Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: Sipariş düzenlerken internal server error
Şu Anda Arşiv Görüntüleme Modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşlar.
Sağlıklı sistemime herhangi bir eklenti kurmadığım halde, (belki deaktif ettiğim birşey sebep olmuş olabilir) Satışlar / Siparişler bölümüne girdiğimde Mozilla 'da boş sayfa ile karşılaşıyorum. Chrome ile denedim, internal server error diyor.

index.php ye verilen hatada hata kodunu gösterecek şekilde bazı kodlar girdim.

Verdiği hata şu;

Kod:
Parse error: syntax error, unexpected ':', expecting ')' in /var/www/vhosts/XXX/httpdocs/vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_admin_controller_sale_order.php on line 1712

order.php de ise şu kodlar var 1708 ve 1714 arasında;

PHP Kod:
                $voucher_data = array();

$vouchers $this->model_sale_order->getOrderVouchers($order_id);

foreach (
$vouchers as $voucher) {

$voucher_data[] = array(

'description' => $voucher['description'],

'amount'      => $this->currency->format($voucher['amount'], $order_info['currency_code'], $order_info['currency_value'])
                    );
                } 

Sorun nerede olabilir? Voucher dediği hediye çeki veya kupon.. Ama kuponlarla veya hediye çekleri ilgili bir düzenleme yapmadım?
Arkadaşlar, yok mu yardımcı olabilecek birileri? Sad
undefined
tanımsız diyosun yani? Anlamadım?
undefined
order.php 'yi orjinalinden geri yükledim. Sorun çözüldü. Kimsenin yardımcı olduğu yokda, benim gibi arayan olursa çözsün bari.
(02-22-2016 06:42 PM)blackdesign Yazılan: [ -> ]order.php 'yi orjinalinden geri yükledim. Sorun çözüldü. Kimsenin yardımcı olduğu yokda, benim gibi arayan olursa çözsün bari.

Teşekkürler iyiki çözümü yazdınız sayenizde hatayı düzelttim allah razı olsun kardeşim
(02-22-2016 06:42 PM)blackdesign Yazılan: [ -> ]order.php 'yi orjinalinden geri yükledim. Sorun çözüldü. Kimsenin yardımcı olduğu yokda, benim gibi arayan olursa çözsün bari.

aynı problem bende de var. hangi order.php yi tekrar yükleyeceğimi bilmediğimden hepsini orjinalden yükledim ama yine aynı. daha detaylı şekilde yardımcı olursan sevinirim.
(03-11-2017 03:11 PM)serseridar54 Yazılan: [ -> ]

aynı problem bende de var. hangi order.php yi tekrar yükleyeceğimi bilmediğimden hepsini orjinalden yükledim ama yine aynı. daha detaylı şekilde yardımcı olursan sevinirim.

Probleminiz tam olarak nedir?
(03-11-2017 03:21 PM)yilmaz70 Yazılan: [ -> ]
(03-11-2017 03:11 PM)serseridar54 Yazılan: [ -> ]

Probleminiz tam olarak nedir?

Yönetim paneli Satışlar > Siparişler bölümünde "Sipariş Durumu" nu (en son aşamada) değiştirip (Onay Bekliyor-Tamamlandı) kaydet dediğimde "internal server" hatası veriyor.
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler