tr-opencart

avatar Şuanki Zaman: 03-29-2024, 09:16 AMHoşgeldin Misafir !
  Şifremi Hatırlat   kayıt ol
opencart temaları

Telefon numarasını belirli bir formatta girdirme

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
%
Cevapla  Gönder 
v  v
Yazar  erginkaya76 - Görüntüleme - Okunma  1847 - Yorum  0

erginkaya76v
Acemi Üye
**
Üye user avatar

Konular: 2
Katılma Tarihi: Jan 2016
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 1
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Kişisel Bilgileri: v
Konu Tarihi: 01-29-2016 03:12 AM

Arkadaşlar merhaba,

Üye kayıt olurken telefon numarasını belirli bir formatta girmesini istiyorum. Araştırdım, http://jsfiddle.net/dKRGE/3917/ sitesinde istediğim kodları buldum. Ama gelin görünki bu kodları, hangi sayfaya ve nasıl entegre edeceğimi bilmiyorum. Zaten programcılıkta bilmiyorum.

Bu konuda bana yardımcı olabilecek kimse var mı ?
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!

« Önceki | Sonraki »
Cevapla  Gönder 

Telefon numarasını belirli bir formatta girdirme Konusunun Linki Direk Link
Telefon numarasını belirli bir formatta girdirme Konusunun HTML Kodu HTML Link
Telefon numarasını belirli bir formatta girdirme Konusu BBCode Linki BBCode Link
Telefon numarasını belirli bir formatta girdirme Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Ziyaretçi Telefon Modeline Göre Yönlendirme ibrahim_130 0 1,779 11-25-2015 01:08 PM
Son Mesaj: ibrahim_130
  [Mod] rastgele ürünler modülü ürünleri belirli bir kategoriden çeksin nco_90000 0 1,854 10-14-2014 10:51 PM
Son Mesaj: nco_90000
  Güncelleme fonksiyonunu belirli saatlere alma eno-7 2 1,869 11-25-2013 04:34 AM
Son Mesaj: unblanced

Telefon numarasını belirli bir formatta girdirme indir, Telefon numarasını belirli bir formatta girdirme Videosu, Telefon numarasını belirli bir formatta girdirme online izle, Telefon numarasını belirli bir formatta girdirme Bedava indir, Telefon numarasını belirli bir formatta girdirme Yükle, Telefon numarasını belirli bir formatta girdirme Hakkında, Telefon numarasını belirli bir formatta girdirme nedir, Telefon numarasını belirli bir formatta girdirme Free indir, Telefon numarasını belirli bir formatta girdirme oyunu, Telefon numarasını belirli bir formatta girdirme download

Forum Atla: