Opencart Türkiye Destek   Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı  Destek Paylaşım Forumu
(Opencart 2.x - Journal 2.16.8) Kategori ve Liste Görünümüne Stok Adet Ekleme YARDIM - Yazdırılabilir Sürüm

+- Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu (http://www.tr-opencart.com)
+-- Forum: Opencart 2.0 (/forum-opencart-2-0)
+--- Forum: Opencart 2.0.x yazılı Dersleri (/forum-opencart-2-0-x-yazili-dersleri)
+--- Konu: (Opencart 2.x - Journal 2.16.8) Kategori ve Liste Görünümüne Stok Adet Ekleme YARDIM (/Konu-opencart-2-x-journal-2-16-8-kategori-ve-liste-gorunumune-stok-adet-ekleme-yardim%20)

(Opencart 2.x - Journal 2.16.8) Kategori ve Liste Görünümüne Stok Adet Ekleme YARDIM - sabrican244 - 02-26-2019 07:07 PM

Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi opencart 2.x sürümünü ve journal 2.16.8 sürümünü kullanmaktayım ufak bir isteğim var sizden Angel

Ürünlerin sayfasının içine girdiğimizde şu şekilde bir bölüm var journal üzerinde
Resim görüntüleyici

Ben burada yazan stok adedini ve mümkünse Ürün Kodunu
Kategorilerin içine girdiğimizde açılan
İkon Görünümü:
Resim görüntüleyici
Liste Görünümü:
Resim görüntüleyici

Bu bölgeye eklemek istiyorum fiyatın yanına gelirse çok iyi olur bunun için nasıl bir değişiklik yapmam gerekiyor dosyalarda ?

RE: (Opencart 2.x - Journal 2.16.8) Kategori ve Liste Görünümüne Stok Adet Ekleme YARDIM - ibrahim_130 - 03-02-2019 12:32 PM

Merhaba;

Bu başlığı ikinci kez açtığınız için son açtığınız silindi. Talep ettiğiniz geliştirmeler ile ilgili müsait arkadaş olunca yardımcı olacaktır.