Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: 3.0.3.2 admin ürün yüklemede kategori v.s seçenekleri yan yana sıralama
Şu Anda Arşiv Görüntüleme Modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
merhaba üstadlar kullandığım sürüm 3.0.3.2 adminde ürün yüklerken kategori seçimlerini radio buton olarak seçiyorum ama kategori ve alt kategori fazla olduğu için baya bi zorlanıyorum bu kategori tablosunu büyütmek ve kategori seçeneklerini yan yana sıralamak istiyorum şuanki durumu ekte resimdeki gibi
(03-08-2020 07:41 PM)myki09 Yazılan: [ -> ]merhaba üstadlar kullandığım sürüm 3.0.3.2 adminde ürün yüklerken kategori seçimlerini radio buton olarak seçiyorum ama kategori ve alt kategori fazla olduğu için baya bi zorlanıyorum bu kategori tablosunu büyütmek ve kategori seçeneklerini yan yana sıralamak istiyorum şuanki durumu ekte resimdeki gibi

Ben de bunu yapmak istiyorum... takip edebilmek adına mesaj yazıyorum...
(03-08-2020 07:41 PM)myki09 Yazılan: [ -> ]merhaba üstadlar kullandığım sürüm 3.0.3.2 adminde ürün yüklerken kategori seçimlerini radio buton olarak seçiyorum ama kategori ve alt kategori fazla olduğu için baya bi zorlanıyorum bu kategori tablosunu büyütmek ve kategori seçeneklerini yan yana sıralamak istiyorum şuanki durumu ekte resimdeki gibi

Kimse yardımcı olmayacakmı

arkadaşlar tekrar yazıyorum sorunumu bir türlü çözemedim eklentiyide ekledim yardımcı olacak biri varmı acaba
(03-24-2020 01:19 AM)myki09 Yazılan: [ -> ]

arkadaşlar tekrar yazıyorum sorunumu bir türlü çözemedim eklentiyide ekledim yardımcı olacak biri varmı acaba

admin/view/template/catalog
dizininde
product_form.twig dosyasında
Yaklaşık 381-390 satırları arasında ki style="height: 150px; kodundaki 150 olan yükseklik değerini kendi istegine gore duzenleye bilirsin

https://prnt.sc/s2aahu

degisikligin aktif olmasi icin
TEMA ve SASS önbelleği temizlemen gerekir

https://prnt.sc/s2ad7e
Referans Adresler