Opencart Türkiye Destek   Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı  Destek Paylaşım Forumu
Modul Pozisyonlari nasil olmali - Yazdırılabilir Sürüm

+- Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu (http://www.tr-opencart.com)
+-- Forum: Opencart 1.5.x (/forum-opencart-1-5-x)
+--- Forum: Opencart 1.5.x Diğer düzenleme ve eklentiler. (/forum-opencart-1-5-x-diger-duzenleme-ve-eklentiler)
+--- Konu: Modul Pozisyonlari nasil olmali (/Konu-modul-pozisyonlari-nasil-olmali%20)

Modul Pozisyonlari nasil olmali - BySimlockcu - 02-15-2013 11:09 AM

merhaba arkadaslar opencartta yeniyim kurulum ve tema yuklemeyi sorunsuz bir sekilde hallettim fakat modul olayini cozemedim indirdigim tema resimdeki gibi fakat ne yaptiysam modulleri resimdeki gibi ayarliyamadim resime bakarak modullerin hangi pozisyonda olmasi gerektigini veya ne yapmam gerektigi yazarsaniz sevinirim

Cvp: Modul Pozisyonlari nasil olmali - e-ticaretdersleri - 02-15-2013 02:11 PM

modullerce misal ana sayfada sol sağ alt üst ivareleri var bunlar konumunu sıralama ise sırasını belirtir.

misal kategori modulunda konum : sol pozisyon :1 yapıldımı o sol tarafta sırası numarası bir olur buna görede diğer modulleri sıralama yapaacaksın

RE: Modul Pozisyonlari nasil olmali - BySimlockcu - 02-15-2013 05:41 PM

merhaba dediginiz sekilde ayarladim fakat olmuyor ornegin kategori modulunu sol bloka aldim ve slayt modulunude orta alt ust sag hangi tarafa aldiysamda sitenin goruntusunu bozdu bircok temda denedim tema sorunu degil farkli bir ayarli olmali

Cvp: Modul Pozisyonlari nasil olmali - e-ticaretdersleri - 02-15-2013 05:54 PM

link atarmısınız pm den belki sürüm farklılıkları olabilir

RE: Modul Pozisyonlari nasil olmali - BySimlockcu - 03-12-2013 07:17 AM

teşekkürler sorun cozdum temadan kaynakliymis