tr-opencart

avatar Şuanki Zaman: 03-28-2024, 12:02 PMHoşgeldin Misafir !
  Şifremi Hatırlat   kayıt ol
opencart temaları

yardıma ihtiyaç var ****

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
%
Cevapla  Gönder 
v  v
Yazar  canalan - Görüntüleme - Okunma  2394 - Yorum  2

canalanv
Acemi Üye
**
Üye user avatar

Konular: 3
Katılma Tarihi: Sep 2012
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 2
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Kişisel Bilgileri: v
Konu Tarihi: 01-15-2013 12:51 AM

s.a opencart hakkında takıldığım bir mevzu oldu. yardım ederseniz memnun kalacağım sorunum yan kategorilerin asıl kategori başlığını 3-5 space sağa kaydırmak istiyorum text yazısını nasıl ve nerden yapmam gerekiyor resim ayrıntılı olarak bakarsanız sevinirim

Ekli Dosya(lar) Önizleme(ler)
Resmi Büyütmek İçin Tıklayın   
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
mailadresilazimv
Acemi Üye
**
Üye user avatar

Katılma Tarihi: Jul 2012
2 Mesajına, 2 Teşekkür edildi.

Konu Tarihi: 01-15-2013 01:00 AM
(01-15-2013 12:51 AM)canalan Yazılan:  s.a opencart hakkında takıldığım bir mevzu oldu. yardım ederseniz memnun kalacağım sorunum yan kategorilerin asıl kategori başlığını 3-5 space sağa kaydırmak istiyorum text yazısını nasıl ve nerden yapmam gerekiyor resim ayrıntılı olarak bakarsanız sevinirim

firefox kullan oradan firebug eklentisini sonra istediğin bölüme gel ilk önce buradan css le dene neler yapabiliyorsun padding gibi sonra siteni bozmuyorsa stlyecss inden ayarlarını yap

birde sorunu site başlığına yazarsan başkalarıda yararlanır
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
 Teşekkür Edenler: canalan
canalanv
Acemi Üye
**
Üye user avatar

Katılma Tarihi: Sep 2012
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Konu Tarihi: 01-15-2013 01:17 AM
(01-15-2013 01:00 AM)mailadresilazim Yazılan:  
(01-15-2013 12:51 AM)canalan Yazılan:  s.a opencart hakkında takıldığım bir mevzu oldu. yardım ederseniz memnun kalacağım sorunum yan kategorilerin asıl kategori başlığını 3-5 space sağa kaydırmak istiyorum text yazısını nasıl ve nerden yapmam gerekiyor resim ayrıntılı olarak bakarsanız sevinirim

firefox kullan oradan firebug eklentisini sonra istediğin bölüme gel ilk önce buradan css le dene neler yapabiliyorsun padding gibi sonra siteni bozmuyorsa stlyecss inden ayarlarını yap

birde sorunu site başlığına yazarsan başkalarıda yararlanır

kardeşim Allah razı olsun dediğin gibi eklentiyi indirdim oldu sağol ya makbüle geçti
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!

« Önceki | Sonraki »
Cevapla  Gönder 

yardıma ihtiyaç var **** Konusunun Linki Direk Link
yardıma ihtiyaç var **** Konusunun HTML Kodu HTML Link
yardıma ihtiyaç var **** Konusu BBCode Linki BBCode Link
yardıma ihtiyaç var **** Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  responsive konusunda yardıma ihtiyacım var bedirhan61061 0 1,363 01-16-2017 01:09 AM
Son Mesaj: bedirhan61061
  Opencart Anasayfa sorunu / yardıma ihtiyacım var :( emontkral9 1 2,589 12-04-2016 05:38 PM
Son Mesaj: ARD4

yardıma ihtiyaç var **** indir, yardıma ihtiyaç var **** Videosu, yardıma ihtiyaç var **** online izle, yardıma ihtiyaç var **** Bedava indir, yardıma ihtiyaç var **** Yükle, yardıma ihtiyaç var **** Hakkında, yardıma ihtiyaç var **** nedir, yardıma ihtiyaç var **** Free indir, yardıma ihtiyaç var **** oyunu, yardıma ihtiyaç var **** download

Forum Atla: