Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu

Tam Görünüm: Opencart | Ürüne Ait Kaç Adet Seçenek ( Varyasyon ) Olduğunu Gösterme Hak.
Şu Anda Arşiv Görüntüleme Modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Merhaba,
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. 3.0.2.0 versiyonunu kullanıyorum. Yapmak istediğim şey bir ürüne ait kaç adet seçenek ( varyasyon ) olduğunu ürün listeleme ekranlarında göstermek istiyorum. Bununla alakalı bir eklenti ücretli veya ücretsiz biliyor musunuz ? Yada nasıl yapabileceğim ile alakalı bir yol gösteren olabilir mi ?

Ücret karşılığı halledebilirim diyen olursa da görüşebilirim.
(10-27-2020 08:46 AM)hasansengun Yazılan: [ -> ]Merhaba,
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. 3.0.2.0 versiyonunu kullanıyorum. Yapmak istediğim şey bir ürüne ait kaç adet seçenek ( varyasyon ) olduğunu ürün listeleme ekranlarında göstermek istiyorum. Bununla alakalı bir eklenti ücretli veya ücretsiz biliyor musunuz ? Yada nasıl yapabileceğim ile alakalı bir yol gösteren olabilir mi ?

İstediğiniz tanıma uygun modül nu olabilir mi ?
Link
(10-27-2020 01:48 PM)vulpius Yazılan: [ -> ]
(10-27-2020 08:46 AM)hasansengun Yazılan: [ -> ]Merhaba,

İstediğiniz tanıma uygun modül nu olabilir mi ?
Link

Yok kardeşim bu sadece listeleme sayfalarında ürüne girmeden seçenek seçmemizi sağlıyor. Benim istediğim atıyorum t-shirt ürünü var içinde 20 renk var listeleme sayfalarında kategori anasayfa vb. ürünün üzerinde 20 renk olduğunu belirten bir label yapmak istiyorum.
Referans Adresler