Respect-v12

     
avatar Şuanki Zaman: 09-23-2020, 07:35 PMHoşgeldin Misafir !
  Şifremi Hatırlat   kayıt ol
Forumları Ara
(Detaylı Arama)

  V.İ.P. Bölüm Kuralları..
Yazar Gönderen: crea51 Takvim Tarih: 12-16-2011 - Saat Saat: 01:06 PM

1. Bu bölümde V.İ.P üyeliği almış olan üyelerimiz tarafından satış hakları kendilerine ait olan modül,eklenti,ve temalarının (bundan sonra eklenti olarak anılacaktır) satışı ile ilgili konu açabileceklerdir.

2. Bu bölümde satış yapmak isteyenler PM ile iletişime gecip yönetimde ücretsiz(şimdilik) V.İ.P
yetkisi istemeleri gerekmektedir.bunun için gercek kişisel ve iletişim bilgilerini vermek zorundadırlar. VIP ÜYELER FORUMDA 1 AYLIK SÜRE İLE AÇTIKLARI KONULARA BAKILIR SADECE SATIŞ YAPMAK İÇİN KONU AÇTIKLARI TESBİT EDİLDİĞİNDE KONULARI SİLİNEREK VIP ÜYELİKLERİ SONLANDIRILIR ( AYNI ZAMANDA BU KİŞİLER FORUMDA ÜCRETSİZ PAYLAŞIM YAPMALARI BEKLENDİGİ GİBİ KONULARA YARDIM AMAÇLI MESAJDA YAZMALARI GEREKİR)

3. Bu bölümde satışı yapılacak konular mutlak Opencart ile ilgili olmalıdır.

4. Bu bölümde satışı yapılcak eklentilerin. modül,ve temaların satış hakkı kendilerine ait
olmak zorundadır.

5.Satışını yapmak istedikleri eklentilerine ait aşağıdaki bilgiler mutlaka verilecektir.

Eklenti Adı:
Eklenti Versiyonu:
Eklenti Demo Adresi:
Eklenti Fiyatı:
Ekran Görüntüsü:
Satıcı e-mail:


Bu biglilerden eksik oldugunda eksiklik tamamlanana pasif edilecektir.

6.Satışla ilgili görüşmeler PM aracılıgı ile olacaktır konularında kesinlikle farklı bir sitenin satış linki yada buna bezer site reklamı ve tanıtımını içeren bir link verilmeyecektir..

7. TR-OPENCART V.İ.P bölümü aracılığı ile satışı yapılan tüm eklentilerin kurulum vs gibi cıkan sorunlarını satıcı; çözme konusunda peşinen taahhüt etmiş sayılır ve bu durum hiç bir şekilde TR-OPENCART.COM sitesinisi baglamaz. ancak alıcı şikayetini iletitiğinde satıcı sorunu çözmez ve alıcının haklı oldugu bir durum olursa V.İ.P Üyeliği iptal edilerek siteden uzaklaştırılır.

8.Bu bölümde modül yapılır,eklenti düzenlenir gibi konular açmak yasaktır.

9.Vip Üyenin kısa aralıklarla sürekli olarak satış konuları açması yasaktır haftada en fazla 1 adet satış konusu açabilir konuyu ana sayfada tutmak için gereksiz (Konu güncel, satış devam ediyor benzeri gibi) mesajlar yazamaz.
10. FORUMDA DAHA ÜCRETSİZ PAYLAŞILMIŞ BİR EKLENTİ YADA MODÜLÜN DÜZNELENMİŞ HALİNİN SATIŞI YASAKTIR
11.Bu bölümün kuralları zaman içerisinde değiştirilip yenileri eklenebilir.


Devamını Oku..baglantıya git
Görüntüleme - Okunma Okunma: (5849) - Yorum Cevaplar: (1) Yazdır Yazdır  -  Gönder Gönder

  Genel Forum Kuralları
Yazar Gönderen: crea51 Takvim Tarih: 12-16-2011 - Saat Saat: 12:39 PM

Kullanım Koşulları. Bu Siteyi (web sitesi / tr-opencart.com) kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. Bu koşulları kabul etmediğiniz takdirde Web Sitesini kullanmamanızı öneririz. Eğer Siteye bağlanarak kullanmaya başladı iseniz bu Web Sitesi kullanma koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Kullanıma başladığınız andan itibaren burada yazılı koşullar siz ve Site Sahibi arasında bu Web Sitesinin ve Servislerinin kullanımı konusunda bağlayıcı bir Sözleşme niteliği kazanmış olacaktır.

1. Yeni bir konu açarken "Lütfen Yardım", "Acele Yardım" gibisinden konunun içeriğiyle alakasız konular açmayınız. Forumda açılan konulara ve yardım taleplerine ortalama cevap vermes süresi 24 saattir..
2. Başlıklarda ve mesajlarda büyük harflerle ve font boyutunu büyüterek yada font rengini abartarak kullanmayınız. Unutmayınız ki internet dilinde büyük harfle yazmak karşındakine bağırmak anlanına gelmektedir.
3. Konu açmadan önce Forum ana başlıklarını kontrol ederek konu içeriğinize en uygun foruma konu açınız. Alakasız forumlara konu açarsanız, açtığınız konu silinecektir.
4. Forumun resmi dili Türkçe'dir ve yazacağınız mesajlarda ve konularda Türkçe' yi düzgün kullanınız. Argo Kullanmadan mesajlarınızı Türk Diline uygun şekilde yazınız. Aksi takdirde yazdıklarınızdan bir şey anlaşılmayacağı gibi konunuzda silinebilir. Eğer yabancı dilde bir eklenti vb. paylaşımı yapacaksanız mutlaka kurulum ve kullanımla ilgili Türkçe açıklamalar yazmalısınız. Google Çeviri gibi araçlarla doğrudan çevrilmiş anlamsız cümleler içeren çeviriler yayınlamayınız.

5.Avatarlar ve imza da kullanılan resimler düzenini bozmayacak boyutlarda ve ahlak, etik kurallara aykırı olmamalıdır. Bu tarz resimleri kullanan kullanıcılar derhal forumdan uzaklaştırılacaktır.
6. Kullanıcılar imzalarında, mesajlarında ya da profil bilgilerinde kendilerine veya başkalarına ait mp3, w a r e z, c r a c k, e r o t i k, p o r n o, download v.b. yasa dışı ve ideolojik amaçlar taşıyan sitelere ait linkler verilmeyecektir. Ayrıca imzalarında ticari amaç taşıyan(şu yapılır bu düzenlenir gibi) mesajlar yazmak yasaktır ayrıca hiç bir kimse imzalarında kişisel iletişim biglilerini (telefon,mail vs ) yayınlamayacaktır. Bu kuralı ihlal eden kullanıcıların imzaları yasaklanacaktır.
7.Lütfen yeni bir konu açmadan önce, açmak istediğiniz konunun sitemizde olup olmadığına dair Arama yapınız.. Açmak istediğiniz konu ya da benzer bir konu daha önceden varsa yeni konu açmak yerine sorunuzu o konu altında devam ediniz.
8.Yeni konu açarken alt tarafta size açmak istediğiniz konu başlığına benzer konuları listeleyecektir açmak istediginiz bu bölümde olabilir konunuzu açmadan önce bu konulara göz atınız. Forumlarımıza içeriksiz, başlıksız, gereksiz veya açılan başlıkla ilgisi olmayan iletiler gönderemezsiniz. Aynı konuyu, aynı veya farklı başlıklar altında birden fazla kez açamazsınız. Aynı mesajı bir defadan fazla gönderemezsiniz. Üst üste birbiriyle ilişkili birkaç mesaj gönderemezsiniz. Mesajınıza ekleme yapmak için "düzenle" butonunu kullanmalısınız.
9.Ücretli kurulum, güncelleme, eklenti, tema, modül ve modifikasyon desteği verilir şeklinde konu açmak yasaktır. Ücretli istekleri takip ederek o konuların altına yada Pm ile iletişime gecebilir ve istekte bulunan kişilere yardım edebilirsiniz hiç bir şekilde konulara kişisel bigliler (msn, mail,telefon,site linki gibi) acık olarak yazılmayacaktır bu tür bilgiler PM yoluya karşı tarafa iletilecektir.ayrıca genel yardım konularına Özel Mesaj yada konu altına ücretli destek teklifi içeren mesajlar yazılmayacaktır bu kuralları ihlal eden kullanıcılar siteden uzaklaştırılacaktır.
10.Ücretli modifikasyon konusu için V.İ.P Bölümüne Konu açabilirsiniz ancak bu mutlaka bir ürüne ve ürün satış hakkı size ait olmalıdır, Ürün olmadan Ücretli kurulum, güncelleme, eklenti, tema, modül ve modifikasyon desteği verilir şekline konu açmak yasaktır.
11.Powered By TR-OpenCart linkini nasıl kaldırabilirim veya değiştirebilirim gibi copyright kaldrma isteginde bulunmayınız. Eğer böyle bir konu açarsanız konunuz kilitlenecektir ve bir süre sonra çöp kutusuna taşınacak ve uyarı cezası alacaksınız..
12. Eğer ücret karşılığı birşey yaptırmak istiyorsanız konunuzu ücretli istekler bölümüne açınız (hiç bir şekilde kişisel biglilerinizi yazmayınız bu biglilerinizi PM den gönderiniz)ve ilgilenen arkadaşlar ile ö.m ile iletişime geçiniz.
13. Her ne olursa olsun (Referans) linki bağlantılar içeren konular ve mesajlar yazmak yasaktır
14. Birden fazla kullanıcı adı ile üyelik yasaktır. Açtığınız taktirde kullanıcı adınız silinir ve ceza alırsınız.
15. Kullanıcı adınızı Hangi dilde Olursa Olsun ahlak ve etik kuralalra uygun ve Anlamlı olacak şekilde seçiniz, İsminiz hiç birşekilde opencart kelimesini anlamlı şekilde içermeyecek ve ikullancı adınızda kesinlikle opencart kelimesi geccmeyecektir mail adı (xxx@cc.com) yada websitesi (w w w. x x x.com) seklinde olmamalıdır. Aksi taktirde silinecektir ve kullanıcı adınız ile e-posta adresiniz kara listeye alınacaktır.
16. Forum içinde profilde yada konularınızda din,dil,ırk ayrımcılıgı, ideolojik, politika, örgüt veya bir partinin simgesi olan resimler kesinlikle kullanılamaz !!! bu kuralı ihlal edenler derhan siteden uzaklaştırlacaktır.
17.Hiçbir şekilde şahsa, firmaya ya da markaya zümreyekarşı aşağılayıcı, hakaret ya da küçük düşürücü şekilde konu, mesaj ya da özel mesaj yazmayınız tesbit dilmesi durumunda adli mercilere intikal ettiginde,adli merciler isterse IP adresiniz verilecketir.
18.Yazılan konulardan, mesajlardan,paylaşımlar vb şeylerin yazan kişi sorumludur. hiç birşekilde sitemiz ve yönetim grubumuz sorumlu tutulamaz.
19.Tüm kullanıcıların IP adresleri sitemz veritabanında kayıt altına alınmaktadır. Yetkili merciler tarafından istenildiği taktirde kullanıcının IP adresi yetkililere verilecektir.
20. Üyelik Bilgileri: Üye olarak kayıt sırasında tr-opencart.com a girildiğinde, Siteve Servislere yerleştirilen, iletilen veya bu Site ve Servisler aracılığıyla gönderilen her türlü materyalden Üye ve/veya Kullanıcı sorumludur. Üye olarak, Site ve Servislere iletilen veya bu Site Ve Servisleri aracılığıyla gönderilen her türlü bilginin güvenilirliğini, doğruluğunu, yanıltıcı olmadığını,3. şahısların haklarını ihlal etmediğini, yasalara aykırı olmadığını, iyi niyetle sunulduğunu ve söz konusu bilgilerin postalanma veya iletim hakkına sahip olduğunuzu bu Sözleşme koşulları gereğince kabul ve garanti etmiş sayılmaktasınız. Üye olarak, ister kullanıcılara açık isterse özel olarak göndereceğiniz her türlü bilgide (herhangi bir sınırlandırma olmaksızın, veri, metin, yazılım, müzik, ses kaydı, fotoğraf,grafik, video, mesaj veya başka her türlü materyal) sorumluluk tamamen kendinize aittir. Kullanıcılarda bu anlayışla bu Site yada Servisleri aracılığıyla elde edeceği bilgiden doğacak her türlü riski üzerine almış olmaktadır. tr-opencart.com a veya diğer üye veya kullanıcılara herhangi bir zarar veya yük getirdiğine inandığı takdirde Site Sahibi, Site ve Servislere konulan bilgileri tamamen veya kısmen yayından kaldırabilir. Site Sahibi, herhangi bir Servise ilişkin içeriği ön-elemeye tutma, inceleme, içeriğe dikkat çekme, eleme, değiştirme, geri çevirme veya herhangi bir Servis kapsamından çıkarma haklarını saklı tutmaktadır (ancak bu yönde herhangi bir yükümlülüğü bulunmamaktadır).
21. Sitemizde ziyaretçi yada Üye olan olan herkes forum kurallarını peşinen kabul etmiş sayılırlar.

TR-OPENCART.COM uyarı seviyeleri

5% 10 Gün yeni mesajları yönetilir
10% 2 Hafta yeni mesajları yönetilir
20% 3 Hafta yeni mesajları yönetilir
30% 4 Hafta yeni mesajları yönetilir
40% 2 Ay yasaklı grubuna alınır (Banlı Üye)
50% 8 Hafta yasaklı grubuna alınır (Banlı Üye)
60% 3 Ay yasaklı grubuna alınır (Banlı Üye)
70% 14 Hafta yasaklı grubuna alınır (Banlı Üye)
80% 5 Ay yasaklı grubuna alınır (Banlı Üye)
90% 8 Ay yasaklı grubuna alınır (Banlı Üye)
100% 12 Ay yasaklı grubuna alınır (Banlı Üye)

Kullanıcının alacağı uyarı seviyesi MODERATÖRÜN kendi TERCİHİDİR. Üyelerimizin aldığı cezalar konusunda hiçbir şekilde itiraz hakkı yoktur.

Değişiklikler ile Özel Madde ve Koşullar Ekleme: Site sahibi, istenilen herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin burada yazılı kullanım koşulları üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Yapılan değişiklikler ve eklenen maddeler taraflar üzerinde bağlayıcı olduğundan, en son kullanım koşullarından haberdar olunması için bu sayfanın düzenli olarak ziyaret edilmesi gerekmektedir.Bu site ve servislerini, yapılabilecek bu tarz değişikliklerden sonraki kullanım, söz konusu hüküm ve değişiklilerin kabul edildiği anlamını taşır. Sitedeki bazı yerlerin kullanımı veya bu yerlerle kurulacak etkileşim hakkında özel bir takım ek hüküm ve şartlar geçerli olabilir.Söz konusu hüküm ve şartlar üzerinde de herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkı saklıdır.Site üzerindeki bu yerlerin, yapılabilecek bu tarz değişikliklerden sonraki kullanımı, söz konusu özel hüküm ve şartları da kabul anlamını taşır.

SİTE TANITIM KURALLARI
Sadece opencart ile ve tr-opencart çevirisini kullanarak kurduğunuz sitelerin tanıtımını yapabilirsiniz. Kurduğunuz bu siteler Türk kanunlarına ve ahlaklarına uygun olmalıdır.
Diğer cpript ve özel yazılım vs ile yapılan OPENCART Dışında bir script ile yapılmış siteler yasaktır.
Tanıttığınız site gerçek satışa açık bir site olmalı içinde o sitenini içeriğine ait ürünler olmalıdır demo demo içerik , çalışma yada subdomain olmamalıdır bu tip site tanıtım konulaır derhal silinir.
+ 18 adult sitelerin tanıtımı (s e k s s h o p,adult ürünler satan vb) yasaktır.
Alt tarafta bulunan Powered by TR-OpenCart linkini kaldıran ve kendi yazılımı gibi göstermek için kendi adını yazan sitelerin tanıtımı yasaktır.
Aynı site için birden çok konu açmak yazaktır.
Site tanıtımı yapabilmeniz için en az 10 mesajınız olmak zorundadır.. 10 mesaj sınırını doldurmak için sapma sapan ve konulara alakasız mesaj yazanlar siteden uzaklaştırılır
10 mesaj sınırını doldurmadan site tanıtım konusu gönderseniz dahi 10 mesajınız olana kadar yayınlanmayacaktır.
Bu bölüme gönderilen konular yönetime tabi tutulur. Konunuz onaylandıktan sonra yayınlanır. Bunun nedeni kurallara uymayan konuların ve w a r e z içerikle yapılmış sitelrin tanıtıma açılmasıdır.
Şuan aklıma gelenler bu kadar daha sonra eklemeler yapabilirim
Söz konusu kurallar yönetim tarafındna degiştirilip yenleri eklenebilir..


Devamını Oku..baglantıya git
Görüntüleme - Okunma Okunma: (27624) - Yorum Cevaplar: (5) Yazdır Yazdır  -  Gönder Gönder

Welcome, Misafir
Sitemize mesaj yazabilmek için Üye Olmanız gerekmektedir.

Kullanıcı Adı
  

Şifre
  - Kayıt Ol!

Forum İstatistikleri
istatistik Üyeler: 25,045
istatistik Forum konuları: 8,012
istatistik Forum mesajları: 32,785
istatistik En Son Üye: ademmgunduz
istatistik Tüm İstatistikler

Çevrimiçi Kullanıcılar
Şuan 79 Kullanıcı Çevrimiçi
» 1 Kayıtlı Kullanıcı
» 78 Ziyaretçi

Yazar sercan-0061


En Son Konular
  Konular Yorumlar Okunma Son Yorum
Site yayınlama hakkında 0 17 Takvim Tarih: Bugün 12:00 PM
Yazar En Son Mesaj: ademmgunduz
whatsapp konuşma penceres... 3 770 Takvim Tarih: Dün 10:33 PM
Yazar En Son Mesaj: emir28
ödeme yöntemi logosu 0 21 Takvim Tarih: Dün 05:58 PM
Yazar En Son Mesaj: omerdogru
opencartın 3x mvc [ YARD... 0 26 Takvim Tarih: Dün 05:55 PM
Yazar En Son Mesaj: ismail.bhr.klu@gmail.com
Opencart magaza.oc_sessio... 0 26 Takvim Tarih: Dün 02:37 PM
Yazar En Son Mesaj: lencls
SSL ürünler sayfasında ak... 2 41 Takvim Tarih: Dün 09:35 AM
Yazar En Son Mesaj: estapan
Mobile altta sabit menüde... 4 52 Takvim Tarih: 09-20-2020 07:02 PM
Yazar En Son Mesaj: sercan-0061
Kategori Hk 1 109 Takvim Tarih: 09-20-2020 02:22 PM
Yazar En Son Mesaj: sfkbykl
Ürün seçenek kısmına adet... 1 70 Takvim Tarih: 09-19-2020 05:31 PM
Yazar En Son Mesaj: FreelanceUmut
Üreticiler Marka ve Model... 0 83 Takvim Tarih: 09-18-2020 01:16 AM
Yazar En Son Mesaj: alexmcrae