamnız/template/module içindeki tpl dosyalarındadır
Dediğiniz yerdeki tüm tpl dosyalarına baktım fakat "sale" yazısına rastlamadım fakat sitemde sale yazısına ögeyi denetle yaptığımda <div class="special_promo"></div> içerisinde olduğunu gösteriyor
CEVAI BİLEN YOKMU
Resim görüntüleyici
Bendede ayni sorun var yazılimciya degistir diyorum adamin bi kulagindan giriyor bir kulagindan cikiyor.bende hırs yaptim kendim degistircem. Ftp den mi degisiyor?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(07-14-2015 07:50 PM)halityardim Yazılan: [ -> ]Resim görüntüleyici
Bendede ayni sorun var yazılimciya degistir diyorum adamin bi kulagindan giriyor bir kulagindan cikiyor.bende hırs yaptim kendim degistircem. Ftp den mi degisiyor?

sorunun cevabını buldum kendı temanızın içindeki image klosöründe sale yazısı yazan resmi bulunuz onu photohsopla yada farklı bir düzenleme programıyla indirim olarak değiştiriniz aynı isimle ftp ye aktarınız . Çalıştığını göreceksiniz.
Peki biz o resmi kaldirip yerine bu resmi koyarsak nasil yapacagiz?Resim görüntüleyici

(07-14-2015 08:03 PM)halityardim Yazılan: [ -> ]Peki biz o resmi kaldirip yerine bu resmi koyarsak nasil yapacagiz?Resim görüntüleyici

onu bilemiyorum
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler