tr-opencart

avatar Şuanki Zaman: 04-16-2024, 11:55 AMHoşgeldin Misafir !
  Şifremi Hatırlat   kayıt ol
opencart temaları

Yardım konularına PM olarak ücretli yaparız şeklinde teklif gönderen üyeler var

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
%
Cevapla  Gönder 
v  v
Yazar  osdem66 - Görüntüleme - Okunma  1766 - Yorum  0

osdem66v
Forum Kurucusu
Administrators user avatar

Konular: 158
Katılma Tarihi: Dec 2011
Rep Puanı: 27
Teşekkürler: 393
522 Mesajına, 1442 Teşekkür edildi.

Kişisel Bilgileri: v
Konu Tarihi: 05-22-2013 10:54 PM

Merhaba forumda bazı üye arkadaşlar normal yardım konuları açan arkadaşlara ücretli yardımcı olabiliriz tarzında özel mesaj yada Mail gönderdikleri konusunda şikayetler gelmektedir..

Üyelerden ÜCRETLİ DESTEK BÖLÜMÜ dışındaki konulara bu tip mail yada pm göndermeyiniz tesbit edilmesi durumunda forundan süresiz uzaklaşırılacaksınız..

Bu forum yardımlaşmak amacıyla açılmıştır amacı konu açan üyelereden para kazanmak değildir..

Ücretli destek talep eden üyeler zaten ÜCRETLİ DESTEK BÖLÜMÜNE konu açmaktadırlar yada isteklerini ücretli yaptıracaklarını belirtmektedirler..

Yardım konularına bu tip mesajlar yollamak çok hoş ve yakışık alan bir davranış tarzı degildir.. lütfen daha dikkatli olalım.. Selametle
osdem66
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
 Teşekkür Edenler: devilmaycry , eka7a , mucevherim , Burak Acil , eno-7 , doxxa , sadettin

« Önceki | Sonraki »
Cevapla  Gönder 

Bu Konudaki Mesajlar
Yardım konularına PM olarak ücretli yaparız şeklinde teklif gönderen üyeler var - osdem66 - 05-22-2013 10:54 PM

Yardım konularına PM olarak ücretli yaparız şeklinde  teklif gönderen üyeler var Konusunun Linki Direk Link
Yardım konularına PM olarak ücretli yaparız şeklinde  teklif gönderen üyeler var Konusunun HTML Kodu HTML Link
Yardım konularına PM olarak ücretli yaparız şeklinde  teklif gönderen üyeler var Konusu BBCode Linki BBCode Link
Yardım konularına PM olarak ücretli yaparız şeklinde  teklif gönderen üyeler var Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  1.5.5.1 opencart e posta adresimden otomatik olarak spam mail gönderiyor yesilyol 0 78 03-19-2024 04:21 PM
Son Mesaj: yesilyol
  Opencart Ücretli Destek radenis 0 2,020 12-21-2021 02:47 AM
Son Mesaj: radenis
  lütfen **** yardım bedirhan61061 2 1,841 11-30-2016 03:31 PM
Son Mesaj: bedirhan61061
  İzinsiz mesaj veya e-posta gönderen yandı TECHNOLOG 2 2,497 10-17-2012 03:01 PM
Son Mesaj: TECHNOLOG

Yardım konularına PM olarak ücretli yaparız şeklinde teklif gönderen üyeler var indir, Yardım konularına PM olarak ücretli yaparız şeklinde teklif gönderen üyeler var Videosu, Yardım konularına PM olarak ücretli yaparız şeklinde teklif gönderen üyeler var online izle, Yardım konularına PM olarak ücretli yaparız şeklinde teklif gönderen üyeler var Bedava indir, Yardım konularına PM olarak ücretli yaparız şeklinde teklif gönderen üyeler var Yükle, Yardım konularına PM olarak ücretli yaparız şeklinde teklif gönderen üyeler var Hakkında, Yardım konularına PM olarak ücretli yaparız şeklinde teklif gönderen üyeler var nedir, Yardım konularına PM olarak ücretli yaparız şeklinde teklif gönderen üyeler var Free indir, Yardım konularına PM olarak ücretli yaparız şeklinde teklif gönderen üyeler var oyunu, Yardım konularına PM olarak ücretli yaparız şeklinde teklif gönderen üyeler var download

Forum Atla: