Opencart Türkiye Destek   Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı  Destek Paylaşım Forumu
Opencart 1.5.1.3.1 SEO, Seflink hakkında - Yazdırılabilir Sürüm

+- Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu (http://www.tr-opencart.com)
+-- Forum: Opencart 1.5.x (/forum-opencart-1-5-x)
+--- Forum: Opencart 1.5.x Modülleri (/forum-opencart-1-5-x-modulleri)
+--- Konu: Opencart 1.5.1.3.1 SEO, Seflink hakkında (/Konu-opencart-1-5-1-3-1-seo-seflink-hakkinda%20)

Opencart 1.5.1.3.1 SEO, Seflink hakkında - conqueror - 02-06-2012 12:00 PM

Merhaba arkadaşlar, 1.5.1.3.1 sürümünü kullanmaktayım deadcow seo v2 eklentisini kurdum fakat generate butonunu göstermediğinden link oluşturamamaktayım.

BU konuda sorunu nasıl aşabilirim yada daha farklı bir eklenti öneriniz varmıdır. Teşekkürler.

Cvp: Opencart 1.5.1.3.1 SEO, Seflink hakkında - osdem66 - 02-06-2012 12:07 PM

Merhba; dosyaları yeniden yükleyin derim cünki görünmemesi mümkün degil ilk defa böyle bir durum söz konsu bu da demektirki dosyalarda eksiklik olabilir..

Cvp: Opencart 1.5.1.3.1 SEO, Seflink hakkında - conqueror - 02-06-2012 12:09 PM

Vallaha osman abi tekrarda yükledim, hatta dedim ki türkçe lang dosysasında problem vardır ingilizce olarak kullanmak içinde ingilizce olan dil dosyasını türkçeye yükledim tekrar aynı ekran görüntüsüde paylaşabilirim.

edit : yükledim.
Generate butonu olmadığından enter'a basıp işlev görürmü diye denediğimde sadece kategorilere seo yaptığını farkettim şimdide. fakat ürünlere sef link yaptıramıyorum.
manuel olarak girmeye başlıyorum yapacak birşey yok, kolaylıklar dilerim.

Cvp: Opencart 1.5.1.3.1 SEO, Seflink hakkında - conqueror - 02-06-2012 01:38 PM

1.4.9.5 sürümünden 3 upgrade ile 1.5.1.3.1 sürümüne geçiş yapmıştım. Osman abinin dediği gibi dosya yüklemesinde hata mevcutmuş fakat bu eklenti dosyasında değil admin dosyasındaydı. opencart-tr den indirmiştim. Şuanda tr-opencart.com indir bölümünden yükledim hem hoş bir panel ile karşılaştım hemde sorunum çözüldü. teşekkürler.

RE: Opencart 1.5.1.3.1 SEO, Seflink hakkında - atmel - 03-12-2012 01:09 AM

(02-06-2012 12:00 PM)conqueror Yazılan:  Merhaba arkadaşlar, 1.5.1.3.1 sürümünü kullanmaktayım deadcow seo v2 eklentisini kurdum fakat generate butonunu göstermediğinden link oluşturamamaktayım.

BU konuda sorunu nasıl aşabilirim yada daha farklı bir eklenti öneriniz varmıdır. Teşekkürler.

bende de aynı sorun olmuştu admin temasını yeniden yükledim düzeldi ama aslında düğmeler orda var ama görünmüyor mausu üzerine getirisen iş yapıyor