Opencart Türkiye Destek   Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı  Destek Paylaşım Forumu
[Çözüldü] Mega Shop – Responsive OpenCart Theme 1.5.6.0 bir problemi çözemedim - Yazdırılabilir Sürüm

+- Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu (http://www.tr-opencart.com)
+-- Forum: Opencart 1.5.x (/forum-opencart-1-5-x)
+--- Forum: 1.5.x. Temalar (/forum-1-5-x-temalar)
+--- Konu: [Çözüldü] Mega Shop – Responsive OpenCart Theme 1.5.6.0 bir problemi çözemedim (/Konu-mega-shop-%E2%80%93-responsive-opencart-theme-1-5-6-0-bir-problemi-cozemedim%20)

Mega Shop – Responsive OpenCart Theme 1.5.6.0 bir problemi çözemedim - Vatansever - 05-18-2014 08:45 PM

Mega Shop – Responsive OpenCart Theme 1.5.6.0 temasında bir problemim var katogorilere yeni ürünler ekliyorum mesela koltuk takımları buna tıklayınca tüm eklediklerim liste olarak yukarıdan aşağıya doğru diziliyor bu listenin üstünde ince bir başlık var sol tarafındada 2 adet simge var bu simgelerden birine tıklayınca liste küçük kutuların içinde görüntüleniyor diğerine tıklatınca yukarıdan aşağıya liste görünümünde gösteriliyor benim istediğim bu 2 butonu silmek ve herzaman küçük kutuların içinde görüntülenecek şekilde sabitlemek bunu nasıl yaparım?
Tema adresi alttaki linkte
http://themeforest.net/item/mega-shop-responsive-opencart-theme/6507132

Resme bakın Product Compare yazısının solundaki simgeler ürünler aynı remdeki gibi görünsün istiyorum görünüm değiştirilemesin
Resim görüntüleyici
Ekte resmin büyük halini verdim

RE: Mega Shop – Responsive OpenCart Theme 1.5.6.0 bir problemi çözemedim - kazakcii - 05-18-2014 09:31 PM

Hocam Ücretli Satılan birtemanın linkini yazmışsınız sanırım uzaklaştırılmadan önce. konu daki yasal olmayan linkller kaldırsanız iyi edersiniz. +resimden sorduğunuz soru pek anlaşılmıyor.

RE: Mega Shop – Responsive OpenCart Theme 1.5.6.0 bir problemi çözemedim - kazakcii - 05-18-2014 10:34 PM

ha sen grid list olayını diyosun şimdi anlaşıldı Big Grin
/catalog/view/theme/default/template/product kısmına gel oradaki tüm sayfaların tpl dosyalarını aç değişiklik yapmak istediğin

<?php echo $footer; ?> bu kodu bul hemen üstüne

<script type="text/javascript">$(document).ready(function() { display('grid'); });</script>
bu kodu ekle gene aynı sayfadan o dediğin resim yollarını bulup kaldırabilirsin. bunu yaptığın zaman js direk sayfanı resimdeki gibi açar liste olarka açmak için müşterinin liste görünümüne tıklaması gerekir.

RE: Mega Shop – Responsive OpenCart Theme 1.5.6.0 bir problemi çözemedim - Vatansever - 05-19-2014 01:20 AM

(05-18-2014 10:34 PM)kazakcii Yazılan:  ha sen grid list olayını diyosun şimdi anlaşıldı Big Grin
/catalog/view/theme/default/template/product kısmına gel oradaki tüm sayfaların tpl dosyalarını aç değişiklik yapmak istediğin

<?php echo $footer; ?> bu kodu bul hemen üstüne

<script type="text/javascript">$(document).ready(function() { display('grid'); });</script>
bu kodu ekle gene aynı sayfadan o dediğin resim yollarını bulup kaldırabilirsin. bunu yaptığın zaman js direk sayfanı resimdeki gibi açar liste olarka açmak için müşterinin liste görünümüne tıklaması gerekir.
Yazdığını aynen yaptım test ettim istediğim gibi oldu bir problem görmedim çalışıyor
Peki şimdi bu simgeleri nasıl yok ederiz kimse sayfayı liste görünümünde görmesin

RE: Mega Shop – Responsive OpenCart Theme 1.5.6.0 bir problemi çözemedim - kazakcii - 05-19-2014 02:50 AM

sanırım aynı sayfada

<div class="display"><b><?php echo $text_display; ?></b> <?php echo $text_list; ?> <b>/</b> <a onclick="display('grid');"><?php echo $text_grid; ?></a></div>

bu kodu bulup kaldırmanuız yeterli olur

RE: Mega Shop – Responsive OpenCart Theme 1.5.6.0 bir problemi çözemedim - Vatansever - 05-19-2014 09:27 AM

(05-19-2014 02:50 AM)kazakcii Yazılan:  sanırım aynı sayfada

<div class="display"><b><?php echo $text_display; ?></b> <?php echo $text_list; ?> <b>/</b> <a onclick="display('grid');"><?php echo $text_grid; ?></a></div>

bu kodu bulup kaldırmanuız yeterli olur

Teşekkür ederim oldu simgeler kayboldu

RE: Mega Shop – Responsive OpenCart Theme 1.5.6.0 bir problemi çözemedim - Vatansever - 05-23-2014 07:38 PM

Tema adresi alttaki linkte
http://themeforest.net/item/mega-shop-responsive-opencart-theme/6507132

Resim görüntüleyici

Mega Shop temasında iki yer kaldı bunları düzenlemek istiyorum

1: üst kısımda bulunan About Us| Delivery Information|Privacy Policy|Terms&Condition
Kısmını değiştirmek istiyorum, mesela ne olsun Ana Sayfa | Kategoriler | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim
bunu nasıl yapabilirim elimde CodeCanyon - CSS3 Mega Drop Down Menu eklentisi var ama içinde
horizontal vertical vertical_left klasörleri var içlerindede html temaları var bu işime yararmı bilmiyorum yararsa nasıl bunu kendi temama eklerim seçenekleri nasıl istediğim gibi düzenlerim

2: Temanın en altında Special | Affillates | Gift Vouchers burayı değiştirmek istiyorum burayada yukarıdaki seçeneklerin aynısını eklemek istiyorum küçük bir farkla fazladan bir seçenek olmalı tek harf mesela (0) sıfır sayfa beyaz renk oda beyaz yazı olmalı hiç dikkat çekmesin buna tıklayınca Admin'e giriş sayfası açılsın bunu nasıl yapabilirim