Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: Default tema mobil versiyonu yapılabilirmi?
Şu Anda Arşiv Görüntüleme Modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Arkadaşlar default temayı kendimce düzenledim ancak mobil versiyonu yapamadım bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.
(03-08-2016 07:03 PM)bedirhan61061 Yazılan: [ -> ]Arkadaşlar default temayı kendimce düzenledim ancak mobil versiyonu yapamadım bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

mobil özellik temanın kendisinde yoksa eklenemez. responsive bir tema satın almalısınız. yada mobil özellik modülleri var onları satın almalısınız. fakat onlarda da ürün satışı yapamazsınız kullanıcılarınız ancak ürünlerin kategorilerini ve ürün detaylarını görebilir
(03-08-2016 07:03 PM)bedirhan61061 Yazılan: [ -> ]Arkadaşlar default temayı kendimce düzenledim ancak mobil versiyonu yapamadım bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba; yapılablir evet ancak tema ile birlikte responsive csslerinide düzenelenmesi gerekir.. yani temayı editlerken responsive olarak editlemniz gerekirdi bu aşamadnada yapılır ancak normal masa üstü css lerinde de düzneleme gerekebilir.. bunu nasıl yaparım derseniz uzan ve ciddi css bilgisi gerektirir..
(03-08-2016 10:55 PM)osdem66 Yazılan: [ -> ]

Merhaba; yapılablir evet ancak tema ile birlikte responsive csslerinide düzenelenmesi gerekir.. yani temayı editlerken responsive olarak editlemniz gerekirdi bu aşamadnada yapılır ancak normal masa üstü css lerinde de düzneleme gerekebilir.. bunu nasıl yaparım derseniz uzan ve ciddi css bilgisi gerektirir..

Ozaman kolay yolu responsive destekli bir tema kullanmaktır.Çünkü ileri derecede css bilgim yok.cevabınız ,ç,n teşekkür ederim.
Referans Adresler