tr-opencart

avatar Şuanki Zaman: 04-20-2024, 09:36 AMHoşgeldin Misafir !
  Şifremi Hatırlat   kayıt ol
opencart temaları

Kredi kartlı alışveriş için private shoop yada fırsat sitesi tarzı ihtiyacım var

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
%
Cevapla  Gönder 
v  v
Yazar  orhancakmakli - Görüntüleme - Okunma  2441 - Yorum  1

orhancakmakliv
Acemi Üye
**
Üye user avatar

Konular: 2
Katılma Tarihi: Aug 2012
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Kişisel Bilgileri: v
Konu Tarihi: 12-06-2013 09:00 PM

selam arkadaşlar...

şu anda kendimin kendimce düzenlediğim http://www.etkinlikmarket.com sitem mevcut.... kapıda ödeme ve havale eft artık müşteriler için cazip gelmediği kanısındayım işler geçen seneye göre çok durdu bunun için güvenli bir kredi kartlı alışveriş için modül gerekiyor. payu % komisyon + 600 tl sabit ücret alıyor diye araştırdım 1 sene için 600 tl çok değilmi??? paypal müşteri için güven vermiyor diye düşünüyorum i para yada diğerleri yada bankalar ile anlaşmalı 3d sanal post mu? nasıl bilmiyorum? tavsiyeleriniz doğrultusunda private shopp yada fırsat sitesi tarzında bir arayüz de düşünüyorum.... bu site üzerinden bir arkadaş ile private shoop script alım konusunda mailleştik, ama bana hiç güven vermedi satılık script inde 8 banka ile sanl post ta seçenekleri arasında yazıyor güvenlimi diye soruyorum cevap yok sonra isterseniz ilave bir ücret ile sanal post yazarım diyor.. öncesini kim yazdı da güvenilir olup olmadığını bilmiyorsun yenisini yazacaksın???? hep bir çelişki o yuzden sonradan vazgeçtim... bu işi yapacak biri lazım anlayacağınız... ( fiyat tekliflerinizi bekliyorum ama fiyatınızı da verirken opencart açık kaynak kodlu bir sisteme fiyat verdiğinizi de unutmayın lütfen çok param olsa kapalı kaynak kodlu bir sistem yaptırırım )
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!

« Önceki | Sonraki »
Cevapla  Gönder 

Bu Konudaki Mesajlar
Kredi kartlı alışveriş için private shoop yada fırsat sitesi tarzı ihtiyacım var - orhancakmakli - 12-06-2013 09:00 PM

Kredi kartlı alışveriş için private shoop yada fırsat sitesi tarzı ihtiyacım var Konusunun Linki Direk Link
Kredi kartlı alışveriş için private shoop yada fırsat sitesi tarzı ihtiyacım var Konusunun HTML Kodu HTML Link
Kredi kartlı alışveriş için private shoop yada fırsat sitesi tarzı ihtiyacım var Konusu BBCode Linki BBCode Link
Kredi kartlı alışveriş için private shoop yada fırsat sitesi tarzı ihtiyacım var Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Opencart versiyonu 2.3.0.2 için yazılımcı webkurdu 0 1,235 03-23-2022 10:27 AM
Son Mesaj: webkurdu
  [Tema] Opencart Default Tema İçin **** Yardım Lütfen ex-xe 1 2,397 12-27-2020 01:08 PM
Son Mesaj: serajans
  [Ücretli] Opencartla anahtar teslim e-ticaret sitesi yaptırılacak ikamedya 2 4,077 11-19-2020 09:49 AM
Son Mesaj: reddecks
  [Ücretli] opencart site düzenlemesi için ücretli destek verecek uzman arıyorum Hüseyinyilmaz 0 1,034 02-23-2020 10:06 PM
Son Mesaj: Hüseyinyilmaz
  Opencart ödeme saymdaki sorun için ücretli destek arıyorum ( **** ) slizyoke 3 1,139 09-20-2019 03:20 PM
Son Mesaj: Gökhan TAYLAN
Exclamation Google Adwords ve Facebook Pixel Snippet Kodları İçin Ücretli Yardım Arıyorum Cancevik 0 951 04-09-2019 07:03 PM
Son Mesaj: Cancevik
  Kredi Kartı Telefon ile Ödeme Talep Formu yunuskartal 0 1,726 09-23-2016 08:38 PM
Son Mesaj: yunuskartal
  [Mod] Ücretl yada Ücretsiz Sanal Pos kurulumu yapabilecek? hiddenking 3 2,829 02-26-2016 05:18 PM
Son Mesaj: darkknightt
Rainbow [Mod] Seo için anahtar kelime leri nereye ekleyeceğiz utku1907 3 3,239 11-15-2015 04:33 PM
Son Mesaj: sertenmel
  www.yummykupe.com sitemiz için yardım. yavaşlama sorunu feartox 1 2,199 04-22-2015 01:18 PM
Son Mesaj: osdem66

Kredi kartlı alışveriş için private shoop yada fırsat sitesi tarzı ihtiyacım var indir, Kredi kartlı alışveriş için private shoop yada fırsat sitesi tarzı ihtiyacım var Videosu, Kredi kartlı alışveriş için private shoop yada fırsat sitesi tarzı ihtiyacım var online izle, Kredi kartlı alışveriş için private shoop yada fırsat sitesi tarzı ihtiyacım var Bedava indir, Kredi kartlı alışveriş için private shoop yada fırsat sitesi tarzı ihtiyacım var Yükle, Kredi kartlı alışveriş için private shoop yada fırsat sitesi tarzı ihtiyacım var Hakkında, Kredi kartlı alışveriş için private shoop yada fırsat sitesi tarzı ihtiyacım var nedir, Kredi kartlı alışveriş için private shoop yada fırsat sitesi tarzı ihtiyacım var Free indir, Kredi kartlı alışveriş için private shoop yada fırsat sitesi tarzı ihtiyacım var oyunu, Kredi kartlı alışveriş için private shoop yada fırsat sitesi tarzı ihtiyacım var download

Forum Atla: