Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: 1.5.6.4 v için tema arıyorum
Şu Anda Arşiv Görüntüleme Modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Merhaba arkadaşlar,
Opencart sistemine yeni başladım.
Ben aşırı karmaşık dizinlerde bir tema yerine şık güzel butonlardan ağırlıklı bir tema arıyorum.
Bazı temalarda 1.5x %1.5.1x gibi ibareler görüyorum. Şimdi ben 1.5.6.4 versiyonunda bir alt yapıya sahip biri olarak bu versiyonlarıda sorunsuz uyum içinde kullana bilir miyim? Merak ediyorum.
Lütfen tecrübeli arkadaşlar bana tema konusunda yardımcı olur musunuz?İyi Forumlar
(02-20-2016 06:34 AM)samsa Yazılan: [ -> ]Merhaba arkadaşlar,
Opencart sistemine yeni başladım.
Ben aşırı karmaşık dizinlerde bir tema yerine şık güzel butonlardan ağırlıklı bir tema arıyorum.
Bazı temalarda 1.5x %1.5.1x gibi ibareler görüyorum. Şimdi ben 1.5.6.4 versiyonunda bir alt yapıya sahip biri olarak bu versiyonlarıda sorunsuz uyum içinde kullana bilir miyim? Merak ediyorum.
Lütfen tecrübeli arkadaşlar bana tema konusunda yardımcı olur musunuz?İyi Forumlar

öncelikle şunu belirteyim çok profesyonel birisi değilim fakat opencart ile ilgili baya uğraştım ve uğraşıyorum. 1.5.x demek 1.5 ve sonrasındaki 1.5 ile başlayan versiyonları destekliyor anlamına geliyor. 1.5.1.x ise sadece 1.5.1 ile başlayan versiyonlar anlamına geliyor sistemin aktif olarak çalışmıyor ve sıfırdan kuracaksan tema konusunda yardımcı olabilirim. 1.5.6.4 versiyonu için çok fazla tema seçeneği yoktur zaten ve tema yazdırman gerekebilir ...

eğer tema teklifi almak istersen yada opencart haricinde özel tasarım e ticaret scripti istersen benimle iletişime geçebilirsin pm ile numaramı yazıyorum şimdi
Referans Adresler