tr-opencart

avatar Şuanki Zaman: 04-19-2024, 04:48 PMHoşgeldin Misafir !
  Şifremi Hatırlat   kayıt ol
opencart temaları

Ürün Çekme Modülü Yazdırmak İstiyorum

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
%
Cevapla  Gönder 
v  v
Yazar  oguzhansari - Görüntüleme - Okunma  2034 - Yorum  1

oguzhansariv
Acemi Üye
**
Üye user avatar

Konular: 2
Katılma Tarihi: May 2017
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
1 Mesajına, 1 Teşekkür edildi.

Kişisel Bilgileri: v
Konu Tarihi: 09-07-2017 04:59 PM

Merhaba,

Opencart için bir modül ihtiyacım var.
Bir firmadan ürün aktarımı yapılacak.
Bayilerine kendi hazırladıkları hazır sistemi veriyorlar. Bu sistem web servis ile ürünleri çekiyor.
Bizim opencart kullanmamız gerektiği için web servis ile ürünlerin çekilmesi gerekiyor.

Özelliklerinden bahsedeyim;
- Kategoriler çekilecek.
(Kategorinin firma veritabanındaki ID değeri de yeni bir sütunda DB ye kayıt edilecek.)

- Ürünler çekilecek. Ürünler Kategori bazlı veya Tümü olarak çekilebilmeli. (Her
kategori ürününü almayabiliriz.)
Şöyle bir işlem olabilir; 20 kategori varsa, aralarında 3,6,7,9,14,15 ID li kategorileri
seçip sadece o kategorinin ürünlerini çekeceğiz.
(Ürünün firma veritabanındaki ID değeri de yeni bir sütunda DB ye kayıt edilecek.)

- Gerekirse bu firmaya ait ürünler tek tıkla silinebilecek veya ürün listeleme sayfasında filtre işleminde filtrelenebilir olarak ürünleri listeleyebilmemizde yeterli olacaktır.
(Burada ürünlerin FirmaID NULL olmayan ürünler ele alınarak gerekli işlemler yapılabilir.)

- Günlük veya haftalık seçenek ile belirleyeceğimiz bir saatte otomatik fiyat güncelleme yapılacak.
(Ayrıca bir buton aracılığı ile manuel güncelleme sağlayabilmeliyiz.)

- Tek tıkla tüm firma kategorilerini silebilmeliyiz. (Tabi bunlara bağlı ürünlerde beraberinde silinecek.)

- Tek tıkla tüm firma ürünlerini silebilmeliyiz..

Mesela kategori listesini şu şekilde firma sitesi linkinden json verisi olarak alınır.
siteadi.com/jsonapi/list_categories

Bu ürünlerde veri kaydının bir önemi yok.
Yalnız bu ürün ve kategoriler dışında bizim eklediğimiz kategori ve ürünlerde bir sorun teşkil etmemesi gerekiyor.
Opencart 2.3.x veya 3.x sürümü kullanacağız (netleştirmedik).

Konu ile ilgili tekliflerinizi aşağıdaki bilgiler ile özel mesaj olarak göndermenizi rica ederim.

Ad Soyad*:
EPosta*:
Telefon:
Teklif*:
Hazırlık Süresi*:
Teslim Sonrası Destek Durumu Hakkında Bilgi*:

İyi çalışmalar.
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
oguzhansariv
Acemi Üye
**
Üye user avatar

Konular: 2
Katılma Tarihi: May 2017
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
1 Mesajına, 1 Teşekkür edildi.

Kişisel Bilgileri: v
Konu Tarihi: 10-06-2017 05:21 PM
Konu kapatılabilir, biraz uğraşla modülü yazdım.
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!

« Önceki | Sonraki »
Cevapla  Gönder 

Ürün Çekme Modülü Yazdırmak İstiyorum  Konusunun Linki Direk Link
Ürün Çekme Modülü Yazdırmak İstiyorum  Konusunun HTML Kodu HTML Link
Ürün Çekme Modülü Yazdırmak İstiyorum  Konusu BBCode Linki BBCode Link
Ürün Çekme Modülü Yazdırmak İstiyorum  Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Ürün sayfasında toplu varyasyon güncelleme sorunu dietpepsi 0 242 10-28-2023 09:28 PM
Son Mesaj: dietpepsi
  b2b bayi modulu jackalz 1 5,001 10-13-2020 01:09 PM
Son Mesaj: bilalbird
  Opencart 2.0.2.0' de, müsteriye giden siparis mailinde sitede olmayan ürün ekleniyor solak68 2 1,398 07-01-2020 10:51 PM
Son Mesaj: solak68
Exclamation Opencart ile hem ilan hem ürün satışı nasıl olur? Macktr 0 1,275 06-29-2020 01:56 PM
Son Mesaj: Macktr
  Opencart 3.0x sürümünde ürün seçenekleri ayarı tr06tr 1 813 10-23-2019 04:37 PM
Son Mesaj: serajans
  [Ücretli] Paytr & Tek Sayfa Modülü Ücretli Destek Blue06 2 1,556 04-20-2018 10:51 PM
Son Mesaj: Blue06
  opencart ürün botu yazdirilacak Bahrican 0 1,402 02-04-2018 04:07 PM
Son Mesaj: Bahrican
  bir kaç konu başlığında yardım istiyorum etoburbitkimarketi 0 1,156 12-12-2017 10:30 PM
Son Mesaj: etoburbitkimarketi
  Ürün Ekleme Botu Yazdırılacak eXspet 2 1,992 10-03-2017 12:51 PM
Son Mesaj: eXspet
  [Modifikasyon] 1.5.6.4 versiyonunda ürün kaydetme ve sipariş düzenleme hatasını çözecek kişiler lazı cokasi 4 2,634 02-03-2017 06:58 PM
Son Mesaj: cokasi

Ürün Çekme Modülü Yazdırmak İstiyorum indir, Ürün Çekme Modülü Yazdırmak İstiyorum Videosu, Ürün Çekme Modülü Yazdırmak İstiyorum online izle, Ürün Çekme Modülü Yazdırmak İstiyorum Bedava indir, Ürün Çekme Modülü Yazdırmak İstiyorum Yükle, Ürün Çekme Modülü Yazdırmak İstiyorum Hakkında, Ürün Çekme Modülü Yazdırmak İstiyorum nedir, Ürün Çekme Modülü Yazdırmak İstiyorum Free indir, Ürün Çekme Modülü Yazdırmak İstiyorum oyunu, Ürün Çekme Modülü Yazdırmak İstiyorum download

Forum Atla: