Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: opencart payu
Şu Anda Arşiv Görüntüleme Modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
merhaba
g
opencartta payu öodeme istesimi varmı
Merhaba birkac gundur bende ariyordum , http://www.opencartex.com/index.php?rout...duct_id=51 bu sayfa ile karsilastim deneyimli arkdaslar fikir verirlerse seviniriz. Hazir modul var gorunuyor nedersiniz olurmu acaba !

(05-13-2012 12:47 PM)ultimaxultimax Yazılan: [ -> ]merhaba
g
opencartta payu öodeme istesimi varmı
aynen güvenli bir site ise oradan satın alalım
bu payu modulu banada çok lazım.acaba buradaki modul payu.com.tr ile uyumlu mu yanı.sonucta payu.com.tr turkıye bankaları uzerınden hızmet werecek ?? bu konu hakkında bılgısı olan varsa baslık altına yazarsa sevınırım.kolay gelsın..
ne biçim forum bir konu açtık kimse cevab yazmadı
Opencart payu ödeme sistemi henüz yok beklediginiz cevab bumuydu.. belki birileri cıkarda cevab verir diye bu cevabı yazmamıştım.. Madem istiyorsunuz OPENCART PAYU ÖDEME MODÜLÜ HENÜZ ÜCRETSİZ YOK... bakın yukarda birisi size bir link vermiş neden orada var işte, bir şeyler istiyorsanız sizde biraz fedakarlık yapacaksınız degilmi....Big Grin
(05-23-2012 09:44 AM)osdem66 Yazılan: [ -> ]Opencart payu ödeme sistemi henüz yok beklediginiz cevab bumuydu.. belki birileri cıkarda cevab verir diye bu cevabı yazmamıştım.. Madem istiyorsunuz OPENCART PAYU ÖDEME MODÜLÜ HENÜZ ÜCRETSİZ YOK... bakın yukarda birisi size bir link vermiş neden orada var işte, bir şeyler istiyorsanız sizde biraz fedakarlık yapacaksınız degilmi....Big Grin

Meraba.Oradaki modulu alalım almasında.Türkiye'deki payunun kullandıgı sıstemle uyumlu olacak mı yanı bu var.Gerekirse ucrettte verilir yanı sorun değil.Yeterki tam olarak çözum uretılsın ve uygun bı fıyat verılsın.
modülü satın aldım ama tr ile uyumlu degil
Keşke modülün yazarına mail atıp sorarak alsaydınız,Modülün yazarı ile görüşün size yardımcı olacaktır,
(05-26-2012 04:18 PM)Opencart Yazılan: [ -> ]Arkadaşlar Payu.com.tr ile uyumlu olarak sorunsuz çalışan modulumuz mevcuttur.İlgilenen arkadaşlar PM yolu ile irtibat kursunlar.Saygılarımla

Ornek görebilir miyiz?
Teşekkürler
Kolay gelsin
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler