Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: Kategori Yazıma Link Veriyorum Fakat Aktif Olmuyor !
Şu Anda Arşiv Görüntüleme Modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Merhaba arkadaşlar sırf bu sinir edici konu yüzünden yeni üyelik oluşturdum. Hiç bir yerde bulamadım çözümünü. Örneğim sitemde ki kategorinin açıklama metnine link vermek istiyorum, panel üzerinden bu linki veriyorum gözüküyor Fakat siteden baktığımda normal yazı gibi görünüyor gene. Lütfen yardımcı olun...
(02-16-2016 02:36 PM)schomer Yazılan: [ -> ]Merhaba arkadaşlar sırf bu sinir edici konu yüzünden yeni üyelik oluşturdum. Hiç bir yerde bulamadım çözümünü. Örneğim sitemde ki kategorinin açıklama metnine link vermek istiyorum, panel üzerinden bu linki veriyorum gözüküyor Fakat siteden baktığımda normal yazı gibi görünüyor gene. Lütfen yardımcı olun...

Merhaba; siteizin admin panelind ekullandıgınız ck editör admindne eklediginiz html kodlarını siliyor olabilir..
Big Grin

SEÇENEKLER VE ALTERNATİFLER

(1)scripti veya siteyi başka bir hosting den copyy ettiysen
yada w a r e z gibi bir siteden indirdiysen
o script yada "site" o sitenin adına lisanslıdır
sende o kadar çalışır)

(2)siteyi yükledikten sonra ftp yükleyicin örnek: flashfxp gibi programla CHMOD 0777
CHMOD ayarını yapmanlazım

images
include
img
admin/config.php
admin/ayar.php
config.php
ayar.php

dosyalarına CHMOD 0777 Yetkilendirme ve Yazma Ayarlarını vermelisin.

(Hala aynı sorunla karşı karşıyaysan sorun çözülmediyse Domaine Lisanslıdır Sil Vaktini Harçama)
o tarz lisansları genelde "zend script" le veya daha basit olan "ioncube lisans" yöntemiyle lisanslıyorlar.
Referans Adresler