Opencart Türkiye Destek   Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı  Destek Paylaşım Forumu
Veresiye satış modülü. - Yazdırılabilir Sürüm

+- Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu (http://www.tr-opencart.com)
+-- Forum: Opencart 3.X (/forum-opencart-3-x)
+--- Forum: Opencart 3.x Ödeme ve Kargo Metodları (/forum-opencart-3-x-odeme-ve-kargo-metodlari)
+--- Konu: Veresiye satış modülü. (/Konu-veresiye-satis-modulu%20)

Veresiye satış modülü. - hskaban - 07-01-2018 01:53 AM

Değerli Uzman ve ziyaretçi arkadaşlar,

Çok uzun zamandan beri arayışıma çözüm bulamadım. yardımınızı rica ediyorum.

İşletmem, küçük çapta ürettiği ve tedarik ettiği ürünleri birebir pazarlama ile alıcı işletmelere satış yapmaktadır. Halen android basit bir sıcak-soğuk satış programı ile işletmeleri ziyaret ederek pazarlıyoruz.
Online olmaması-kullanıcı hataları-raporlama sorun ve eksikleri ile yeterli verim alamıyoruz.

Tanıtım-Pazarlama ve satış için e-ticaret ideal çözüm olduğunu biliyorum.
bizler veya elemanlarımız pazarlama ziyaretlerinde e-ticaret sayfamızdan tanıtım-sipariş-satış yapabilsin.
hatta bayilik eklentisi ile kendi direk siparişini hazırlasın.
Dediğinizi duyuyor gibiyim. "sorun yok. tüm e-ticaret modelleri yeterli". hayır yeterli değil.!!!
Türkiye ticaret gerçeğinde bizler Vadeli, açık, cari hesap, ara ödemeli şekillerde satiş yapmak zorundayız.
Ne güzel satış yap, anında paypal, k.kartı, banka havalesi ile tahsil et. Bizde maalesef, yok öyle birşey...
Gavur'da Undecided bunu yaşamadığı için programında düşünmemiş.
Araştırmalarımda da türk uzman arkadaşlarımız da (ülkemizde her yerde yaşadıkları halde bu konuya el atmamışlar) nedense.Huh
Yeterli el atmamışlar diye düzelteyim. bir elin parmaklarını geçmeyen sayıda b2b paketlerde bu var. Ancak fiyatlarına bütçemiz yeterli değil.
Satış-Sepet C/H seçenekli ödeme ile onaylanarak. ---- >Müşteri C/H sayfası <------ Parça ödeme(K.Kartı-peşin- Banka hv.-çek vs. + müşteri bazında veya kümülatif C/H ekranı görüntüleme-çıktı alma..

Arayışımıza çözüm olabilir diye düşünüyorum.

Deneyim ve tecrübelerinize ihtiyacım var.
Şimdiden teşekkür ederim.