Opencart Türkiye Destek   Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı  Destek Paylaşım Forumu
Opencart 1.4.9.5 Admin şifresini unuttum - Yazdırılabilir Sürüm

+- Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu (http://www.tr-opencart.com)
+-- Forum: Opencart 1.4.x (/forum-opencart-1-4-x)
+--- Forum: Opencart 1.4.x Diğer düzenleme ve eklentiler. (/forum-opencart-1-4-x-diger-duzenleme-ve-eklentiler)
+--- Konu: Opencart 1.4.9.5 Admin şifresini unuttum (/Konu-opencart-1-4-9-5-admin-sifresini-unuttum%20)

Opencart 1.4.9.5 Admin şifresini unuttum - emir28 - 09-13-2021 07:20 PM

Değerli arkadaşlar admin panelde şifremi unuttum yok. bundan dolayı parolamı yenileyemiyorum. panelime nasıl erişim sağlayabilirim. lütfen yardımcı olun. eski sürümde olan 2 adet sitemin admin paneline bu sebepten dolayı erişim sağlayamıyorum. lütfen eski ama önemli olan bu konuda bana yardımcı olur musunuz ?

RE: Opencart 1.4.9.5 Admin şifresini unuttum - editoor - 09-14-2021 11:10 PM

(09-13-2021 07:20 PM)emir28 Yazılan:  Değerli arkadaşlar admin panelde şifremi unuttum yok. bundan dolayı parolamı yenileyemiyorum. panelime nasıl erişim sağlayabilirim. lütfen yardımcı olun. eski sürümde olan 2 adet sitemin admin paneline bu sebepten dolayı erişim sağlayamıyorum. lütfen eski ama önemli olan bu konuda bana yardımcı olur musunuz ?

phpmyadmin kısımından manuel elle sifre degistirme yapabilirsin admin ısımını bulup