tr-opencart

avatar Şuanki Zaman: 04-25-2024, 11:05 AMHoşgeldin Misafir !
  Şifremi Hatırlat   kayıt ol
opencart temaları

C2C site tasarımı veya tedarikçi eklentisi

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
%
Cevapla  Gönder 
v  v
Yazar  isilcetn - Görüntüleme - Okunma  3672 - Yorum  2

isilcetnv
Acemi Üye
**
Üye user avatar

Konular: 5
Katılma Tarihi: Nov 2015
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 4
1 Mesajına, 1 Teşekkür edildi.

Kişisel Bilgileri: v
Konu Tarihi: 08-10-2016 05:21 PM

Arkadaşlar merhaba öncelikle formu uzun zamandır takip ediyorum ve gerçekten çok başarılı arkadaşlarımızın çalışmalarına şahit oldum. Bu doğrultuda sizlerden bilgi almak istiyorum. Şimdi bir site yaptırmak istiyoruz. Site hepsiburada.com gibi olacak ama sadece işleyiş konusunda bunu soruyorum. Çalıştığım kurumda bizler bunu site gibi çalışıyoruz ama online olarak yapmıyoruz. Bayilerden ürünü tedarik edip müşterilerimize satıyoruz. Bunu site üzerinden yapmak istiyoruz. Sanırım bunun da kodu C2C imiş. Şimdi hepsiburada.com u örnek verdim ama aklınıza şu gelmesin o sitenin alt yapısı gibi server uzman kadro olarak demiyorum sadece eticaret sitemiz olacak ve mağaza açma özelliği olacak bayilerimiz ürünlerini ekleyip satacaklar. Hepsi bu. Böyle bir şey opencart ile olur mu veya bunu yapabilecek biri var ise bilgi verebilir mi? kolay gelsin.
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
isilcetnv
Acemi Üye
**
Üye user avatar

Konular: 5
Katılma Tarihi: Nov 2015
Teşekkürler: 4

Konu Tarihi: 08-11-2016 11:02 AM
pek kimse buralı olmadı sanırım
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
ismet.ertekinv
Acemi Üye
**
Üye user avatar

Konular: 7
Katılma Tarihi: May 2015
Teşekkürler: 0

Konu Tarihi: 08-12-2016 03:14 PM
(08-11-2016 11:02 AM)isilcetn Yazılan:  pek kimse buralı olmadı sanırım

Merhabalar,
Dediğiniz mantıkta işlem yapacak bir firmamız için bu özelliği destekleyen bir çalışma yaptık. İçeriği ;
Satıcı hesapları oluşturabiliyorsunuz.
Satıcı hesaplarına komisyon,sabit fiyat veya ikisi birden şeklinde komisyon girebiliyorsunuz. Örneğin Satışlarından %5 alırım veya her satışından 5 tl alırım veya her satışından 5 TL + %5 alırım şeklinde.
Müşteriler satıcılara puan ve yorum yapabiliyor.
Müşteriler satıcılar ile mesajlaşabiliyor.
Satıcılar kendi ürünlerini ekleyebiliyor ve bu ürünleri isterseniz onaysız isterseniz site sahibi tarafından onaylı şekilde sitede yayınlamasını sağlıyorsunuz.
Kargo takibi linkini satıcılar da ekleyebiliyor.
Kimden ne kadar komisyon alacağınıza dair komisyonları otomatik hesaplayıp raporlayabiliyor.
Bunların haricinden site Netsis ve Logo ERP programları ile online entegre çalışabiliyor. Bunların haricinde bir programınız var ise onunla da entegrasyon yapabiliriz.
Uygulamanın WebAPI entegrasyonunuda yazdık. İsterseniz Satıcılarınıza API kullanıcı adı ve şifresi vererek kendilerine uygulama geliştirme imkanları da sağlayabiliyorsunuz.

Yakında Gelecek Özellikler
Satıcılar excel ile ürün aktarabilecek
Satıcılar kendi kargo takip tanımlamalarını yapabilecek. (Bölgesel olarak,ağırlığa bağlı vs. gibi)

Eğer bu yapı size de uygun ise irtibata geçebiliriz.
Telefon numaram : 0554 472 79 75

İyi günler.
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!

« Önceki | Sonraki »
Cevapla  Gönder 

C2C site tasarımı veya tedarikçi eklentisi Konusunun Linki Direk Link
C2C site tasarımı veya tedarikçi eklentisi Konusunun HTML Kodu HTML Link
C2C site tasarımı veya tedarikçi eklentisi Konusu BBCode Linki BBCode Link
C2C site tasarımı veya tedarikçi eklentisi Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  tedarikçi mukoonline 4 4,011 12-09-2015 09:00 PM
Son Mesaj: hepsinerakip
  İzinsiz mesaj veya e-posta gönderen yandı TECHNOLOG 2 2,499 10-17-2012 03:01 PM
Son Mesaj: TECHNOLOG
  Bu site nedir? byduman 7 5,726 05-12-2012 05:12 PM
Son Mesaj: irembagi
  Degişik İconlar ve logolar için güzel bir site serhan1905 1 3,899 02-29-2012 10:46 PM
Son Mesaj: the_nueva
  Neden ikinci bir site? unsound 8 5,682 01-15-2012 11:06 PM
Son Mesaj: Şenol

C2C site tasarımı veya tedarikçi eklentisi indir, C2C site tasarımı veya tedarikçi eklentisi Videosu, C2C site tasarımı veya tedarikçi eklentisi online izle, C2C site tasarımı veya tedarikçi eklentisi Bedava indir, C2C site tasarımı veya tedarikçi eklentisi Yükle, C2C site tasarımı veya tedarikçi eklentisi Hakkında, C2C site tasarımı veya tedarikçi eklentisi nedir, C2C site tasarımı veya tedarikçi eklentisi Free indir, C2C site tasarımı veya tedarikçi eklentisi oyunu, C2C site tasarımı veya tedarikçi eklentisi download

Forum Atla: