tr-opencart

avatar Şuanki Zaman: 04-25-2024, 12:06 PMHoşgeldin Misafir !
  Şifremi Hatırlat   kayıt ol
opencart temaları

++++DİKKAT DOLANDIRICI UYARISI++++

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
%
Cevapla  Gönder 
v  v
Yazar  kkaymakci - Görüntüleme - Okunma  3506 - Yorum  1

kkaymakciv
Acemi Üye
**
Üye user avatar

Konular: 4
Katılma Tarihi: Oct 2014
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Kişisel Bilgileri: v
Konu Tarihi: 06-06-2015 03:12 PM

arkadaşlar tam bir hafta önce opencartkurumsal.com sitesine Koray diye bir şahısla görüşerek modül kurulumu için 196 TL ödeme yaptım. Bir haftaya yakın "oldu oluyor, hata verdi vs." dedi şimdi tüm firmanın telefonları, koray ın cebi, 0850 hatları, maille destek sistemleri hiçbir şey den karşılık alamıyorum.

Alenen ve şüpheye mahal vermeden dolandırıcı bir grup oldukları veya içlerinden birisinin şirketin adını kullanarak dolandırıcılık yaptıkları çok belli.

herkesi uyarıyorum. Ayrıca elinde başka iletişim bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın.
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
turkojen34v
Üye
Üye user avatar

Konular: 13
Katılma Tarihi: Jun 2013
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 18
16 Mesajına, 20 Teşekkür edildi.

Kişisel Bilgileri: v
Konu Tarihi: 06-06-2015 05:40 PM
(06-06-2015 03:12 PM)kkaymakci Yazılan:  arkadaşlar tam bir hafta önce opencartkurumsal.com sitesine Koray diye bir şahısla görüşerek modül kurulumu için 196 TL ödeme yaptım. Bir haftaya yakın "oldu oluyor, hata verdi vs." dedi şimdi tüm firmanın telefonları, koray ın cebi, 0850 hatları, maille destek sistemleri hiçbir şey den karşılık alamıyorum.

Alenen ve şüpheye mahal vermeden dolandırıcı bir grup oldukları veya içlerinden birisinin şirketin adını kullanarak dolandırıcılık yaptıkları çok belli.

herkesi uyarıyorum. Ayrıca elinde başka iletişim bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın.

Sitesinde buldum 0312 911 11 06 -- 0538 508 92 42
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
 Teşekkür Edenler: moscowsupplier.com

« Önceki | Sonraki »
Cevapla  Gönder 

++++DİKKAT DOLANDIRICI UYARISI++++ Konusunun Linki Direk Link
++++DİKKAT DOLANDIRICI UYARISI++++ Konusunun HTML Kodu HTML Link
++++DİKKAT DOLANDIRICI UYARISI++++ Konusu BBCode Linki BBCode Link
++++DİKKAT DOLANDIRICI UYARISI++++ Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  opencartkurumsal.com adresine dikkat edin arkadaşlar zapiskiizpodpolya 4 6,970 01-09-2021 08:40 PM
Son Mesaj: degerindenal
  opencartvip.com sitesine dikkat.. osdem66 0 2,871 11-18-2018 09:27 AM
Son Mesaj: osdem66

++++DİKKAT DOLANDIRICI UYARISI++++ indir, ++++DİKKAT DOLANDIRICI UYARISI++++ Videosu, ++++DİKKAT DOLANDIRICI UYARISI++++ online izle, ++++DİKKAT DOLANDIRICI UYARISI++++ Bedava indir, ++++DİKKAT DOLANDIRICI UYARISI++++ Yükle, ++++DİKKAT DOLANDIRICI UYARISI++++ Hakkında, ++++DİKKAT DOLANDIRICI UYARISI++++ nedir, ++++DİKKAT DOLANDIRICI UYARISI++++ Free indir, ++++DİKKAT DOLANDIRICI UYARISI++++ oyunu, ++++DİKKAT DOLANDIRICI UYARISI++++ download

Forum Atla: