Opencart Türkiye Destek   Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı  Destek Paylaşım Forumu
anasayfada ürünleri hizalamak - Yazdırılabilir Sürüm

+- Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu (http://www.tr-opencart.com)
+-- Forum: Opencart 1.5.x (/forum-opencart-1-5-x)
+--- Forum: Opencart 1.5.x Diğer düzenleme ve eklentiler. (/forum-opencart-1-5-x-diger-duzenleme-ve-eklentiler)
+--- Konu: anasayfada ürünleri hizalamak (/Konu-anasayfada-urunleri-hizalamak%20)

anasayfada ürünleri hizalamak - ismail-ay - 04-11-2013 03:17 PM

ne yaptıysam hizalayamadım. ver.1.5.4 http://www.bambamde.com
hangi bölümden düzeltebilirim.

Cvp: anasayfada ürünleri hizalamak - osdem66 - 04-11-2013 03:30 PM

Merhaba temanın stylesheet.css içinde box-product ve alt taglarından tagından düzenleyebilirsiniz tabi biraz css bilmeniz gerekir..

RE: Cvp: anasayfada ürünleri hizalamak - ismail-ay - 04-11-2013 03:33 PM

(04-11-2013 03:30 PM)osdem66 Yazılan:  Merhaba temanın stylesheet.css içinde box-product ve alt taglarından tagından düzenleyebilirsiniz tabi biraz css bilmeniz gerekir..

ok. biraz karıştırayım bakalım

RE: anasayfada ürünleri hizalamak - ismail-ay - 04-12-2013 09:08 AM

box-product ile oynayınca bütün box ları değiştiriyor. sadece yatay olanları nasıl kontrol edebilirim. ürün adı-sepet botunu v.s. eşit seviyeye getirmek istiyorum ama olmuyor.

Cvp: anasayfada ürünleri hizalamak - ITECHINN - 04-12-2013 10:09 AM

Merhaba;

Yatay olanlar için, box product_yatay şeklinde yeni bir CSS sınıfı tanımlayıp, bu kısmı yatay yapmak istediğiniz box alanlarına ekleyebilirsiniz.

RE: Cvp: anasayfada ürünleri hizalamak - ismail-ay - 04-12-2013 10:41 AM

(04-12-2013 10:09 AM)ITECHINN Yazılan:  Merhaba;

Yatay olanlar için, box product_yatay şeklinde yeni bir CSS sınıfı tanımlayıp, bu kısmı yatay yapmak istediğiniz box alanlarına ekleyebilirsiniz.

sizin söylediğiniz tanımlama işleri beni aşar hocam. acemide birşeyler yaptım ama olmadı. kiroglunun paylaştığı ilgili satırları düzeltme işlemlerini uyguladım , vertical-align 'i text-bottom; olarak değiştirince sepete ekle butonlarında eşitle yaptım. boza-yapa bişeyler öğrenecez bakalım.