Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: FACEBOOK entegrasyon Ücretsiz Script [f] Integratorv1.0. Hareketli pencere yüzen kutu
Şu Anda Arşiv Görüntüleme Modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
Modül: FACEBOOK entegrasyon Ücretsiz Script [f] Integratorv1.0. Hareketli pencere yüzen kutu

Lisans: Ücretsiz

Uygunluk: v1.4.7, v1.4.8, v1.4.8b, v1.4.9, v1.4.9.1, v1.4.9.2, v1.4.9.3, v1.4.9.4, v1.4.9.5, v1.5.0 , v1.5.0.1, v1.5.0.2, v1.5.0.3, v1.5.0.4, v1.5.0.5, v1.5.1, v1.5.1.1, v1.4.9.6, v1.5.1 .2, v1.5.1.3, v1.5.2, v1.5.2.1

Resim görüntüleyici

Resim görüntüleyici
Birazdaha açıklama yapsan iyi olur ne işe yaradığına dair.
Kardeş Resimde Olduğu Gibi Sitene Facebook Sosyal Ağını Sayfanı Ekliyorsun Bunun Farkı Heryerde Gözükmesidir. Birde sAYFALARDA aŞAĞI kAYINCA kENDİSİDE yÜZME öZELLİĞİ VAR

SCRIPT STANDART PC'ler, dizüstü bilgisayarlar ÜZERİNE ÇALIŞIYOR WWW EXPLORER İLE VE CEP TELEFONLARI (WT19i, WT19a) 'Walkman Sony Ericsson Live' ON TEST. Yani Android 2.3 ile tüm telefonlarda çalışır
Script için teşşekkürler kendiniz mi hazırladınız? Yoksa bir yerden mi aldınız?
Ben siteme eklenti kurma taraftarı değilim çoğu açık yaratıyor eğer siz hazırladıysanız deneyeceğim.
(07-30-2012 12:26 AM)yawuzcan Yazılan: [ -> ]Script için teşşekkürler kendiniz mi hazırladınız? Yoksa bir yerden mi aldınız?
Ben siteme eklenti kurma taraftarı değilim çoğu açık yaratıyor eğer siz hazırladıysanız deneyeceğim.

Kardeş Ben O Modülü Opencart.com Sitesinden Buldum Paylaşayım Dedim Smile
teşekkürler ellerine sağlık herkes kullanıyor bi sorun yok sanırım b ende denyeyim Big GrinBig Grin
header.tpl manuel eklemek için kodları verebilirseniz sevinirim.
bu kadar uzun işleme gerek yok ...

header.tpl dosyasını açınız;

PHP Kod:
<body

tag ın altına ekleyiniz;

PHP Kod:
<script type="text/javascript">
//<!--
$(document).ready(function() {$(".w2bslikebox").hover(function() {$(this).stop().animate({right"0"}, "medium");}, function() {$(this).stop().animate({right"-250"}, "medium");}, 500);});
//-->
</script>
<style type="text/css">
.w2bslikebox{background: url("/image/facebook.png") no-repeat scroll left center transparent !important;display: block;float: right;height: 270px;padding: 0 5px 0 46px;width: 245px;z-index: 99999;position:fixed;right:-250px;top:20%;}
.w2bslikebox div{border:none;position:relative;display:block;}
.w2bslikebox span{bottom: 12px;font: 8px "lucida grande",tahoma,verdana,arial,sans-serif;position: absolute;right: 6px;text-align: right;z-index: 99999;}
.w2bslikebox span a{color: #808080;text-decoration:none;}
.w2bslikebox span a:hover{text-decoration:underline;}
</style><div class="w2bslikebox" style=""><div><iframe src="http://www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com/pages/Önder-Medikal/238352872877506&amp;width=245&amp;colorscheme=light&amp;show_faces=true&amp;connections=9&amp;stream=false&amp;header=false&amp;height=270" scrolling="no" frameborder="0" scrolling="no" style="border: medium none; overflow: hidden; height: 270px; width: 245px;background:#fff;"></iframe></div></div> 

burada önder medikal yazan yere kendi facebook adresinizi yazmanız yeterlidir.

ekteki facebook.png yi image klasörüne atınız.
s.a hayırlı geceler arkadaşlar 5.1.4 te çalışıyormu deneyen varmı arkadaşlar
Denendi çalışıyor teşekkürler
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler