Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: genel ayarlar kısmında hata alıyorum
Şu Anda Arşiv Görüntüleme Modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
arkadaşlar genel ayarlar kısmında bi değişiklik yaptığımda kaydet deyince aşşağıdaki hatayı alıyorum **** bilen birisi yardım edebilir mi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ekonomik/public_html/admin/language/turkish/setting/setting.php:1) in /home/ekonomik/public_html/system/engine/controller.php on line 28Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ekonomik/public_html/admin/language/turkish/setting/setting.php:1) in /home/ekonomik/public_html/system/engine/controller.php on line 29
admin/language/turkish/setting/setting.php

system/engine/controller.php

yukardaki dizinleri izlersen değişiklik yapmısınız sanırım dosyaları okuyomuyor..

orjinal opencart dosyaları ile değiştirirseniz düzelicektir.
evet 2 dosyadada değişiklik yaptım admin panelinden keyword girmek için keywordleri girdim siteye ekledi fakat kaydet deyince neyin hatasını verdiğini anlamadım
İste o dosyaları değiştirirseniz birde o sekilde deneyin bakın hata verecek mı
tamam bi değiştiriyim
Merhaba,

Genel Ayarlar kısmından kaydete bastığım zaman sistem kaydetmiyor ve Bu Web Sayfası Görüntülenemiyor hatası alıyorum
(12-27-2013 02:42 PM)ozgronr Yazılan: [ -> ]Merhaba,

Genel Ayarlar kısmından kaydete bastığım zaman sistem kaydetmiyor ve Bu Web Sayfası Görüntülenemiyor hatası alıyorum

htaccess dosyası yok yada seo ayarları yapılmamış dosya içinden.bir host un rewirte engine destekliyormu emin ol.
Referans Adresler