tr-opencart

avatar Şuanki Zaman: 03-29-2024, 08:00 AMHoşgeldin Misafir !
  Şifremi Hatırlat   kayıt ol
opencart temaları

Yazılım Konusunda Kararsız Kaldım

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
%
Cevapla  Gönder 
v  v
Yazar  Woxiced - Görüntüleme - Okunma  1132 - Yorum  2

Woxicedv
Acemi Üye
**
Üye user avatar

Konular: 1
Katılma Tarihi: Apr 2019
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 1
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Kişisel Bilgileri: v
Konu Tarihi: 04-24-2019 10:52 PM

Merhaba eticaret sistemi kuracağım fakat aklımda 3 sistem var hangisini kullansam bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

1)Wordpress WooCommerce
Bunu tercih sebebim eklenti çokluğu kolay destek ve aynı zamanda aklımda olan özelleştirme sayfaları var wordpressi diğerleri ile entegre edebilirsem yapabilirim diye düşünüyorum bunda tek sorun güvenlik ve yavaşlık

2)Opencart
Opencart çok karışık ve gördüğüm kadarıyla biraz sorunlu mesela ürün ararken başındaki kodu yazmadan arayınca bulmuyor gibi gibi.

3)Prestashop
Destek az ve çok maliyetli oluyor ama en iyisi gibi

Sizin öneriniz nedir ve neden
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
ibrahim_130v
Süper Moderator
Süper Moderator user avatar

Konular: 14
Katılma Tarihi: May 2014
Teşekkürler: 2
50 Mesajına, 62 Teşekkür edildi.

Konu Tarihi: 04-25-2019 09:12 AM
(04-24-2019 10:52 PM)Woxiced Yazılan:  Merhaba eticaret sistemi kuracağım fakat aklımda 3 sistem var hangisini kullansam bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

1)Wordpress WooCommerce
Bunu tercih sebebim eklenti çokluğu kolay destek ve aynı zamanda aklımda olan özelleştirme sayfaları var wordpressi diğerleri ile entegre edebilirsem yapabilirim diye düşünüyorum bunda tek sorun güvenlik ve yavaşlık

2)Opencart
Opencart çok karışık ve gördüğüm kadarıyla biraz sorunlu mesela ürün ararken başındaki kodu yazmadan arayınca bulmuyor gibi gibi.

3)Prestashop

Merhaba,

Satışını gerçekleştireceğiniz ürün adeti fazla ise opencart öneririm. Ama ortalama 100 ve altı ürün satışı gerçekleştirecekseniz WooCommerce olabilir. Opencart açık kaynak kodlu olduğu için dilediğiniz şekilde geliştirmeler yapabilirsiniz. Bahs ettiğiniz ürün arama sorunu ufak düzenlemeler ile sağlanabilir ki bunla ilgili githup üzerinde bi konu vardır muhakkak.

Bu şekilde değerlendirebilirsiniz.
ibrahim_130
ibrahim_130, üyesi Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu na May 2014 tarihinde katılmıştır.
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
 Teşekkür Edenler: Woxiced
Woxicedv
Acemi Üye
**
Üye user avatar

Konular: 1
Katılma Tarihi: Apr 2019
Teşekkürler: 1
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Konu Tarihi: 04-25-2019 08:38 PM
(04-25-2019 09:12 AM)ibrahim_130 Yazılan:  
(04-24-2019 10:52 PM)Woxiced Yazılan:  Merhaba eticaret sistemi kuracağım fakat aklımda 3 sistem var hangisini kullansam bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

1)Wordpress WooCommerce

2)Opencart

3)Prestashop

Merhaba,

Satışını gerçekleştireceğiniz ürün adeti fazla ise opencart öneririm. Ama ortalama 100 ve altı ürün satışı gerçekleştirecekseniz WooCommerce olabilir. Opencart açık kaynak kodlu olduğu için dilediğiniz şekilde geliştirmeler yapabilirsiniz. Bahs ettiğiniz ürün arama sorunu ufak düzenlemeler ile sağlanabilir ki bunla ilgili githup üzerinde bi konu vardır muhakkak.

Bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

Teşekkür ederim aklımda 2 şık kaldı opencart ve prestashop
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!

« Önceki | Sonraki »
Cevapla  Gönder 

Yazılım Konusunda Kararsız Kaldım Konusunun Linki Direk Link
Yazılım Konusunda Kararsız Kaldım Konusunun HTML Kodu HTML Link
Yazılım Konusunda Kararsız Kaldım Konusu BBCode Linki BBCode Link
Yazılım Konusunda Kararsız Kaldım Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Müşteri Grupları Konusunda Destek senyurts 0 739 11-27-2019 11:36 PM
Son Mesaj: senyurts
  Opencart Konusunda En İyi Hosting Firması sarmasikajans 0 1,984 01-13-2017 01:17 PM
Son Mesaj: sarmasikajans
  www'siz siteyi www'ye yönlenndirme konusunda yardım edebilir misiniz? nahita 2 1,785 04-11-2016 04:37 PM
Son Mesaj: nahita
  Bazı ziyaretçileriim siteme girerken kötü amaçlı yazılım tarzı hata alıyor! krmkartal 1 2,101 08-10-2014 05:43 PM
Son Mesaj: Gökhan TAYLAN
  Tema Kurulumu konusunda yardım zer0x 3 2,911 06-19-2014 02:11 AM
Son Mesaj: zer0x
  2 tema arasında kaldım yardım hemato 3 3,108 11-28-2013 08:51 PM
Son Mesaj: hemato
  Ürün ekleme konusunda yardım sinewat 1 1,743 09-24-2013 05:15 PM
Son Mesaj: osdem66
  Gideceğiniz Web Sitesinde Kötü Amaçlı Yazılım Var! cevahirabi 11 9,493 05-15-2013 04:46 PM
Son Mesaj: Gökhan TAYLAN
  bir yazılım içinde kullanmak üzere ... derin 1 2,292 09-28-2012 04:48 PM
Son Mesaj: ITECHINN

Yazılım Konusunda Kararsız Kaldım indir, Yazılım Konusunda Kararsız Kaldım Videosu, Yazılım Konusunda Kararsız Kaldım online izle, Yazılım Konusunda Kararsız Kaldım Bedava indir, Yazılım Konusunda Kararsız Kaldım Yükle, Yazılım Konusunda Kararsız Kaldım Hakkında, Yazılım Konusunda Kararsız Kaldım nedir, Yazılım Konusunda Kararsız Kaldım Free indir, Yazılım Konusunda Kararsız Kaldım oyunu, Yazılım Konusunda Kararsız Kaldım download

Forum Atla: