Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: Google CSS kodlarını ekranın üst kısmındaki içerikten kaldırın Sorun
Şu Anda Arşiv Görüntüleme Modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Merhabalar;
Pagespeed insights çıkan sonuçta css kodlarını ekranın üst kısmından kaldırın çıkıyor bunun çözümünü çok araştırdım bulduğum şeye göre

catalog/view/theme/temadı/template/common/header.tpl dosyasındaki

hatada gösterdiği css dosyası örneği
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="catalog/view/theme/temaadı/stylesheet/stylesheet.css"/>
kodunu kesip

catalog/view/theme/temadı/template/common/footer.tpl dosyasının en alt kısmına yapıştırıyoruz.
daha sonra
catalog/view/theme/temadı/template/common/header.tpl doyasındaki
<head>
<style type="text/css">HATA ALDIĞIMIZ CSS SAYFASININ CSS KODU</style>
</head> etiketi arasına stylesheet.css teki css kodlarını atınca sorun pagespeed insights'tan kalkıyor .

puan artıyor fakat sitede kayma oluyor sitede kayma olmaması için kodun nasıl düzenlenmesi veya nereye konulması gerek ?
Hocam valla sen iyi bu kadarını da biliyorsun. ben 2 konu yazdım ama 15 gündür cevap veren olmadı. ya bu forumda herkes sen ben gibi, yada kimse kimseye yardım etmek istemiyor. şimdi önemli ve uğraşılı işleri anlarım, bun tür işler ücretsiz zaten olmaz ama basit işler içinde her şeyi paraya dökmüşlerse yazık. diğer forumlarda cevap en geç 2 günde geliyor. Allah yardımcın olsun.
(06-03-2017 01:04 AM)ferdem Yazılan: [ -> ]Hocam valla sen iyi bu kadarını da biliyorsun. ben 2 konu yazdım ama 15 gündür cevap veren olmadı. ya bu forumda herkes sen ben gibi, yada kimse kimseye yardım etmek istemiyor. şimdi önemli ve uğraşılı işleri anlarım, bun tür işler ücretsiz zaten olmaz ama basit işler içinde her şeyi paraya dökmüşlerse yazık. diğer forumlarda cevap en geç 2 günde geliyor. Allah yardımcın olsun.

Burada herkesin belirli işleri var zaanları olmayabilir insanlar sordugunuzun cvbını bilmiyor olabilir yada istediginiz cvb öyle buraya anlatılarak yapaılabilecek şeyler olmayabilir;yaılsa bile anlaşılmayabilir komplike konular olablir o yüzden cvb verişmemiş olabilir ama bu forumda bakın istetistiklere ondan sorna sitem edin..

http://www.tr-opencart.com/stats.php
konu hakkında bilgisi olan birileri yok mu
Referans Adresler