tr-opencart

avatar Şuanki Zaman: 03-29-2024, 09:41 AMHoşgeldin Misafir !
  Şifremi Hatırlat   kayıt ol
opencart temaları

Yorumu sizlere bırakıyorum.

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
%
Konu Kapalı  Gönder 
v  v
Yazar  unsound - Görüntüleme - Okunma  9354 - Yorum  14

unsoundv
Üye
Üye

Konular: 13
Katılma Tarihi: Jan 2012
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 8
11 Mesajına, 15 Teşekkür edildi.

Kişisel Bilgileri: v
Konu Tarihi: 01-25-2012 02:46 PM

http://forum.opencart-tr.com/thread-6186...l#pid33271

Yorumu sizlere bırakıyorum,teşekkürler.
Paylaş!
Gökhan TAYLANv
Software Developer
V.İ.P Premium user avatar

Konular: 49
Katılma Tarihi: Dec 2011
Rep Puanı: 21
Teşekkürler: 105
196 Mesajına, 443 Teşekkür edildi.

Konu Tarihi: 01-25-2012 03:12 PM
Evet O Konuyu Bende İnceledim Ücretsiz Paylaşım Yapmışlar. w a r e z Niteliği Taşıyor.
Konu Sahibinin Banlanması Lazım . Diğer Konular Zaten Konu Dışı.

(01-25-2012 02:46 PM)unsound Yazılan:  http://forum.opencart-tr.com/thread-6186...l#pid33271

Gökhan TAYLAN
ALWAYS INNOVATIVE PROJECTS | BlockChain JSON-RPC API Integration
Paylaş!
TECHNOLOGv
Süper Moderator
Süper Moderator user avatar

Konular: 22
Rep Puanı: 4
Teşekkürler: 216
87 Mesajına, 157 Teşekkür edildi.

Konu Tarihi: 01-25-2012 05:56 PM
geçmiş olsun unsound kardeşim. doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. Gökhan kardeş bu arada bol satışlar dilerim, senin için çok iyi reklam olmuş Big Grin
TECHNOLOG
Linux Debian
Paylaş!
 Teşekkür Edenler: Gökhan TAYLAN
osdem66v
Forum Kurucusu
Administrators user avatar

Konular: 158
Rep Puanı: 27
Teşekkürler: 393
522 Mesajına, 1442 Teşekkür edildi.

Konu Tarihi: 01-25-2012 08:08 PM
(01-25-2012 02:46 PM)unsound Yazılan:  http://forum.opencart-tr.com/thread-6186...l#pid33271

Yoruma gerek yok benceBig Grin
osdem66
Paylaş!
 Teşekkür Edenler: Gökhan TAYLAN
unsoundv
Üye
Üye

Konu Tarihi: 01-25-2012 11:59 PM
O degilde sahisa okadar saymama ragmen utanmadan birde cevap yazmasi cok tuaf.yarin bana, bugun mail attigim ve. Gercek ten modul sahibinin mailini sizlerle paylasacagim, birlikte calisan takim arkadaslari sahsi hem tanimadiklari gibi boyle birisinin kendilerinden modul tenezulunde bile girismediklerini belirttiler.
Osman abi sana ve burda bir kac arkadasa saygim okadar cok sonsuzki open source mantiginin maddiyatla alkasi olmadigini benim gibi bir cok kisiye gosterdiniz vede yardimci oldunuz. Benim amacim insanlarin yardim taleplerini direk para olarak algiliyan zihniyetlerin amaclarini gostermektir. 10$lik işi 400 liraya empoze etmenin anlami yok. Bu , senin, benim , karsi taraf imansizda olsa onunda hakki yenmesi demektir.sabit ertan abinin bazi seylere kusmesinin en buyuk nedeni boyle cakallik yapanlar yuzunden degilmiydi?sanal pos para ile satiliyor diye adam kaldirmadimi kodunu??
Orda sunu anladim para veren herseyi yapabiliyor kicina telefon numarasi bile yaziyor...
Paylaş!
osdem66v
Forum Kurucusu

Konu Tarihi: 01-26-2012 12:57 AM
(Bu Mesaj 01-26-2012 01:14 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : osdem66.)
(01-25-2012 11:59 PM)unsound Yazılan:  O degilde sahisa okadar saymama ragmen utanmadan birde cevap yazmasi cok tuaf.yarin bana bugun mail attigim ve. Gercek ten modul sahibinib mailini sizlerle paylasacagim birlikte calisan takim arkadaslari sahsi hem tanimadiklari gibi boyle birisinin kendilerinden modulala tenezulunde bile girismediklerini belirttiler.
Osman abi sana ve burda bir kac arkadasa saygim okadar cok sonsuzki open source mantiginin maddiyatla alkasi olmadigini benim gibi bir cok kisiye gosterdiniz vede yardimci oldunuz. Benim amacim insanlarin yardim taleplerini direk para olarak algiliyan zihniyetlerin amaclarini gostermektir.10$lik mali 400 liraya empoze etmenin anlami yok. Bu senin benim karsi taraf imansizda olsa onunda hakki yenmesi demektir.sabit ertan abinin bazi seylere kusmesinin en buyuk nedeni boyle cakallik yapanlar yuunden degilmiydi?sanal pos para ile satiliyor diye adam akldirmadimi kodunu??
Orda sunu anladim para veren herseyi yapabiliyor kicina telefon numarasi bile yaziyor...
Merhaba; öncelikle konuyu buraya taşımamak en dogru hareket olacak sonrasında konuyla ilgili düşüncen kendine göre yukarda yazdıklarıda haklılıgın oldugu gibi bence bu tip ortamlarda bu tip bir tartışmaya girmekte kimseye fayda sağlamayacaktır ayırca hiç bir kimseye kem söz yada hakaret emtekte doğru degil bu benim şahsi düşüncemdir bana küfür edende oldu hakaret dende oldu mailimden ölümle tehdit edende oldu aldırmadım ciddiye de almadım işini yapıp paramı alamadığımda oldu bunu yüzsüsce pişkince yüzüme inkar edip sen bana iş yapamdın diyerek küfür eden insanlık fakiri mahluklarda oldu aldırmadım Allaha Havale ettim .. coğuna da sizlerde sahit oldunuz ama kalkıp asla aynı sekilde cevab vermedim bence gereksiz lütfen herkesinde bu tip davranıslardan kacınmasını tavsiye ederim yoksa uzar gider bu konu...Herkesin bir emeği vardır herkesinde kendine göre buna bictigi değer vardır dolayısı ile isteyen ücretsiz isteyen cüzi bir rakamla kimiside emeğine biçtiği fiyattan satış yapabilir.. Ancka bu arz talep meselesi satıcı fiyat ister alıcı razı gelirse alır O arkadaşımız göz önünde olan birisi ama sunu bil gizli saklı özel mesaj mail yoluyla iş yapmaya calışan işini yüzüne gözüne bulaştıran o kadar cok kişi varki allah esas bunlarda korusun insanları.. çünki coğu bu şekilde ucuz diye iş yapmaya çalışıp yapmayan sonra ortadan kaybolan bir sürü insan var, nerden biliyorum cünki bu konuda cok arayan oluyor beni böy le böyle iş geldi basıma lütfen yardım edin gibisinden....

Ayrıca sunu unutma burada site yapmaya calışanların %90 kendisine degil bir baskasına site yapıp bir şekilde para kazanmaya calışıyor bundan kesinlikle emin olabilirsin bunu cok iyi biliyorum...yani işin kötüsü bizim ücretsiz paylaşımlar ücretli satılıyor dolaylı olarakBig Grin ÖRNEK BENİM TURKİSH GRAY TEMABig Grin

O yüzden bence bu tipşeylere takmayın herksin kendine göre değerleri -ihtiyacları vardır dolayısı ile bu değerler cercevesinde hareket etmelerinide yadırgamamak lazım... ticarette gönül rızası esastır fiyat yüksek olsaa düşük olsa da..ha insanları kandırmak diyorsan eğer onuda biz bilemeyiz herşey dışardan göründüğü gibi olmayabilir.. şahsi fikrim budur bu gibi konularda..

yahu 3 günlük dünya birbirimizi üzmeye kırmaya değmez beeee...
osdem66
Paylaş!
 Teşekkür Edenler: TECHNOLOG , Gökhan TAYLAN
sabitertanv
Süper Moderator
Süper Moderator user avatar

Konular: 31
Teşekkürler: 22
127 Mesajına, 601 Teşekkür edildi.

Konu Tarihi: 01-27-2012 10:14 AM
Şunu açıklayayım kimseye küsemedik bazı özel işlerimiz vardı o nedenle opencart-tr den bir süre uzak kalmıştım. Geri döndüğümdeyse yöneticilik haklarımız alınmıştı ve site bir başkasına satılmıştı. Bu o siteyi kötü yapmaz oradaki paylaşımlarımızı rahatça yapamaz hale geldik. Kaldıki bağlantıda verdiğiniz konu çoktan kaldırılmış olmalıydı.
İşin ilginci osdem neden yeni bir site kurduğumuzu saygı çerçevesinde orada "moderatörlükten istifa" adlı bir konuyla gayet güzel açıklamıştı ve paylaşımlara her iki siteden de devam edeceğimizi yazmıştı. Ancak "yönetim" çok kısa bir süre içerisinde konuyu kaldırmıştır. Osdem'in dediği gibi bir çok eklentimiz buradan alınıp çok küçük değişikliklerle satılmaktadır. Bu mesele değil, bizim bu aralar daha büyük bir sorunumuz var.
Kendini bizim adımızı verip tanıtan bir takım serseriler var ve bu sadece bizim forumumuzda değil opencart-tr de , duzgun.com'da da emeği geçen üstadların isimlerini vererek para karşılığı iş yapacağını öne süren şerefsizler var. Bunlara dikkat ediniz. Elbetteki bizim de ücretli yaptığımız işler var(Bunları daha çok bağış olarak değerlendirmenizi isterim). Ancak forum yöneticilerinden biri olduğunu iddia eden varsa kesinlikle forum içerisindeki özel mesaj yoluyla iletişime geçiniz. Bu çok daha vahim bir konudur. Gerçekten bir kaç çapulcu opencart'ın yükselen popülerliğinden pirim yapmaya çalışmaktadır. Lütfen dikkatli olunuz.
Buradan tekrar açıklıyayım hiçbir ticari firmayla bağlantım yoktur.
sabitertan
Forumuna sahip çık! .:|Bağış Yap|:.
Paylaş!
 Teşekkür Edenler: osdem66 , unsound
osdem66v
Forum Kurucusu

Konu Tarihi: 01-27-2012 10:38 AM
Aynı şekilde benim de hiç bir ticari bir firmayla alakam yoktur bu tip yalanlar benim içinde kullanılmakta demeolarım sitelerim kendi referasnlarıymış gibi gösterenler vardır..hatta dolandırılan kişiler http://opencart-themes.org sitem üzerinden telefonumu alıp bana ulaşmakta ve bu tip mgduriyetlerini dile getirmektedirler..

1. Yaptıkları ile ilgili referans isteyin gerekirse görüşebiliyorsanız referans sitenin sahibi ile görüşün (siteni iletişim biglilerini kullanabilrisiniz)
2. Alcagınız eklenti ile ilgili demo isteyin ve size verilen demonun gercketen kendisine ait olup olmadını veridigi demonun domain adresinin whois sorgulamalarındna bakabilirsiniz.
çalışacagınız kişiyle Kesinlikle telefon ile görüşün...
osdem66
Paylaş!
unsoundv
Üye
Üye

Konu Tarihi: 01-27-2012 11:02 AM
Osman Hocam ve Sabit hocam sonuna kadar haklısınız.Sizlerden öğrendiklerim ile sayenizde bir sitem 3-5 kuruşda extradan getirisi olan bir ekmek kapımız oldu çok şükür.

Aslında buraya nereden geldiğimizi söylemek istiyorum, o konu başlığında bir w a r e z paylaşımı vardı, ve bir arkadaş diğer şahsiyetin sitesini söyledi baktım, sonuçta bizler bilgi teknolojilerinin içerside yetişen gönül veren vede ekmek parasını burdan kazananlarız, kendimize saygımız olduğu gibi başkalarına da saygımız olmalı olduğuna inanıyorum.

Arkadaşın sitesinde ki modülü gördüm paralı olarak 45$ a satılan modülü ve idda ettim ki ettiğim iddada doğrudur, bunu w a r e z sitesinden temin edip satmaya çalıştığıydı ki bunun doğruluğunu kanıtlayabileceğim mailler de elimdedir.Alırsın parasıyla satarsın kimse birşey diyemez buna desteği verdiğin sürece ne kadar istersen iste hakkındır.

Ben bana söylenenin yalan olduğunu ispat etmeye çalıştım bir günlük ban yedik. :o) Hakmıdır bilinmez.

Ne olursunuz bu satırda yazdığım sözleri yanlış anlamamanızı rica ediyorum , bu ismini vermek istemediğim şahsiyetin özellikle okuyup kulağına küpe yapmasını rica ediyorum.

"Abisi" dediği kişide bir bilg. müh. olup bilişim yönetimleri sisteminde master yapmış ismini vermek istemediğim bir GSM firmasında ETL Devolopment Team 'de Yönetmeni olduğunu belirtmek isterim.

inşallah hepimizin boğazından helal lokma geçmesi ve daha güzel günlerin hep birlikte bizimle olması dileği ile :o)
Paylaş!
 Teşekkür Edenler: TECHNOLOG
Gökhan TAYLANv
Software Developer
V.İ.P Premium user avatar

Konular: 49
Teşekkürler: 105
196 Mesajına, 443 Teşekkür edildi.

Konu Tarihi: 01-27-2012 02:58 PM
Merhabalar , Ne Yapmayı Amaçladığın Ortada Tartışma Adabını Usulünü Bile Bilmiyorsun ,

Madde 1 : Yayında Olan İncelemeye Bile Tenezzül Edemediğin Modül : http://opencart.hos****.com/xml-import-pro

Madde 2 : Senin İtam Ettiğin 1. Modül : http://opencart.hos****.com/csv-import-pro , 2. Hata Yapmışım Aslı Budur Dediğin Modül : Customer Export / Import Modülü

Madde 3 : Gereksiz Polemik Yaptığının Bile Farkında Değilsin.
Acizliğine Veriyor Saygılarımı İletiyorum.

Satışa Sunduğumuz : Modül LİNK Modüllere Kalkmış 10$ olan varken bunu almak nekadar uygundur diye bir cümle yazmışsın.
Yayınladığın Modülle Bizim Satışa Sunduğumuz Modülün Ne Gibi Bir Alakası Var Daha Ne Olduğunu Bile Bilmediğin Tamamen Baltalamaya Yönelik Saçma Sapan Akıl Karıştırıcı İtamlarına Biran Önce Son Ver.

Ara Beni Derdin Neyse Çözüm Olmaya Çalışalım, Bizler Astığı Astık Kestiği Kestik Mahalle Kabadayısı Değiliz. Elbet Sanada Bir Çözüm Arayışı İçine Girer Yardımlarımızı Esirgemeyiz. Senin İçin XML İMPORT PRO sisteminin uygun fiyata çektik. Sipariş vermek istersen iletişime geçip e-ticaret teknik destek talebinde bulunabilirsin. Onaylama İşleminden Sonra Teknik Anlamda Kurulumun Gerçekleşir ve Satış Yayından Kaldırılır.
Gökhan TAYLAN
ALWAYS INNOVATIVE PROJECTS | BlockChain JSON-RPC API Integration
Paylaş!

« Önceki | Sonraki »
Konu Kapalı  Gönder 

Yorumu sizlere bırakıyorum. Konusunun Linki Direk Link
Yorumu sizlere bırakıyorum. Konusunun HTML Kodu HTML Link
Yorumu sizlere bırakıyorum. Konusu BBCode Linki BBCode Link
Yorumu sizlere bırakıyorum. Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Yorumu sizlere bırakıyorum. indir, Yorumu sizlere bırakıyorum. Videosu, Yorumu sizlere bırakıyorum. online izle, Yorumu sizlere bırakıyorum. Bedava indir, Yorumu sizlere bırakıyorum. Yükle, Yorumu sizlere bırakıyorum. Hakkında, Yorumu sizlere bırakıyorum. nedir, Yorumu sizlere bırakıyorum. Free indir, Yorumu sizlere bırakıyorum. oyunu, Yorumu sizlere bırakıyorum. download

Forum Atla: