Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: 3.0.2.0 Opencart ile gelen temayı nasıl değiştire bilirim
Şu Anda Arşiv Görüntüleme Modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Opencart dın kendikurulum temasını değiştirmek istiyorum siteden 3.0.2.0 indiriyorum ama direk ftp ye attığımda eklentilerde temalar da attığım dosyayı göre biliyorum ama modüllere bir türlü o tema ile alakalı her hangi bir güncelleme gelmiyor temayı nasıl değiştire bilirim acaba UndecidedUndecidedUndecided resimler alta görünüyor
(02-06-2018 04:25 PM)ssmert Yazılan: [ -> ]Opencart dın kendikurulum temasını değiştirmek istiyorum siteden 3.0.2.0 indiriyorum ama direk ftp ye attığımda eklentilerde temalar da attığım dosyayı göre biliyorum ama modüllere bir türlü o tema ile alakalı her hangi bir güncelleme gelmiyor temayı nasıl değiştire bilirim acaba UndecidedUndecidedUndecided resimler alta görünüyor

MODÜLLER>TEMA> DAN DEFAULT TEMAYI DEGİSTİRMEN GEREKİYOR, YENİ TEMAYI ORDAN UYGULAYABİLİRSİN
Teşekkürler bilgiler için.
(02-07-2018 10:17 AM)Kazekage Yazılan: [ -> ]
(02-06-2018 04:25 PM)ssmert Yazılan: [ -> ]Opencart dın kendikurulum temasını değiştirmek istiyorum siteden 3.0.2.0 indiriyorum ama direk ftp ye attığımda eklentilerde temalar da attığım dosyayı göre biliyorum ama modüllere bir türlü o tema ile alakalı her hangi bir güncelleme gelmiyor temayı nasıl değiştire bilirim acaba UndecidedUndecidedUndecided resimler alta görünüyor

MODÜLLER>TEMA> DAN DEFAULT TEMAYI DEGİSTİRMEN GEREKİYOR, YENİ TEMAYI ORDAN UYGULAYABİLİRSİN

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Dediklerinizi yaptım ama temayı aktifleştiremedim. Localhost'a kurulum yapıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
(02-09-2018 01:29 PM)mulgaopencart Yazılan: [ -> ]
(02-07-2018 10:17 AM)Kazekage Yazılan: [ -> ]

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Dediklerinizi yaptım ama temayı aktifleştiremedim. Localhost'a kurulum yapıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
buradan bakabilirsiniz,nasıl anlatırım diye düşünmekten bunaldım valla youtube kanalı açtım ahanda kalitesiz ilk videoSmile inşallah faydalı olur ... https://youtu.be/Ik_Vdp_Z2lw
Referans Adresler