Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: merhaba nasıl yapabilirim?
Şu Anda Arşiv Görüntüleme Modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
merhaba ;

ben siteme üye olana Örnek 10 tl hediye çeki vermek istiyorum ama tek kullanımlık olacak bunu kullanması içinde en az 60 tl alışveriş yapması lazım bununla ilgili nasıl bir yol izleye bilirim yardımcı olabilirmisiniz.
Merhaba;
Panelden kupon bölümünü kullanabilirsin.
catalog/language/turkish/mail/customer.php dosyanızı açıp görünmesini istedğiniz kımsa oluşturduğunuz kodu yapıştırın bu şekilde en kolay haliyle kullanabilirsiniz;

Kolay gelsin;
Bunun için modül vardı diye biliyorum. rakamı kendin belirliyorsun
(10-24-2019 05:02 PM)sembolpc Yazılan: [ -> ]Merhaba;
Panelden kupon bölümünü kullanabilirsin.
catalog/language/turkish/mail/customer.php dosyanızı açıp görünmesini istedğiniz kımsa oluşturduğunuz kodu yapıştırın bu şekilde en kolay haliyle kullanabilirsiniz;

Kolay gelsin;

ama tek kullanımlık olacak nasıl ayarlayacağız bunu? şimdi adam kullanıyor birdaha kullanıyor Smile
Merhaba,

Öncelikle herkese teşekkür ederim.3.0.1.2 yi indirip kurdum güzel çalışıyor ve kullanımı kolay..

Takıldığım bir yer var çözemedim. Ana ekranda ki ;

"Merhaba tebrikler şu an sizinde bir mağazanız oldu bu sürüm Türkçe'ye çevirisi
http://www.tr-opencart.com osdem66
tarafından yapılmıştır.. Mağazanızın ihtiyacı olan modül, tema ve diğer eklentiler için lütfen
Opencart Tema ve Modülleri
sitesini ziyaret ediniz..
Not:bu içeriği eklentiler modüllerde html içerik modülünden kaldırabilirsiniz..."

..kısmı en alta kaldırabilmek için not düşüldüğü halde yapamadım. Eklentiler kısmında html içerik yok.. sadece google analiz gözüküyor.

Yazıyı kaldırmak/değiştirmenin yolunu bilen yardımcı olabilir mi? Tşk. ( Not++ kullanıyorum)
Panelinizde kupon oluştururken kaçkez kullanım izni vermek istiyorsanız seçebeilirsiniz kullanıcı için bir kez seçimi yapabilirsiniz;
(10-25-2019 02:53 AM)sembolpc Yazılan: [ -> ]Panelinizde kupon oluştururken kaçkez kullanım izni vermek istiyorsanız seçebeilirsiniz kullanıcı için bir kez seçimi yapabilirsiniz;

ben anlamadum hediye çeklerine geliyorum gönderici alıcı vs bilgiler yazıyor , ben yapmak istediğim tekbir kod ama tek kullanımlık her üye bir defa kullanabilecek.
Mesaj atabilirsiniz.
Arkadaşlar bileniniz yok mu ?

(10-24-2019 07:56 PM)ozgursabri Yazılan: [ -> ]Merhaba,

Öncelikle herkese teşekkür ederim.3.0.1.2 yi indirip kurdum güzel çalışıyor ve kullanımı kolay..

Takıldığım bir yer var çözemedim. Ana ekranda ki ;

"Merhaba tebrikler şu an sizinde bir mağazanız oldu bu sürüm Türkçe'ye çevirisi
http://www.tr-opencart.com osdem66
tarafından yapılmıştır.. Mağazanızın ihtiyacı olan modül, tema ve diğer eklentiler için lütfen
Opencart Tema ve Modülleri
sitesini ziyaret ediniz..
Not:bu içeriği eklentiler modüllerde html içerik modülünden kaldırabilirsiniz..."

..kısmı en alta kaldırabilmek için not düşüldüğü halde yapamadım. Eklentiler kısmında html içerik yok.. sadece google analiz gözüküyor.

Yazıyı kaldırmak/değiştirmenin yolunu bilen yardımcı olabilir mi? Tşk. ( Not++ kullanıyorum)
Referans Adresler