tr-opencart

avatar Şuanki Zaman: 04-18-2024, 05:07 AMHoşgeldin Misafir !
  Şifremi Hatırlat   kayıt ol
opencart temaları

Opencaty Seo Eklentisi. Üsts Sıra Ürün etiketi çekme sistemi

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
%
Cevapla  Gönder 
v  v
Yazar  kazakcii - Görüntüleme - Okunma  2910 - Yorum  2

kazakciiv
Çırak
V.İ.P Premium user avatar

Konular: 40
Katılma Tarihi: Apr 2012
Rep Puanı: 9
Teşekkürler: 88
88 Mesajına, 140 Teşekkür edildi.

Kişisel Bilgileri: v
Konu Tarihi: 03-08-2015 11:29 AM

Opencaty Seo Eklentisi. Üsts Sıra Ürün etiketi çekme sistemi Yayında Herangibi bir kısıtlama yoktur. kodlar açık kaynak olup vqmod olarak kurulum yapılır admin sayfasına tek bir dosya eklenir.
Fiyat Semboliktir.

5TL.

Paypal ve enpara dan ödeme yapabilirsiniz.

dilerseniz pm ile iletişime geçebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz

Kurulum hakkında Bilgi Sahibi olmayan Arkadaşlar bana bir yönetici hesabı açıp ftp bilgilerini bana gönderebilirler. Ben Gerekli Düzenlemeleri Kendilerine Yapabilirim.

Tekrar Söylüyorum Fiyat Semboliktir. İstediğiniz Tüm sitelerinizde kullanabilirsiniz.
Fakat gidip sağda solda dağıtmaz ve fikrimi Çalıp dağıtım yapmazsanız sevinirim

Sistemin İşleyişi
Ürünlerimize etiket ekleriz bu etiketler ürünlerimizin google amcamız tarafından tanınmasını sağlar.
Bizde yaptığımız bu sistem vesilesi ile etiket ekle kısmına yazdığımız kelimenin google tarafından ilk önce sunulan 12 kelimesini sisteme çektiriyoruz. örneğin sisteme kitap yazdınız bize şölebir ekleme yapıyor
kitapyurdu, kitap, kitapseç, kitap oku, kitap indir, kitaplık, kitapsan, kitap özetleri, kitapokuyanbilir, kitap okuyorum

umarım açıklayabilmişimdir.

Ekli Dosya(lar) Önizleme(ler)
Resmi Büyütmek İçin Tıklayın   
kazakcii
kazakcii, üyesi Opencart Türkiye Destek Sitesi,Opencart E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu na Apr 2012 tarihinde katılmıştır.
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
e-ticaretdersleriv
Osmanlı Torunu
Süper Moderator user avatar

Konular: 520
Katılma Tarihi: Jan 2012
Rep Puanı: 102
Teşekkürler: 1169
1060 Mesajına, 2133 Teşekkür edildi.

Konu Tarihi: 03-08-2015 02:06 PM
hayırı satışlar abi gerçekten çok sağlam br modu olmuş
e-ticaretdersleri
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
 Teşekkür Edenler: kazakcii
kazakciiv
Çırak
V.İ.P Premium user avatar

Konular: 40
Katılma Tarihi: Apr 2012
Rep Puanı: 9
Teşekkürler: 88
88 Mesajına, 140 Teşekkür edildi.

Konu Tarihi: 03-08-2015 04:11 PM
Teşekkür ederim. Fiyatı düşük tuttum herkes Bazen elini taşın altına koymalı diye düşündüm.
kazakcii
kazakcii, üyesi Opencart Türkiye Destek Sitesi,Opencart E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu na Apr 2012 tarihinde katılmıştır.
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!

« Önceki | Sonraki »
Cevapla  Gönder 

Opencaty Seo Eklentisi. Üsts Sıra Ürün etiketi çekme sistemi Konusunun Linki Direk Link
Opencaty Seo Eklentisi. Üsts Sıra Ürün etiketi çekme sistemi Konusunun HTML Kodu HTML Link
Opencaty Seo Eklentisi. Üsts Sıra Ürün etiketi çekme sistemi Konusu BBCode Linki BBCode Link
Opencaty Seo Eklentisi. Üsts Sıra Ürün etiketi çekme sistemi Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Opencart PHPro-BOT 1.0 | Hızlı Ürün Ekle Link Bot Çıktı ! Gökhan TAYLAN 5 9,077 03-17-2016 02:25 AM
Son Mesaj: Gökhan TAYLAN
  Opencart Xml Ürün Ekleme Sistemi kazakcii 1 4,310 03-08-2015 02:07 PM
Son Mesaj: e-ticaretdersleri

Opencaty Seo Eklentisi. Üsts Sıra Ürün etiketi çekme sistemi indir, Opencaty Seo Eklentisi. Üsts Sıra Ürün etiketi çekme sistemi Videosu, Opencaty Seo Eklentisi. Üsts Sıra Ürün etiketi çekme sistemi online izle, Opencaty Seo Eklentisi. Üsts Sıra Ürün etiketi çekme sistemi Bedava indir, Opencaty Seo Eklentisi. Üsts Sıra Ürün etiketi çekme sistemi Yükle, Opencaty Seo Eklentisi. Üsts Sıra Ürün etiketi çekme sistemi Hakkında, Opencaty Seo Eklentisi. Üsts Sıra Ürün etiketi çekme sistemi nedir, Opencaty Seo Eklentisi. Üsts Sıra Ürün etiketi çekme sistemi Free indir, Opencaty Seo Eklentisi. Üsts Sıra Ürün etiketi çekme sistemi oyunu, Opencaty Seo Eklentisi. Üsts Sıra Ürün etiketi çekme sistemi download

Forum Atla: