Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: Yönetici panelinden ürüne resim yükleyememe problemi
Şu Anda Arşiv Görüntüleme Modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Opencart sistemimde herşey problemsiz olarak çalışmakta fakat. Katalog > Ürün > Data kısmında ürüne görsel yüklemek istediğimde ekte yüklediğim görseldeki hatayı almaktayım tr-opencart ve google ne yöntemler bulduysam denedim fakat çözüm bulamadım. Bu konuda bana yardımcı olacak uzman arkadaşlar varsa çok sevinirim.
(04-21-2017 09:39 AM)grrtr Yazılan: [ -> ]Opencart sistemimde herşey problemsiz olarak çalışmakta fakat. Katalog > Ürün > Data kısmında ürüne görsel yüklemek istediğimde ekte yüklediğim görseldeki hatayı almaktayım tr-opencart ve google ne yöntemler bulduysam denedim fakat çözüm bulamadım. Bu konuda bana yardımcı olacak uzman arkadaşlar varsa çok sevinirim.

Vpn kullanarak admin panelinden resim yüklemeyi denermisiniz
(04-21-2017 09:39 AM)grrtr Yazılan: [ -> ]Opencart sistemimde herşey problemsiz olarak çalışmakta fakat. Katalog > Ürün > Data kısmında ürüne görsel yüklemek istediğimde ekte yüklediğim görseldeki hatayı almaktayım tr-opencart ve google ne yöntemler bulduysam denedim fakat çözüm bulamadım. Bu konuda bana yardımcı olacak uzman arkadaşlar varsa çok sevinirim.
Muhtemelen resimleriniz içerisinde Türkçe Karetker içeren yada resim isminde iki kelime olanlarda boşluk olan vardır böyle reimlerinizin isimlerini düzletirseniz sorununuz çözülecektir...
Referans Adresler