Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: Hazır Tema Üst Alanına Üye Girişi ve Sepetim Bölümü Ekleme Hk.
Şu Anda Arşiv Görüntüleme Modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Hazır Tema Üst Alanına Üye Girişi ve Sepetim Bölümü Ekleme Hk.
Merhabalar Arkadaşlar,
Foruma yeni üye oldum ve açık konuşmak gerekirse oldukça faydalı buldum.
Kısa bir zaman önce hazır bir tema satın aldım. Gerekli optimiyasyonlardan sonra bir şeyin farkına vardım. Açık konuşmak gerekirse geç fark ettim.Dodgy

İnternet siteme giriş yapan kullanıcılar üye olurken ya da üye ise giriş yaparken sıkıntı yaşamakta. Satın aldığım tema da bu alanlar görsel - 1 deki gibi dişli çark simgesinin altında toplanmış.
Resim görüntüleyici
Böyle bir durumda üye girişi yaptığını ya da üye olup olmadığını anlayamamakta.
Opencart ın demo sürümünde görsel - 2 deki alan mevcut ama tema kurulunca bu alan kaybolmuş durumda.
Resim görüntüleyici
Görsel-3 deki gibi olması için ne yapmam gerekli. Nasıl bir çözüm bulabiliriz arkadaşlar. Bir yardımı dokunacak olan varsa lütfen paylaşsın.
http://hizliresim.com/LDgaZG][img]http://i.hizliresim.com/LDgaZG.png
Not: opencart 3.0.2 sürümünü kullanmaktayım.

ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKKÜRLER.
Keyifli forumlarWink
Arkadaşlar,
Kimse herhangi bir dönüş yapmamış. En azından bu istediğimin mümkün olup olmadığı konusunda bilgi verebilirseniz yine yardımcı olmuş olursunuz.

Teşekkürler.
İyi Forumlar.
Tekrardan Merhabalar,
konu ile alakalı ben de çalışmaları yürütüyorum.
Şöyle bir bilgi paylaşabilirim.
- Opencart kurulu ftp klosörünüzü açın.
- Public-html dosyası içerisinde Catalog klosörünü açın
- Catalog içerisinde sırası ile \view\theme ilerleyin.
- Açılan klasör içerisinde tema dosyanızı seçin. Hiçbir tema kurulu değilse defult klosörü ile ilerleyin.
- Bu bölüm içerisinde temamıza ait php. dosyaları mevcut. Gerekli tasarımsal değişiklikler bu alanda yapılabilir.

Daha fazla bilgi sahibi olan var ise lütfen paylaşsın.
Referans Adresler