tr-opencart

avatar Şuanki Zaman: 03-29-2024, 07:53 AMHoşgeldin Misafir !
  Şifremi Hatırlat   kayıt ol
opencart temaları

Kapıda Ödeme ve Havale ile Ödeme Modülü Bulamıyorum

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
%
Cevapla  Gönder 
v  v
Yazar  yasinolmez - Görüntüleme - Okunma  6345 - Yorum  7

yasinolmezv
Acemi Üye
**
Üye user avatar

Konular: 1
Katılma Tarihi: Apr 2014
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 2
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Kişisel Bilgileri: v
Konu Tarihi: 04-03-2014 12:36 AM

Merhaba arkadaşlar sitemi kendi imkanlarımla deneye yanıla yapıyorum şuan hiç bir sistem aktif olmadığı için kredi kartlarıyla anlaşmam yok. Fakat çevrem olduğu için eşe dosta site üzerinden ürün satıyorum sistem hazır olana kadar. Ve bu aşamada bana ödeme safhasında havale ile öde ve kargoyla kapıda öde modülü gerekiyor. Bir kaç şey buldum denedim ama olmadı ftp'ye dosyaları atsam da modül sayfamda bulamadım sorunsuz bir modül bulmama yardımcı olursanız çok makbüle geçer şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum

gözatıp yorumlarsanız da sevinirim : http://www.proteinevi.com
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
kazakciiv
Çırak
V.İ.P Premium user avatar

Konular: 40
Katılma Tarihi: Apr 2012
Rep Puanı: 9
Teşekkürler: 88
88 Mesajına, 140 Teşekkür edildi.

Konu Tarihi: 04-03-2014 02:36 AM
öncelikle şunu blirtiyim girmeye çalıştığınız piyasaya bu site üzerinden ürün satabileceğinizi düşünmüyorum. daha profosyonel destek veren arkadaşlarımızdan destek almanızı önerebilirim. ha bu bana yeterli diyorsanız zaten modul aramanıza gerek yok o istediğiniz moduller sistem de orjinal hali ile mevcut.

sdmin panel eklentiler ödeme methotları kısmında Banka Havale/EFT modulünü aktif etmeniz yeterli olacaktır.
kazakcii
kazakcii, üyesi Opencart Türkiye Destek Sitesi,Opencart E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu na Apr 2012 tarihinde katılmıştır.
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
 Teşekkür Edenler: yasinolmez
H737v
Banned

Konular: 22
Katılma Tarihi: Aug 2013
Teşekkürler: 11
8 Mesajına, 9 Teşekkür edildi.

Konu Tarihi: 04-03-2014 10:26 AM
Bir ilavede ben yapayım belki bilmeyenler vardır. Mart ayının ortalarından itibaren PTT, kapıda ödeme emri ile gönderilecek bütün ürünlere irsaliyeli fatura istiyor. (Maliye bakanlığının emri ve emir sayısı bankolarda yazılı). Yurtiçi kargo vb kargo şirketleri de anlaşmalı olduğunuz takdirde kapıda ödeme alıyor-ki bunun için yine şirket olmanız lazım (şahıs, limited vs)
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
 Teşekkür Edenler: yasinolmez
yasinolmezv
Acemi Üye
**
Üye user avatar

Konu Tarihi: 04-03-2014 03:33 PM
(04-03-2014 02:36 AM)kazakcii Yazılan:  öncelikle şunu blirtiyim girmeye çalıştığınız piyasaya bu site üzerinden ürün satabileceğinizi düşünmüyorum. daha profosyonel destek veren arkadaşlarımızdan destek almanızı önerebilirim. ha bu bana yeterli diyorsanız zaten modul aramanıza gerek yok o istediğiniz moduller sistem de orjinal hali ile mevcut.

sdmin panel eklentiler ödeme methotları kısmında Banka Havale/EFT modulünü aktif etmeniz yeterli olacaktır.

Hocam yorumunuz için teşekkürler dediğim gibi kendi imkanlarımla yapıyorum ve siteyi daha hazır bile etmeden siparişler gelmeye başladı ben ürün fiyatlarını uygun tuttuğum sürece satabilcek kapım var kendi sporcu blog'umdan reklam vereceğim neyse bunlar sonraki işler tasarıma da henüz el atmadım

Bu arada dediğiniz gibi havale/eft'yi aktif ettim banka hesabımı da ekledim fakat sipariş vermeyi denediğim zaman :

Lütfen aşağıdaki banka hesaplarına toplam miktarı yatırınız.
Notice: Undefined variable: bank in /home/antreman/public_html/proteinevi.com/catalog/view/theme/pav_towner/template/payment/bank_transfer.tpl on line 4
Siparişinizi verdikten sonraki 5 iş günü içinde havale/eft yapmadığınız taktirde siparişiniz iptal olur.

yazısı geliyor burda nerde sorun var? eksik bir şey mi var nasıl yapabilirm
(04-03-2014 10:26 AM)H737 Yazılan:  Bir ilavede ben yapayım belki bilmeyenler vardır. Mart ayının ortalarından itibaren PTT, kapıda ödeme emri ile gönderilecek bütün ürünlere irsaliyeli fatura istiyor. (Maliye bakanlığının emri ve emir sayısı bankolarda yazılı). Yurtiçi kargo vb kargo şirketleri de anlaşmalı olduğunuz takdirde kapıda ödeme alıyor-ki bunun için yine şirket olmanız lazım (şahıs, limited vs)

Evet doğrudur hocam iyi olcak bu sistem istesinler fatura zaten yolluyordum sıkıntı yok teşekkürler
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
yasinolmezv
Acemi Üye
**
Üye user avatar

Konu Tarihi: 04-03-2014 11:12 PM
arkadaşlar sorunum güncel havale sisteminde hata alıyorum neden?
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
kazakciiv
Çırak
V.İ.P Premium user avatar

Konular: 40
Katılma Tarihi: Apr 2012
Rep Puanı: 9
Teşekkürler: 88
88 Mesajına, 140 Teşekkür edildi.

Konu Tarihi: 04-04-2014 12:31 AM
pav_towner/template/payment/bank_transfer.tpl on line 4

bu dosyayı default tamanınki ile değiştirmeyi dene istersen ama yedeği al siparişler gelmeye başladı ise çok iyi + Bildiğim kadarı ile o ürünlerde ürün fiyatları ile pek oynayamazsın. ben işine karışmıyorum yanlış anlama sadece fikir olarak söylüyorum yanlış anlıyosan da belirt yazmıyayım Wink
kazakcii
kazakcii, üyesi Opencart Türkiye Destek Sitesi,Opencart E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu na Apr 2012 tarihinde katılmıştır.
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
yasinolmezv
Acemi Üye
**
Üye user avatar

Konu Tarihi: 04-05-2014 12:10 AM
(04-04-2014 12:31 AM)kazakcii Yazılan:  pav_towner/template/payment/bank_transfer.tpl on line 4

bu dosyayı default tamanınki ile değiştirmeyi dene istersen ama yedeği al siparişler gelmeye başladı ise çok iyi + Bildiğim kadarı ile o ürünlerde ürün fiyatları ile pek oynayamazsın. ben işine karışmıyorum yanlış anlama sadece fikir olarak söylüyorum yanlış anlıyosan da belirt yazmıyayım Wink

Hay Allah razı olsun düzeldi Smile) sağol hocam. Ürünleri sabit fiyattan satmak zorundasın evet ama ben henüz potaya girmediğim için bana karışan olmaz. Yani ciddi olarak ticaret dönmeye başladığı zaman net fiyattan satmak zorundayım ama şuan zaten hazır değil kendimi çeviriyorum öyle sadece
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
JaMeroNv
Acemi Üye
**
Üye user avatar

Konular: 4
Katılma Tarihi: Mar 2013
Teşekkürler: 1
1 Mesajına, 1 Teşekkür edildi.

Konu Tarihi: 09-20-2016 08:49 PM
undefined
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!

« Önceki | Sonraki »
Cevapla  Gönder 

Kapıda Ödeme ve Havale ile Ödeme Modülü Bulamıyorum Konusunun Linki Direk Link
Kapıda Ödeme ve Havale ile Ödeme Modülü Bulamıyorum Konusunun HTML Kodu HTML Link
Kapıda Ödeme ve Havale ile Ödeme Modülü Bulamıyorum Konusu BBCode Linki BBCode Link
Kapıda Ödeme ve Havale ile Ödeme Modülü Bulamıyorum Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Paytr ödeme hatası **** yardım pls yakup 4 15,160 09-17-2020 04:10 AM
Son Mesaj: yubaka
  Ödeme sayfasındaki 3. ve 4. adım gözükmüyor. CaptainHaddock 3 3,028 05-24-2020 06:20 PM
Son Mesaj: webmaster_38
Question iPara Online Ödeme Modülü Yapıldı iPara 23 22,067 03-19-2020 02:54 PM
Son Mesaj: azimvecaba
  Ücretsiz Kargo Modülü Hakkında ccizmir 30 31,303 01-09-2020 05:18 PM
Son Mesaj: massat
  [Eklenti] Kapıda Ödeme İçin Ek Ücret Ödeme Toplamı Modülü sabitertan 43 35,910 08-25-2019 01:07 PM
Son Mesaj: gazikemal
  journal Teması İyzico Ödeme Sisteminde Kullanma muglali20 14 9,996 05-08-2019 06:07 PM
Son Mesaj: bilgin123
  Magaza Tesliminde Ödeme metodu kapatma osman 2 1,938 03-13-2019 03:50 PM
Son Mesaj: osman
  ödeme sayfasında kargo metodu hatası osman 5 2,338 03-09-2019 08:56 AM
Son Mesaj: osman
  Puan ile Ödeme Sistemi tokakmehmet 0 1,657 08-14-2018 05:47 PM
Son Mesaj: tokakmehmet
  [Mod] cari ödeme modülü tekinsaka 5 3,475 07-09-2018 01:01 AM
Son Mesaj: ithalim

Kapıda Ödeme ve Havale ile Ödeme Modülü Bulamıyorum indir, Kapıda Ödeme ve Havale ile Ödeme Modülü Bulamıyorum Videosu, Kapıda Ödeme ve Havale ile Ödeme Modülü Bulamıyorum online izle, Kapıda Ödeme ve Havale ile Ödeme Modülü Bulamıyorum Bedava indir, Kapıda Ödeme ve Havale ile Ödeme Modülü Bulamıyorum Yükle, Kapıda Ödeme ve Havale ile Ödeme Modülü Bulamıyorum Hakkında, Kapıda Ödeme ve Havale ile Ödeme Modülü Bulamıyorum nedir, Kapıda Ödeme ve Havale ile Ödeme Modülü Bulamıyorum Free indir, Kapıda Ödeme ve Havale ile Ödeme Modülü Bulamıyorum oyunu, Kapıda Ödeme ve Havale ile Ödeme Modülü Bulamıyorum download

Forum Atla: