tr-opencart

avatar Şuanki Zaman: 03-29-2024, 09:00 AMHoşgeldin Misafir !
  Şifremi Hatırlat   kayıt ol
opencart temaları

Design Tailor ve tema arasındak uyuşmazlık :( **** benim için

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
%
Cevapla  Gönder 
v  v
Yazar  m2ozen - Görüntüleme - Okunma  797 - Yorum  2

m2ozenv
Acemi Üye
**
Üye user avatar

Konular: 1
Katılma Tarihi: Aug 2017
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 1
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Kişisel Bilgileri: v
Konu Tarihi: 11-07-2019 03:46 PM

Arkadaşlar herkese kolay gelsin.

Design Tailor modülüne sahibim. Default tema aktifken sorunsuz kullanıyorum ama shoppystore yükledikten sonra ürünlerin yanındaki buton kayboldu daha sonrasında çözüm için HTML ile ürün içerisine link verip çözmeyi düşündüm ama linke girince de bu defa modül çözünürlük hatası veriyor. yeni yüklediğim temada product.tpl'yi inceledim ama hiçbir şey anlamadığım için müdahale edemedim.
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
omerkaankosev
Ömer Kaan KÖSE

Konular: 9
Katılma Tarihi: Apr 2018
Teşekkürler: 5

Konu Tarihi: 11-07-2019 07:27 PM
(11-07-2019 03:46 PM)m2ozen Yazılan:  Arkadaşlar herkese kolay gelsin.

Design Tailor modülüne sahibim. Default tema aktifken sorunsuz kullanıyorum ama shoppystore yükledikten sonra ürünlerin yanındaki buton kayboldu daha sonrasında çözüm için HTML ile ürün içerisine link verip çözmeyi düşündüm ama linke girince de bu defa modül çözünürlük hatası veriyor. yeni yüklediğim temada product.tpl'yi inceledim ama hiçbir şey anlamadığım için müdahale edemedim.

hata kayıtların bununla ilgili ne gösteriyor?
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
m2ozenv
Acemi Üye
**
Üye user avatar

Konular: 1
Katılma Tarihi: Aug 2017
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 1

Konu Tarihi: 11-07-2019 07:40 PM
(11-07-2019 07:27 PM)omerkaankose Yazılan:  
(11-07-2019 03:46 PM)m2ozen Yazılan:  Arkadaşlar herkese kolay gelsin.

hata kayıtların bununla ilgili ne gösteriyor?

Hata kayıdı yok maalesef Sad hatayı linkle gösterebilirim olması gerektiği haline demodan ulaşabilirsiniz
https://www.bisurpriz.com/index.php?rout...uct_id=468
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!

« Önceki | Sonraki »
Cevapla  Gönder 

Design Tailor ve tema arasındak uyuşmazlık :( **** benim için Konusunun Linki Direk Link
Design Tailor ve tema arasındak uyuşmazlık :( **** benim için Konusunun HTML Kodu HTML Link
Design Tailor ve tema arasındak uyuşmazlık :( **** benim için Konusu BBCode Linki BBCode Link
Design Tailor ve tema arasındak uyuşmazlık :( **** benim için Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Sizin için seçtiklerimizde buton kaldırma isoder 3 4,199 03-03-2023 06:39 PM
Son Mesaj: digimy
  Opencart 3.x için Üyelik Aktivasyon Linki gönderimi Enerji ve Guc 8 2,096 09-04-2022 11:10 PM
Son Mesaj: ReLoad
  Fastor tema üst bara dil butonu Nasıl Eklenir BySiriUS 0 422 04-11-2021 03:32 PM
Son Mesaj: BySiriUS
  [Eklenti] Xml Sorunu için Yardımcı olabilirim mi ? rizeliozcan 1 979 03-01-2021 11:38 AM
Son Mesaj: osdem66
  üst bilgi kısmını tema içinde değiştirme sSscenk 0 661 09-17-2020 09:14 PM
Son Mesaj: sSscenk
  opencart 3.0.xx ile ilgili admin paneli tema düzenleme editörü segmenweb 0 960 07-22-2020 06:40 PM
Son Mesaj: segmenweb
  Journal Tema listelenen ürünlerde buton sorunu ismail.bhr.klu@gmail.com 0 592 06-11-2020 05:46 PM
Son Mesaj: ismail.bhr.klu@gmail.com
Thumbs Down [Tema] Hazır Tema Üst Alanına Üye Girişi ve Sepetim Bölümü Ekleme Hk. Clark Kent 2 1,306 06-27-2018 11:11 AM
Son Mesaj: Clark Kent
  ürünleri tek satırda slide olarak göstermek için ne yapmam lazım? isilcetn 1 1,039 05-27-2018 09:54 PM
Son Mesaj: Ozanbey

Design Tailor ve tema arasındak uyuşmazlık :( **** benim için indir, Design Tailor ve tema arasındak uyuşmazlık :( **** benim için Videosu, Design Tailor ve tema arasındak uyuşmazlık :( **** benim için online izle, Design Tailor ve tema arasındak uyuşmazlık :( **** benim için Bedava indir, Design Tailor ve tema arasındak uyuşmazlık :( **** benim için Yükle, Design Tailor ve tema arasındak uyuşmazlık :( **** benim için Hakkında, Design Tailor ve tema arasındak uyuşmazlık :( **** benim için nedir, Design Tailor ve tema arasındak uyuşmazlık :( **** benim için Free indir, Design Tailor ve tema arasındak uyuşmazlık :( **** benim için oyunu, Design Tailor ve tema arasındak uyuşmazlık :( **** benim için download

Forum Atla: