Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: Opencart Anasayfa sorunu / yardıma ihtiyacım var :(
Şu Anda Arşiv Görüntüleme Modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Herkese merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 2 senedir belki daha fazla opencart kullanıyorum fakat bugün başıma gelenler beni delirtmek üzere desem yeridir. Sitemin hitlerine bakmak için zopime girdim ve dehşet bir düşüş vardı. Allah allah noluyor derken siteme girdim ve hatayı farkettim.

Olay şu: Arkadaşlar ilk sitenin adresini yazdıgımda http://www.senamasasandalye.com şeklinde aradığınız sayfa bulunamadı diyor. Şuraya yönlenmiyor gibi bişey var heralde index.php?route=common/home

Aradığınız sayfa bulunamadı kısmından nereye tıklarsanız tıklayın site açılıyor ve eskisi gibi herşeyi devam ediyor.

Hiçbir kodsal oynama falanda yapmadım aylardır. Sadece 1 hafta önce site sebepsiz yere vqmod hatası verdi. İnternette yazanları yaptım düzeldi.

Arkadaşlar tüm gelirimi burdan almaktayım. Ücretli veya ücretsiz yardım edecek herkesten cevap bekliyorum çok ihtiyacım var.

Şimdiden teşekkürler.
hata kayıtlarında ne yazıyor buraya ekle inceleyelim. Geçici çözüm olarak .htaccess dosyasından url yönlendirme yapabilirsin.
Referans Adresler